Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakładaj nie oryginalna wykładzinę gumowa na allegro sa po ok. 100zl... no chyba ze chcesz miec "full fabrykę" :)

Robert nie potrzebujesz lamp tylnnich do A3 ? :)

AUDI A3 LAMPY TYLNE 2000R IGLY (4260540017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jakby ktos szukał zaślepki tylnej wycieraczki to tutaj jest:

ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI VW GOLF IV LEON BORA (4237694787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja nie dałem rady :/

Panowie czy ktoś z Was naprawiał wykładzinę/dywan z auta ? Kupiłem do A3 i przyszedł z jebitną dziurą i brakami gąbki :/ Wkurwiłęm sie maksmalnie ale może idzie go jeszcze uratować ?

Opublikowano

dzięki za spota

Opublikowano

Siema... Dobrze że jest tapatalk bo na kompie dalej forum nie rura :-( Pablo dzięki wielkie będę miał spokój ze swoją na jakiś czas :-P

Opublikowano
Siema... Dobrze że jest tapatalk bo na kompie dalej forum nie rura :-( Pablo dzięki wielkie będę miał spokój ze swoją na jakiś czas :-P

Napisz do Huga w tej sprawie albo zrób format na kompie.

Niech się cieszy nowym telefonem :)

Opublikowano
Zakładaj nie oryginalna wykładzinę gumowa na allegro sa po ok. 100zl... no chyba ze chcesz miec "full fabrykę" :)

Robert nie potrzebujesz lamp tylnnich do A3 ? :)

AUDI A3 LAMPY TYLNE 2000R IGLY (4260540017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jakby ktos szukał zaślepki tylnej wycieraczki to tutaj jest:

ZAŚLEPKA TYLNEJ WYCIERACZKI VW GOLF IV LEON BORA (4237694787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja nie dałem rady :/

Panowie czy ktoś z Was naprawiał wykładzinę/dywan z auta ? Kupiłem do A3 i przyszedł z jebitną dziurą i brakami gąbki :/ Wkurwiłęm sie maksmalnie ale może idzie go jeszcze uratować ?

Tylne mam ok, przedlifty bo przedlifty ale sa ok. Przednie by mi się zdało kupić ;-)

Opublikowano
Siema... Dobrze że jest tapatalk bo na kompie dalej forum nie rura :-( Pablo dzięki wielkie będę miał spokój ze swoją na jakiś czas :-P

Napisz do Huga w tej sprawie albo zrób format na kompie.

Niech się cieszy nowym telefonem :)

Pisałem do niego i prawdopodobnie to wina windowsa ale teraz dość intensywnie zajmujęsię magisterską więc format musi poczekać :-/

Opublikowano

pozdrowienia z Poznania :wink:

Opublikowano
pozdrowienia z Poznania :wink:

:papa:

a ja juz skompletowalem wszystkie graty do audiczki :smiley:

belka, drzwi, prog, teraz tylko zawiezc do mechanika do zalozenia i do blacharza na ogarniecie blotnika.

i nadprogramowo jeszcze pare gratow wpadlo :decayed:

lampy przod soczewkowe z lifta, lampy tyl po 2 lifcie i spryski mgielkowe :tongue:

mozna liczyc na pomoc kogos w zalozeniu lamp przednich? :wink:

bo trzeba ciac blotniki a ja z racji iz mieszkam w bloku to nie mam do tego warunkow.

Opublikowano
pozdrowienia z Poznania :wink:

:papa:

a ja juz skompletowalem wszystkie graty do audiczki :smiley:

belka, drzwi, prog, teraz tylko zawiezc do mechanika do zalozenia i do blacharza na ogarniecie blotnika.

i nadprogramowo jeszcze pare gratow wpadlo :decayed:

lampy przod soczewkowe z lifta, lampy tyl po 2 lifcie i spryski mgielkowe :tongue:

mozna liczyc na pomoc kogos w zalozeniu lamp przednich? :wink:

bo trzeba ciac blotniki a ja z racji iz mieszkam w bloku to nie mam do tego warunkow.

no i super ! :wink:

udostępnie Ci garaż :wink: OGr myślę, że pomoże :wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Kerczi latałeś już?

Opublikowano

no i super ! :wink:

udostępnie Ci garaż :wink: OGr myślę, że pomoże :wink:

super, to jak juz bedzie moja padlina jezdzic to dam znac :friends:

moze do tego czasu jeszcze cos pokupuje :tongue:

mysle jeszcze czy grilla rs w najblizszym czasie nie kupic

a pozniej moze bede na zdrzak S polowac :smiley:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i super ! :wink:

udostępnie Ci garaż :wink: OGr myślę, że pomoże :wink:

super, to jak juz bedzie moja padlina jezdzic to dam znac :friends:

moze do tego czasu jeszcze cos pokupuje :tongue:

mysle jeszcze czy grilla rs w najblizszym czasie nie kupic

a pozniej moze bede na zdrzak S polowac :smiley:

A kostki masz? Moge pomoc ;-) Geint kupuj ;-) Poki masz te lampy na zewnatrz, to ja bym na Twoim miejscu zrobil je na bixy.

Opublikowano

Dokładnie dobrze Ci Ogr radzi :wink:

Opublikowano

kostek jeszcze nie mam ale zamowie :wink:

gwint raczej nie wpadnie, przynajmniej na razie :tongue:

bixow tez nie bede rezac bo bym musial zmieniac zderzak bo mam bez spryskow i robic samopoziom, za duzo pierdzielenia

Opublikowano
kostek jeszcze nie mam ale zamowie :wink:

gwint raczej nie wpadnie, przynajmniej na razie :tongue:

bixow tez nie bede rezac bo bym musial zmieniac zderzak bo mam bez spryskow i robic samopoziom, za duzo pierdzielenia

A za jakis czas i tak wrzucisz, spoko ;-)

Zderzak wymienisz jak kogos strzelisz ;-) Gwintu przeciez nie musisz skrecac a o niebo lepiej sie jezdzi ;-)

Opublikowano

pomyslimy jeszcze :tongue:

ale na razie musze ogarnac to co mam :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

Bry ranek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.