Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje adaptera z USB typu A do microUSb typu B czyli coś takiego:

4339113678

Nie ma ktoś możliwości kupić / sprzedać, bądź nie przejeżdża obok ulicy szybkiej ? [ https://www.google.pl/maps/place/Szybka+29/@50.0834745,20.0305076,14z/data=!4m2!3m1!1s0x471645403ed72dcb:0x15fec358580c6941 ]

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Shadow ja mam takie adaptery

Opublikowano
  • Autor
bry bry :hi:

kto sie dzisiaj pojawia?

Ja :decayed:

Opublikowano

Ja moze tez podjade nowa biała strzała

Opublikowano

Gdybyś mi mógł zabrać jeden na spota to chętnie bym kupił :hi:

Opublikowano

Ok

Opublikowano
Ja moze tez podjade nowa biała strzała

T6 :whistling:

Opublikowano

wtyczka otg to sie nazywa :wink:

bede obok szybkiej ale okolo 18:30, pasi?

chyba ze moze byc na kablu to bez problemu Ci moge zalatwic

http://www.androidapps4u.com/temp/screenshot_3-usb-otg-cable.jpg

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

o, widze ze juz Kerczi odpowiedzial :wink:

Opublikowano
wtyczka otg to sie nazywa :wink:

bede obok szybkiej ale okolo 18:30, pasi?

chyba ze moze byc na kablu to bez problemu Ci moge zalatwic

http://www.androidapps4u.com/temp/screenshot_3-usb-otg-cable.jpg

Dzięki, ale KERCZI ma już zabrać - niech zarobi, A5 nie jeździ na wodę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja moze tez podjade nowa biała strzała

T6 :whistling:

CC ? :wink:

Opublikowano

Dzięki, ale KERCZI ma już zabrać - niech zarobi, A5 nie jeździ na wodę :decayed:

zeby mu sie od tych pieniedzy, ktore zarobi za ta wtyczke w glowie nie po***dolilo :wink:

Opublikowano

Kerczi, a tak z ciekawosci, po ile masz te wtyczki dla klubowiczow? :wink:

Opublikowano

Nie cc ale tez Vag

Dla Klubowiczow za free

Opublikowano
Dla Klubowiczow za free

Jak za darmo to nie chce...

[zeby mu sie od tych pieniedzy, ktore zarobi za ta wtyczke w glowie nie po***dolilo :wink:

Co do szydery to co się dzieje z FANTOMASEM ?

Opublikowano
bry bry :hi:

kto sie dzisiaj pojawia?

Ja :decayed:

Ja też zajadę :naughty:

Karol a tego czujnika byś nie wykminił czy mam dzwonić do mechesa mojego i niech zamawia:whistling:

Opublikowano

:hi: siemka all

Ja moze tez podjade nowa biała strzała

To dziś ja wygrywam... Octavia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lennox Ty juz wróciłeś ?

Opublikowano
:hi: siemka all
Ja moze tez podjade nowa biała strzała

To dziś ja wygrywam... Octavia :decayed:

Nic nie wygrywasz... Pablo z Boseronem od dawna są moralnymi zwycięzcami :polew:

ABG

Opublikowano
Lennox Ty juz wróciłeś ?

Si, i chyba będę na spocie :wink:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Nic nie wygrywasz... Pablo z Boseronem od dawna są moralnymi zwycięzcami :polew:

Jak tak to co innego. Przepraszam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lennox to miło będzie zobaczyć Twoją facjatę na spocie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.