Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::heat:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

kostek jeszcze nie mam ale zamowie :wink:

gwint raczej nie wpadnie, przynajmniej na razie :tongue:

bixow tez nie bede rezac bo bym musial zmieniac zderzak bo mam bez spryskow i robic samopoziom, za duzo pierdzielenia

A za jakis czas i tak wrzucisz, spoko ;-)

Zderzak wymienisz jak kogos strzelisz ;-) Gwintu przeciez nie musisz skrecac a o niebo lepiej sie jezdzi ;-)

+1 :wink:

Opublikowano

1907317_658411767545245_4799787175506964915_n.jpg

Nowy handlarz Mirek :grin:

Opublikowano

Śmiej się.. Jak będziesz tyle fast foodu wpierdzielał, to tak samo będziesz wyglądać :decayed:

Opublikowano

lampy z tylu po 2 lifcie upchane :banan:

Opublikowano
Audi A4 Quattro Limousine 2009 Kraków

To auta tak potaniały, czy coś z nim nie teges? :mysli:

Przecież to golas to co się dziwisz :wink:

Opublikowano
Audi A4 Quattro Limousine 2009 Kraków

To auta tak potaniały, czy coś z nim nie teges? :mysli:

Przecież to golas to co się dziwisz :wink:

Nie kazdy potrzebuje bajerow, a grunt ze naped jest.

Opublikowano

:hi:

@OGr ale golasa kupować to też tak trochu z celem się mija :wink:

Opublikowano
:hi:

@OGr ale golasa kupować to też tak trochu z celem się mija :wink:

Niby tak ale z drugiej strony dużo wtedy jest rezania ;-)

Opublikowano

hahahaha: "5 fiatów, to jakby 1 samochód..."

PS: Fanta, chwilowo wsadziłem 20mm i mam wolny ten 12mm o którym Ci mówiłem. Chcesz przymierzyć ?

Opublikowano

hahahaha: "5 fiatów, to jakby 1 samochód..."

PS: Fanta, mam chwilowo wsadziłem 20mm i mam wolny ten 12mm o którym Ci mówiłem. Chcesz przymierzyć ?

chętnie :wink:

Opublikowano
:hi:

@OGr ale golasa kupować to też tak trochu z celem się mija :wink:

Niby tak ale z drugiej strony dużo wtedy jest rezania ;-)

no niby tak ....tyle ,że w b8 drogiego :kwasny:

Opublikowano
Audi A4 Quattro Limousine 2009 Kraków

To auta tak potaniały, czy coś z nim nie teges? :mysli:

no to za mojego miał bym dwa takie :naughty:

no i to jest klu... jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki :wink:

Opublikowano

Pamiętacie jak w marcu pisałem o tym mandacie na przejściu u mnie na osiedlu na Medwieckiego??

Robią tam teraz nowy chodnik i w końcu zrobili pasy dla przejścia :facepalm:

Najgorsze że dzisiaj dzwonił komornik i ma przyjść po 50zł za zaległy mandat :grin:

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

no to za mojego miał bym dwa takie :naughty:

Co 2 B8ki to nie jedna :grin:

Opublikowano

Siema. Ja dzisiaj robie polerke swojego zobaczymy co z tego wyjdzie zeby sie nie skończyło na lakierniku :)

Opublikowano
Siema. Ja dzisiaj robie polerke swojego zobaczymy co z tego wyjdzie zeby sie nie skończyło na lakierniku :)

Wrzuć foty przed i po wraz z opisem działań może się przyda.

Opublikowano

Siema :hi:

Ramzes pamiętaj że autko to nie wanna :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.