Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

Powitać :hi:

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

Panowie może ktoś jest na kupnie bo już niewiele szt. brakuje do zamówienia:wink:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/index2.html#post4251989

Opublikowano

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

Opublikowano

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

ale wiesz.. on ma ten zje..any naped Q więc teraz mu wszystko jedno

ZTCW chciał założyć na sam tył 255 a z przodu 195 żeby zaznać przyjemności jazdy jak w bmw ale odpuścił temat

Opublikowano

Lennox :facepalm:

04db549304_zjedz_snickersa_.jpg

Opublikowano

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

no a co w tym dziwnego ?? :decayed: ja mam 1.9 i jeżdże na 235 :decayed:

Opublikowano

Ty się śmiej na vagu był koleś który miał wyrezane q i mógł zostawić tylko tył więc się czuł jak w BMW :naughty:

Opublikowano
Ty się śmiej na vagu był koleś który miał wyrezane q i mógł zostawić tylko tył więc się czuł jak w BMW :naughty:

Ciebie na vagu nie było więc skąd wiesz ? :decayed::wink:

Opublikowano

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

no a co w tym dziwnego ?? :decayed: ja mam 1.9 i jeżdże na 235 :decayed:

nie no nic pytalem z ciekawosci po co komu tyle gumy przy takich mozliwosciach i tak dobrej trakcji z Q

Opublikowano

Fantowski bo mam wszędzie oczy :naughty:

Ludzie pod dom mi przyjeżdżają i mówią co było :decayed:

Opublikowano
Fantowski bo mam wszędzie oczy :naughty:

Ludzie pod dom mi przyjeżdżają i mówią co było :decayed:

chyba musze poprosić o zmiane nicku dla Ciebie na TypowyMirek :grin:

TypowyMirek

Opublikowano

Lepsze to niż ciasnywiesiek :grin:

Opublikowano
Lepsze to niż ciasnywiesiek :grin:

:grin:

Opublikowano

nex może modzik wydechu byś zrobił :decayed:

10325235_636800176399929_200821796414055240_n.png

Opublikowano
  • Autor

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

A jakie to ma znaczenie ? ( stereotypy widze w modzie dalej )

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

nie no nic pytalem z ciekawosci po co komu tyle gumy przy takich mozliwosciach i tak dobrej trakcji z Q

Po to tyle gumy abyś własnie zadał to kretyńskie pytanie :naughty:

a Q jest niepotrzebne i trzeba je odpiąć bo k... same koszty :facepalm: ( :polew: ) wieksze spalanie , trakcji nie ma wiec po co przepłacać :doh:

Opublikowano

Co ciekawe. mając 19 stki i kapcie 235/40/19 był zdecydowanie gorszy komfort niż na 255/35/19 wiem powinno byc odwrtonie ale jednak Audi dobrze dobrało ORI rozmiar.... :wink:

nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? :shock3:

A jakie to ma znaczenie ? ( stereotypy widze w modzie dalej )

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

nie no nic pytalem z ciekawosci po co komu tyle gumy przy takich mozliwosciach i tak dobrej trakcji z Q

Po to tyle gumy abyś własnie zadał to kretyńskie pytanie :naughty:

a Q jest niepotrzebne i trzeba je odpiąć bo k... same koszty :facepalm: ( :polew: ) wieksze spalanie , trakcji nie ma wiec po co przepłacać :doh:

Jak cie Cuberku nie lubię to brawo za dyplomatyczna odpowiedz ?

Fajnych macie nowych kolegow

Opublikowano

wlasnie dostalem odpowiedz z pzu ze jednak dostane 2k mniej bo hdi nie zatwierdzilo wyceny :grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

a co lepsze - kwota moze sie jeszcze zmniejszyc :decayed:

wiec jednak nie ma wyjatkow, zawsze sa problemy z ubezpieczalniami :wink:

Opublikowano

No to zaszalejesz

Opublikowano

to jest jakas paranoja :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.