Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dante Ty już przestań

:decayed: pytałem się tylko orientacyjnie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sciemnialem szyby, nawet mi sie nie snilo ze bede wyjezdzal do niemiec. Zreszta nie wazne...

Jak by ktos cos wiedzial na ten temat, byl bym wdzieczny za info.

Opublikowano

:hi:

Jak sciemnialem szyby, nawet mi sie nie snilo ze bede wyjezdzal do niemiec. Zreszta nie wazne...

Jak by ktos cos wiedzial na ten temat, byl bym wdzieczny za info.

Spoko

Ja śmigałem w podobnym zestawieniu po DE i AT i nigdy nikt się nie przyczepił i nie przypuszczam że by mógł. Podejrzewam że problem mógłby zaistnieć w momencie jakieś kolizji :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Jak sciemnialem szyby, nawet mi sie nie snilo ze bede wyjezdzal do niemiec. Zreszta nie wazne...

Jak by ktos cos wiedzial na ten temat, byl bym wdzieczny za info.

Spoko

Ja śmigałem w podobnym zestawieniu po DE i AT i nigdy nikt się nie przyczepił i nie przypuszczam że by mógł. Podejrzewam że problem mógłby zaistnieć w momencie jakieś kolizji :kwasny:

Kolego dobrze Ci radze jezdzij z otwartymi szybami bo sie nie wyplacisz ;-/

Opublikowano

Ogr z tyłu też nie mogą być ciemne szyby chodzi mi o Austrie

Opublikowano
Ogr z tyłu też nie mogą być ciemne szyby chodzi mi o Austrie

Ja nie mam takiego problemu ;-)

Opublikowano

Ale w świetle prawa wiesz jak to wygląda?

Opublikowano
Ale w świetle prawa wiesz jak to wygląda?

A skąd ma wiedzieć jak nigdy nie był za granicą

Opublikowano
Ogr z tyłu też nie mogą być ciemne szyby chodzi mi o Austrie

miałem tam kilka kontroli i nie było żadnej wzmianki o tym ,że szyby z tyłu są przyciemnione.....:wink:......

chyba ,że ......:whistling::wink:...........gadali ,a ja nie rozumiałem :kox::grin::grin::grin:

Opublikowano

Do tyłu nigdy nikt się nie doczepi - możesz nawet kartonami zasłonić (nawet w Polsce). Za przednie tracisz dowód albo zrywasz folię przy policji. Za granicą nie mogą zabrać Ci dowodu bo nie należy do nich tylko do Państwa w którym auto jest zarejestrowane. Ważne żeby mieć ważny przegląd :wink:

Opublikowano
:hi: dzięki za info :wink:
Opublikowano

Czyli za granica grozi mi co najwyzej mandat?

Opublikowano

pytanie tylko ile ?:wink:

Opublikowano

Chyba nikt nie chciał by się przekonać

Opublikowano

Na pewno

Opublikowano

Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

Opublikowano
Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

Brakowało nam twojej wypowiedzi dziekujemy za info :)

Opublikowano

witam kupiłem audi i dołączyłem dziś do forum mam mnustwo ptań , gdzybym miał kiedyś wolny wtorek mozna podjechać na galerie, ciezko u mnie z czasem bo jestem kierowcą ciezarówki .

Opublikowano

Ma ktos pozyczyc lampy do b7 avant na kilka dni? Jak cos to pw

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.