Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieee... Dopiero teraz kłade się spać po nocy "ciężkiej" pracy :decayed:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Transit dzięki ze skorzystałeś z usług nawigacji :decayed::grin:

To ja dziękuje, że zrobiłeś mi tą nawigacje, jak za starych dobrych czasów na spocie, na parkingu :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi: Mariusz dobrej nocy :decayed:

ehh... w końcu Piątek :dancing:

Opublikowano
Nieee... Dopiero teraz kłade się spać po nocy "ciężkiej" pracy :decayed:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Ty wczoraj ja dziś eh... ta praca :wink:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

wszystkim miłego dzionka, dziś odkurzyłem rower i była pierwsza przejażdżka , sezon otwarty :wink:

Opublikowano

ja otwieram sezon rowerowy jutro :naughty::slina:....o zimie musiałem go trochu na myjce opierdzielić....bo wyglądał ....ehh

także nie będę na pewno siedział wieczorem przed kompem :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

najgorzej rower wyglądał jak dojechałem nad morze kilka lat temu....masakra cały oblepiony muchami i innymi robalami cięzko to domyć

Opublikowano

Fanta miło że odwiedziłeś kolegę :wink: i dałeś zarobić

Opublikowano
Fanta miło że odwiedziłeś kolegę :wink: i dałeś zarobić

I ja w koncu musze do Ciebie zawitac z tym moim gwintem ;-)

Opublikowano

doc246146440_288427954?hash=17f83869a52ba40d8d&dl=e6620b420b95a97c52&wnd=1

:decayed:

Opublikowano

polizał byś takiego cycka co PAWEŁ, póki co ładuj kase w skarbonkę i wykorzystuj zosie :grin:

Opublikowano

Siema. Widzę że dzisiaj są wszyscy bardzo wylewni

Opublikowano

bo ich boli nie

Opublikowano
polizał byś takiego cycka co PAWEŁ, póki co ładuj kase w skarbonkę i wykorzystuj zosie :grin:

Możesz pomarzyć o cycach jakie ma moja kobieta :naughty:

Ty już nie masz co pier^^ić i weź sobie zwal lepiej bo każdy post jaki wrzucam to siejesz szyderę i robisz z siebie kretyna :wink:

Od kiedy się wyprowadziłeś na wieś to zrobiłeś się typowym wieśniOkiem :wink:

Opublikowano

Panowie miłego i tym z miasta i tym wie........ zamiejscowym

Opublikowano

:hi:siemaneczko

PABLO :decayed:......... Ty się tak nie napinaj ....chłopaki pewnie w żartach.....a to ,że loża szyderców u Was dość sporawa :decayed:....cóż....nikt nie mówił ,że dziennie będzie niedziela :wink::naughty::decayed:

Opublikowano

Ale tym już można rzygać co on pisze i skończyły się żarty jak dla mnie :whistling:

Tyle w temacie :hi:

Opublikowano

Pablo spokojnie jest sobota

Opublikowano

Siema Panowie :hi:

Pablo relax :naughty:

Opublikowano

Pablo... Rzadko to robie, ale tym razem przyznam Ci racje.

Nex... Troszke przesadzasz. Odbij od Pabla, bo to co wypisujesz przestało być zabawne.

Opublikowano

transit widocznie słabo mnie znasz, ja PAWŁA bardzo lubie i szanuje a jak pisze pierdoły to ON dobrze wie że to są żarty. Ja PAWŁA znam troszke dłużej więc wybacz ale nie wpierdalaj się że tak powiem.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

dante, ramzes, artur i reszta normalnych zdrowie

Opublikowano

najwyraźniej trzeba komuś kapelusz kupić bo wchodzi w SKS :decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.