Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
plaża :decayed:
Właśnie się zastanawiam gdzie jechać się opalac :naughty:
Ja w biurze roletami okno zasłoniłem i klimę włączyłem tak pali słońce dziś :JC_fan::naughty:
my z ramzesem wlasnie lecimy na kryspinow, wiec jak ktos cos to wbijac

podobno duzo ludzi dzisiaj ale za to niedaleko

A wieczorem pod gwiazdami zrobimy sobie bunga bunga
U mnie poszła klima w Kauflandzie tak przygrzało słońce :facepalm::whistling:

Jedno pytanko......co tak działa ? :grin: ...też chcę....na receptę dostanę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

PABLO ...zalłatwiłeś sobie kuriera do Gliwic?

Brachol przyjeżdża na weekend do mnie i by mógł Ci to zabrać w drodze powrotnej ;)

Apap extra

:blink:.....:kox:....:smiley:...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturoo sprawa z tym telefonem już załatwiona :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich

Fantowski przypominam się w sprawie kierownicy jakbyś coś wiedział daj znać ;)

Opublikowano
Arturoo sprawa z tym telefonem już załatwiona :hi:

:good:

Opublikowano

kuva Panowie nie znacie jakiegoś szybkiego sposobu na poparzenia tak mnie dziś Słońce zjarało że szok

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

dobry mecz Ben- Sev :kox:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi::)
Opublikowano

Dzień dobry

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi:

Ale susza i gorąco, nie ma normalnie czym oddychać :heat:

Opublikowano
  • Autor

siemka all od tego upału i klimy mam dreszcie katar i ciul wie jeszcze co :facepalm:

Opublikowano

Siema. Orientuje sie ktos moze, czy gdzies malopolsce (najlepiej w Krakowie) zajmuja sie naprawa wypalonych lini w FISie ? Jakis czas temu zakupilem FISa, ktory ma 3 linie wypalone i dobrze by bylo zrobic to przed zalozeniem.

Opublikowano
Siema. Orientuje sie ktos moze, czy gdzies malopolsce (najlepiej w Krakowie) zajmuja sie naprawa wypalonych lini w FISie ? Jakis czas temu zakupilem FISa, ktory ma 3 linie wypalone i dobrze by bylo zrobic to przed zalozeniem.

W Krakowie kiesys szukalem i tanio nie jest. Tutaj wyslij: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-naprawa-wyswietlacza-fis-w-liczniku/

Opublikowano

O ! I o takie cos mi chodzilo. Dzieki za linka, na pewno skorzystam z ich uslug :)

@OGR: Czy ja dobrze widze i to jest Twoja stronka?

Opublikowano
O ! I o takie cos mi chodzilo. Dzieki za linka, na pewno skorzystam z ich uslug :)

@OGR: Czy ja dobrze widze i to jest Twoja stronka?

Tak, tylko troche nieaktualna ;-)

Opublikowano

Tak widze, ze nie aktualne. Kiedys szperalem sobie po niej, ale dopiero teraz zjarzylem ze to Twoje auto tam jest :kox:

Opublikowano
Tak widze, ze nie aktualne. Kiedys szperalem sobie po niej, ale dopiero teraz zjarzylem ze to Twoje auto tam jest :kox:

No tak jakos wyszlo.

Panowie czy nie wiecie do ktorej jest czynny parking na galerii Bronlwice? Potrzebuje podniesc auto i troche pokrecic. Tescoo na kapelance chyba jest 24h ale az tam mi sie nie chce jechac ;-)

Opublikowano

Siemanko. Panowie małe pytanko. W czwartek 5.06 wybieram sie do Krk na egzamin. Z racji że bedzie on o 8 myśle dzień wcześniej przyjechac. Pytanie czy gdzieś w okolicy ul. Pocieszka znajde jakiś w miare tani nocleg?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.