Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A dziś właśnie z Gorlic wróciłem... Byłbym kupił, gdyby rozmowa się odbyła wcześniej...:kwasny:

mówisz o zderzaku?

Nieee... O tym kabelku, co Wąski wrzucił...

Wygląda na to że to dokładnie ten kabel chociaż nie wiem skąd im w aukcji się wzięło 12 pin skoro z obu stron są po 4-ry :kwasny: A tak w ogóle to rodzajów tych przewodów jest dość sporo jak widzę po lekturze alledrogo.

CHODZI o zasilanie przetwornicy są 4 -6 -12 pinowe VALEO a kabel od przetwornicy do cewki lub żarówki jest taki sam :wink: kumasz ?

Jak spojrzałem na zdjęcia do aukcji to już złapałem OCB :wink:

Ów kabel z aukcji niestety chyba był już sprzedany wcześniej bo Pani nie może znaleźć a przewodów do żarnika niestety jest co najmniej kilka rodzajów... Narazie coś tam zlutowałem ale jeszcze nie wiem czy zadziała bo żarniki nie doszły jeszcze

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się postaram podjechać bo jestem w KRK ok 20.30 :-)

Opublikowano

Nic nie wygrywasz... Pablo z Boseronem od dawna są moralnymi zwycięzcami :polew:

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Ja się postaram podjechać bo jestem w KRK ok 20.30 :-)

Wpadaj "specjalny gościu" :hi::naughty:

Opublikowano
[
Ja się postaram podjechać bo jestem w KRK ok 20.30 :-)

Wpadaj "specjalny gościu" :hi::naughty:

PABLO wiesz czy szymeniu wpada dzisiaj ?

Opublikowano

Shadow, zabiore.

Shadow - dzięki za info odn. strony - poprawione :)

Dante - nie lepiej Ci kupić oryginał? - kosztuje ok. 80zł

Fantowski - j.w.

jak o kimś zapomniałem to pisać...

Opublikowano
Shadow, zabiore.

Shadow - dzięki za info odn. strony - poprawione :)

Dante - nie lepiej Ci kupić oryginał? - kosztuje ok. 80zł

Fantowski - j.w.

jak o kimś zapomniałem to pisać...

a masz może nr ori tego czujnika? i rabat w aso? :decayed:

Opublikowano

6Q0945511 - ok. 50zł w ASO - to samo w ASO Skody ok. 35zł

zamiennik u KERCZIEGO - 15zł :)

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Zwracam honor, zle popatrzyłem

3B0 945 511

ASO - ok. 60zł

ASO SKODA - ok. 45zł

KERCZI - ZAMIENNIK lipna jakość - 19zł

KERCZI - DOBRY ZAMIENNIK FAE - 32zł

Opublikowano

Kerczi, a masz wezyki do podcisnienia? jesli tak to w jakiej cenie.

potrzebowalbym o srednicy 3 lub 3.2mm oraz 5mm.

tylko nie z jakiegos cienkiego sylikonu, zeby byly w miare sztywne a najlepiej w zatopionym oplocie.

Opublikowano

ja to bym Was dzisiaj zawstydził......... Reno Modus na gazie :decayed: Siostry,

bujam sie po mieście od tygodnia tym , 60 zł - 300 km to jest oszczędność, tylko nie wiem czy sie wyrobie na 20 stą :wink:

i prosze sie odczepić ode mnie i mojego Kolegi Pabla , to że Was nie stac na BMW to...............cieszczie sie ze nie macie tego gówna :decayed:

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

zartuje....fajny samochodzik fajny.......

Opublikowano
Kerczi, a masz wezyki do podcisnienia? jesli tak to w jakiej cenie.

potrzebowalbym o srednicy 3 lub 3.2mm oraz 5mm.

tylko nie z jakiegos cienkiego sylikonu, zeby byly w miare sztywne a najlepiej w zatopionym oplocie.

nie mam

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Ogłoszenia parafialne dla posiadaczy B5

A4 B5 1.9TDi 110KM - na MANNIE

OLEJOWY - 21zł

POWIETRZA - 25zł

PALIWA - 48zł

KABINOWY - 25zł

A4 B5 1.9TDi 116KM - na MANNIE

OLEJOWY - 16zł

POWIETRZA - 25zł

PALIWA - 48zł

KABINOWY - 25zł

Opublikowano

witam

weźmie ktoś vag-a na spota? potrzebuje się podpiąć?

Opublikowano

Typ pomiazdzyl mi system...

Marcello Barenghi

Opublikowano

Trzeba założyć nowy wątek "pytanie do Karola czy masz i za ile" ja dzisiaj bede swoim quattro

Opublikowano

nie nie, pierwsza czesc jest zbedna....

oczywiscie ze mam....bo posiadanie jest moja pasja...:polew:

Opublikowano
Kerczi, a masz wezyki do podcisnienia? jesli tak to w jakiej cenie.

potrzebowalbym o srednicy 3 lub 3.2mm oraz 5mm.

tylko nie z jakiegos cienkiego sylikonu, zeby byly w miare sztywne a najlepiej w zatopionym oplocie.

nie mam

ekhm ekhm :decayed:

Opublikowano
Kerczi, a masz wezyki do podcisnienia? jesli tak to w jakiej cenie.

potrzebowalbym o srednicy 3 lub 3.2mm oraz 5mm.

tylko nie z jakiegos cienkiego sylikonu, zeby byly w miare sztywne a najlepiej w zatopionym oplocie.

nie mam

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Ogłoszenia parafialne dla posiadaczy B5

A4 B5 1.9TDi 110KM - na MANNIE

OLEJOWY - 21zł

POWIETRZA - 25zł

PALIWA - 48zł

KABINOWY - 25zł

A4 B5 1.9TDi 116KM - na MANNIE

OLEJOWY - 16zł

POWIETRZA - 25zł

PALIWA - 48zł

KABINOWY - 25zł

A gdzie dane do 1.9TDI 90KM :whistling::naughty:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota i podpięcie do kompa :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota .

Opublikowano

Siemka :hi:

3B0 945 511

ASO - ok. 60zł

ASO SKODA - ok. 45zł

KERCZI - ZAMIENNIK lipna jakość - 19zł

KERCZI - DOBRY ZAMIENNIK FAE - 32zł

Dzięki Karol podjadę sobie do skody :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.