Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

(Teoretycznie) Można sprawdzić historię auta w Centralnej Ewidencji Pojazdów udostępnione przez MSW. Nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego żeby to potwierdzić, więc sami sprawdźcie

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

Oczywiście :siema: i miłego dnia :whistling:

Niewiele tam pokazują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna porcja filtrów do A4 B7 - 1.9TDI/2.0TDI - komplet KNECHT

OLEJOWY - 21,50zł

PALIWOWY - 61,50zł

POWIETRZA - 56,80zł

KABINOWY - 28,50zł (zwykły)

KABINOWY - 68,50zł (węglowy)

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

(Teoretycznie) Można sprawdzić historię auta w Centralnej Ewidencji Pojazdów udostępnione przez MSW. Nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego żeby to potwierdzić, więc sami sprawdźcie

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/index.xhtml

u mnie się zgadza, tylko szkoda że nie ma połączenia z ewidencją w innych krajach bo w przypadku świeżo sprowadzonych aut to nic nie daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie.

Jest sprawa, uszkodzilem sobie brodzik akrylowy w lazience, jest pekniecie wielkosci 2x2 cm na wylot, da sie cos z tym zrobic??? Zywica + wlókno zalatwi sprawe, mussze go demontowac??

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musial bys niezly strzal skoro az 2x2cm i to jeszcze na wylot :grin:

pewnie Wacka mył i wyleciał mu z rąk :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja filtrów do A4 B7 - 1.9TDI/2.0TDI - komplet KNECHT

OLEJOWY - 21,50zł

PALIWOWY - 61,50zł

POWIETRZA - 56,80zł

KABINOWY - 28,50zł (zwykły)

KABINOWY - 68,50zł (węglowy)

Zapraszam

to sa ceny brutto? bo jesli tak to dobra cena. masz moze taki cennik do 2.0 tfsi? i pytanie czy to jakas promocja ograniczona czasowo czy stala oferta dla klubowiczow? za 2K km bede wymienial u siebie olej i filtrow to bym wpadl na zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ceny brutto.

Oferta stała....

wiesz gdzie mnie szukać :)

ile masz kucy u siebie? 211 czy 224??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

126560672 :wink:

Choinka, towar deficytowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci, to AIR ma jakies wlasciwosci jezdne lepsze, czy to tylko podnies/opusc?

Kompromis między gwintem a seria, prowadzi się lepiej od serii, gorzej od gwintu ale jest prawie tak komfortowo jak na serii :) wszystko oczywiście zależy też od tego ile ciśnienia jest w poduszkach, ale mówię o takim ustawieniu jak jeżdżę po Krakowie czyli błotniki na wysokości 61cm od ziemi :) o sprezynach nie wspominam bo miałem raz w życiu i nigdy już tego gówna nie założę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci, to AIR ma jakies wlasciwosci jezdne lepsze, czy to tylko podnies/opusc?

Kompromis między gwintem a seria, prowadzi się lepiej od serii, gorzej od gwintu ale jest prawie tak komfortowo jak na serii :) wszystko oczywiście zależy też od tego ile ciśnienia jest w poduszkach, ale mówię o takim ustawieniu jak jeżdżę po Krakowie czyli błotniki na wysokości 61cm od ziemi :) o sprezynach nie wspominam bo miałem raz w życiu i nigdy już tego gówna nie założę :D

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś po drodze jadąc z Bb do Krk prędkościomierz. Czasem próbuje coś pokazać wiec myślę że to kwestia styku. Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś po drodze jadąc z Bb do Krk prędkościomierz. Czasem próbuje coś pokazać wiec myślę że to kwestia styku. Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? :/

Też tak mialem ze 2 lata temu i gość na balickiej mi wgrywał od nowa oprogramowanie do zegarów :wink: od tamtego czasu śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś po drodze jadąc z Bb do Krk prędkościomierz. Czasem próbuje coś pokazać wiec myślę że to kwestia styku. Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? :/

Też tak mialem ze 2 lata temu i gość na balickiej mi wgrywał od nowa oprogramowanie do zegarów :wink: od tamtego czasu śmigają

Tego goscia z Balickiej nie ma tam juz - przeniósł się gdzies w Kraków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem gdzieś po drodze jadąc z Bb do Krk prędkościomierz. Czasem próbuje coś pokazać wiec myślę że to kwestia styku. Ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? :/

Też tak mialem ze 2 lata temu i gość na balickiej mi wgrywał od nowa oprogramowanie do zegarów :wink: od tamtego czasu śmigają

Sebastian 501 333 711 :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

126560672 :wink:

Choinka, towar deficytowy :kwasny:

taki jutro zapytam znajomego

PRZEWÓD KABEL PRZETWORNICY LAD5G VALEO 4 - 12 PIN (4301605120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kabel żarnik -> przetwornica do B6,nie ma ktoś czegoś takiego na zbyciu z jakiejś starej lampy? Ewentualnie może kojarzycie kogoś z forum kto zajmuje się lampami?

126560672 :wink:

Choinka, towar deficytowy :kwasny:

taki jutro zapytam znajomego

PRZEWÓD KABEL PRZETWORNICY LAD5G VALEO 4 - 12 PIN (4301605120) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Chyba właśnie taki, sprawdzę później jeszcze w domu czy tam jest 12 pinów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze i jak pysznie smacznie superfantastycznie jest napić się piwa po 7 dniach przerwy :decayed: miód malina :slina:

Wasze zdrowie

btw

jakby był zderzak tył s4 do sedana w dobrej cenie to może skusiłbym się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...