Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko ale ja pisałem że Ty napisałeś pierwszy wcześniej przed moim tel. :gwizdanie: rozumiesz

Tytus dałeś radę z czujnikiem :mysli:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 19:44_________________________________________________Jarko na pv :) coś za dużo dziś chyba :drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Robert jak sie nie przyznaje :confused4: przecie mrygnolem awarjami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Powitać :hi:

siemasz :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

:mysli:

Witaj

Opublikowano

Powitać :hi:

:mysli:

Witaj

Waski co tak duzo dzis myslisz co post to :mysli:
Opublikowano

bo mam nowy kom . i mi się myli :polew:

Opublikowano

Pany mam pytanko prosim sie tylko nie smiac :gwizdanie: czy jak kupie same sprezyny -30 czy autko sie troszke zglebuje ????? i czy warto inwestowac w same sprezyny ???

Opublikowano
  • Autor

Pany mam pytanko prosim sie tylko nie smiac :gwizdanie: czy jak kupie same sprezyny -30 czy autko sie troszke zglebuje ????? i czy warto inwestowac w same sprezyny ???

przeciez spezyny obniżają auto a nie amor tyle ze amory przy takim obniżeniu powinienes miec twardsze niz seryjne :cool1:

Opublikowano

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

i jeszcze jedna pytanko czy przy skrecie nie beda tarly o nadkole ????

Opublikowano

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

Dokładnie ale przy -30 amory seryjne moga zostac,wiadomo ze to nie to samo co skracane ale moga byc :)
Opublikowano

Ktoś miał być u mnie dzisiaj :mysli: ciekawe

ciekawe to jest to że oddałem auto rano na serwis i miałem mieć gotowe w 3 godziny a nie mam go do teraz :confused4: czym miałem przyjechać Robert ? tramwajem ? dzwoniłem ale nie odbierałeś :cool1:[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 20:17_________________________________________________

oki wszystko jasne w temacie :) wiec musze sie skusic jeszcze na jakies lepsze amorki i wtedy bedzie wszystko oki :naughty:

Dokładnie ale przy -30 amory seryjne moga zostac,wiadomo ze to nie to samo co skracane ale moga byc :)

no nie do końca mogą bo się dużo szybciej zużyją, i będą się tukły :wink4: do -30 kup sobie sportowe amorki :cool1:
Opublikowano

no nie do końca mogą bo się dużo szybciej zużyją, i będą się tukły :wink4: do -30 kup sobie sportowe amorki :cool1

Moga bez problemu,to ze szybciej padna to chyba wiadomo i tlumaczyc nie trzeba,a ze beda sie tłukły pierwszy raz słysze
Opublikowano

Grześ spoko :wink4: tylko te pączki ..... porozmawiasz z nimi .

Opublikowano

Grześ spoko :wink4: tylko te pączki ..... porozmawiasz z nimi .

no porozmawiam :evil: :evil: :evil: :evil: jeszcze raz sorki :wink4:

Trzeniu wielkie dzieki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Trzeniu wielkie dzieki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

no problem Przyjacielu :good: trzeba sobie pomagać :wink4:

Opublikowano

Tytus dałeś radę z czujnikiem :mysli

Tak, "zdrutowałem" wtyczkę dosłownie :cool1:

Opublikowano

Tytus dałeś radę z czujnikiem :mysli

Tak, "zdrutowałem" wtyczkę dosłownie :cool1:

zuch chłopak :oklaski: bo już miałem wyrzuty sumienia[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 20:40_________________________________________________Kolega ma do sprzedania B6 1,8 Q 2003 salon Polska servisowana bez wypadkowa skóra srebrna za 43000 zł brutto

Opublikowano

Kolega ma do sprzedania B6 1,8 Q 2003 salon Polska servisowana bez wypadkowa skóra srebrna za 43000 zł brutto

masz jakieś zdjęcia ??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.