Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ...no ,a co tam do zwiedzania ? :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry dzień :hi:

Opublikowano

Bry, kto leci na Baltow w niedziele?

Opublikowano

Bry , miłego

Lenox życie....... :kwasny: pozdrowionka

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

Nie spać zwiedzać. Hornet zadzwoń po lawete :-D

a co Ty spac możesz czy Oskar daje popalić..... :wink:

Opublikowano

Pora karmienia a jak nie ide do pracy to ja do niego wstaje

Opublikowano
  • Autor

siema :hi: w ten piękny słoneczny dzionek :kox:

Opublikowano

:hi:...macie słońce ?

U nas leje :kwasny:

Opublikowano

slonce swieci i cieplutko

Opublikowano

Lato pełną gębą

Opublikowano

Jasne :whistling:....

Opublikowano

plaża :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie się zastanawiam gdzie jechać się opalac :naughty:

Opublikowano

Ja w biurze roletami okno zasłoniłem i klimę włączyłem tak pali słońce dziś :JC_fan::naughty:

Opublikowano

my z ramzesem wlasnie lecimy na kryspinow, wiec jak ktos cos to wbijac

podobno duzo ludzi dzisiaj ale za to niedaleko

Opublikowano

Dzien Dobry Panowie

Opublikowano

A wieczorem pod gwiazdami zrobimy sobie bunga bunga

Opublikowano

U mnie poszła klima w Kauflandzie tak przygrzało słońce :facepalm::whistling:

Opublikowano

Jakby ktos cos potrzebował z Białegostoku to krzyczeć

Opublikowano
plaża :decayed:
Właśnie się zastanawiam gdzie jechać się opalac :naughty:
Ja w biurze roletami okno zasłoniłem i klimę włączyłem tak pali słońce dziś :JC_fan::naughty:
my z ramzesem wlasnie lecimy na kryspinow, wiec jak ktos cos to wbijac

podobno duzo ludzi dzisiaj ale za to niedaleko

A wieczorem pod gwiazdami zrobimy sobie bunga bunga
U mnie poszła klima w Kauflandzie tak przygrzało słońce :facepalm::whistling:

Jedno pytanko......co tak działa ? :grin: ...też chcę....na receptę dostanę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

PABLO ...zalłatwiłeś sobie kuriera do Gliwic?

Brachol przyjeżdża na weekend do mnie i by mógł Ci to zabrać w drodze powrotnej ;)

Opublikowano
plaża :decayed:
Właśnie się zastanawiam gdzie jechać się opalac :naughty:
Ja w biurze roletami okno zasłoniłem i klimę włączyłem tak pali słońce dziś :JC_fan::naughty:
my z ramzesem wlasnie lecimy na kryspinow, wiec jak ktos cos to wbijac

podobno duzo ludzi dzisiaj ale za to niedaleko

A wieczorem pod gwiazdami zrobimy sobie bunga bunga
U mnie poszła klima w Kauflandzie tak przygrzało słońce :facepalm::whistling:

Jedno pytanko......co tak działa ? :grin: ...też chcę....na receptę dostanę ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

PABLO ...zalłatwiłeś sobie kuriera do Gliwic?

Brachol przyjeżdża na weekend do mnie i by mógł Ci to zabrać w drodze powrotnej ;)

Apap extra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.