Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

1+

Ja to pisze cały czas ale jak grochem o ścianę.....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ogladam dzisiaj rano tv a tam reklama bajki "lisek pablo" :D

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

1+

Ja to pisze cały czas ale jak grochem o ścianę.....

+10

Bo przeca są "fachofcy" którzy zjedli felgi robiąc km po EU :wink::grin:

Ile aut jest sprowadzanych z zachodu ze ściemą, tył tak jak pisałeś można nawet zamalować :decayed:

Opublikowano
Ogladam dzisiaj rano tv a tam reklama bajki "lisek pablo" :D

:hi: Bo Pablo jest wszędzie :decayed:

Opublikowano
Ogladam dzisiaj rano tv a tam reklama bajki "lisek pablo" :D

:hi: Bo Pablo jest wszędzie :decayed:

Z wyjątkiem ostatniego spotu

Opublikowano

We wtorek będę bo mam wolne tym razem :)

Opublikowano
We wtorek będę bo mam wolne tym razem :)

Będziesz miał ramki? Potrzebuję dwie sztuki.

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Będziesz miał ramki? Potrzebuję dwie sztuki.

Mam w dresowozie więc będą.

Opublikowano
Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

bo Ty jesteś Krzysztof Jarzyna ze Szczecina Szef wszystkich Szefów wiec Tobie wolno

Opublikowano
Panowie ależ Wy gadacie głupoty...jezdzilem poprzednią B7 i po Austrii i dużo po DE i nikt nigdy się nie przyczepił. Jeśli auto ma podbity ważny przegląd techniczny to mogą Ci naskoczyć na wentyl nawet jak jest to niezgodne z Ichniejszymi przepisami...

bo Ty jesteś Krzysztof Jarzyna ze Szczecina Szef wszystkich Szefów wiec Tobie wolno

Tak i tnę koszty wszystkich kosztów ;)

Opublikowano

Kto nie widział Ksw 27 dwie walki wieczoru

http://m.cda.pl/video/show/ksw_27

Opublikowano
Kto nie widział Ksw 27 dwie walki wieczoru

Video w cda.pl

:thumbup1:

Opublikowano

dzięki D4ANTE... całkiem o tym wczoraj zapomniałem... grilla składałem pół wieczoru :facepalm:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Siemaa :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

dzięki D4ANTE... całkiem o tym wczoraj zapomniałem... grilla składałem pół wieczoru :facepalm:

a ja oglądałem finał Pucharu Niemiec BVB vs Bayern:decayed:

Opublikowano

Hi! Panowie czy spoty na GK we wtorek o godz. 20 są nadal aktualne??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.