Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

korzystał ktos z ich uslug lub slyszal cos o nich?

Auto SPA Detailing - Polerowanie i renowacja lakieru - Kraków

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

i o tych:

Kompleksowa Kosmetyka Samochodowa - Auto Detailing Krakw |danoncardetailing.pl

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

rozmyslam nad pelna korekta lakieru

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o, super, dzieki za namiary :thumbup1:

zdjecia robia wrazenie :smiley:

u mnie lakier jest w podobnym stanie jak w tej hondzie cr-v, wiec tez powinni dac rade.

masz jakies dojscia u tego Piotrka? :tongue:

Opublikowano

Kto pije palec pod budke jak to mówi moja Córka, to znaczy nie o piciu

Opublikowano

Przedmuchałem trochę auto po autostradach w weekend majowy i do tej pory nie mogę zmyć tych robali z maski.

Macie na to jakiś patent?

Opublikowano
transit widocznie słabo mnie znasz, ja PAWŁA bardzo lubie i szanuje a jak pisze pierdoły to ON dobrze wie że to są żarty. Ja PAWŁA znam troszke dłużej więc wybacz ale nie wpierdalaj się że tak powiem.

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

dante, ramzes, artur i reszta normalnych zdrowie

Że tak powiem... Dno intelektualne już osiągnąłeś i obroniłeś kilka razy. Ostatnio zdobyte, to dno w zrozumieniu czytania i pisania postów bez obrażania innych. Czekam na następne :wink: Normalni ludzie też czekają :wink:

Opublikowano

Panowie, wyluzujta :punish::tongue:

Opublikowano

Podziękowania dla Boserona za mini spota w fajnym miejscu ;)

Opublikowano

:hi:

najwyraźniej trzeba komuś kapelusz kupić bo wchodzi w SKS :decayed::grin:

+1 :decayed:

...napinatory....zluzujcie Panowie.............wierzcie ,że nie warto :decayed:.....

PABLO...jakbyś był 2 godziny na spocie i by 15-stu chłopa z Ciebie ryło to byś się mógł urażać....wpadnij na gliwickiego spota .......zobaczysz o czym była mowa :grin:.......

a tu...,że tak powiem...:nuda::wink4::decayed:

miłego dzionka ...spadam na rowerek z małym Szkrabem :decayed:

Opublikowano
:hi:
najwyraźniej trzeba komuś kapelusz kupić bo wchodzi w SKS :decayed::grin:

+1 :decayed:

...napinatory....zluzujcie Panowie.............wierzcie ,że nie warto :decayed:.....

PABLO...jakbyś był 2 godziny na spocie i by 15-stu chłopa z Ciebie ryło to byś się mógł urażać....wpadnij na gliwickiego spota .......zobaczysz o czym była mowa :grin:.......

a tu...,że tak powiem...:nuda::wink4::decayed:

miłego dzionka ...spadam na rowerek z małym Szkrabem :decayed:

miłego Arturoo :wink:

Opublikowano
:hi:
najwyraźniej trzeba komuś kapelusz kupić bo wchodzi w SKS :decayed::grin:

+1 :decayed:

...napinatory....zluzujcie Panowie.............wierzcie ,że nie warto :decayed:.....

PABLO...jakbyś był 2 godziny na spocie i by 15-stu chłopa z Ciebie ryło to byś się mógł urażać....wpadnij na gliwickiego spota .......zobaczysz o czym była mowa :grin:.......

a tu...,że tak powiem...:nuda::wink4::decayed:

miłego dzionka ...spadam na rowerek z małym Szkrabem :decayed:

Szerokości :D

Opublikowano

ja też po obiadku idę na trening a później pojeździć rowerkiem. Miłego dnia

Opublikowano

Miłego dnia Panowie :hi:

Opublikowano
Podziękowania dla Boserona za mini spota w fajnym miejscu ;)

O tak miejsce było super...... Można nacieszyć oko, pozdrawiam ;-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Podziękowania dla Boserona za mini spota w fajnym miejscu ;)

O tak miejsce było super...... Można nacieszyć oko, pozdrawiam ;-)

Tak się składa, że szybko opuściliśmy ten lokal, a w kolejnym było dużo lepiej ;)

Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Jednak powiem nie ma to jak ORI fela :) Sprzedałem swoje "włoskie" 19 stki i zakupiłem ORI 19-stkiz B8 :) wyglądowo Ja dostrzegam w ciul różnicy , nawet w kolorze .... :)

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

Opublikowano

I jeszcze 1 kwiatek: audi 80 a4 Ten juz powala calkowicie ;D

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.