Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hej.

z moim autem nie tak kolorowo jednak, bolączka 2 litrowych jednostek w bmw pękl wał korbowy, silnik na wierzchu, ups..... pytanie czy remontowac czy szukać golego słupka, widzę że wszystkie auta pod 200 tys przebiegu mają jakieś bolączki, kurva nic tylko kupić corse nową, ja pierd.....

Wysłane z mojego GT-I9300

szukaj słupka........:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol aukcje zalicytować i zapłacić czy podeślesz numery konta klakson zapier....aż miło po 5 latach go usłyszeć:banan:ależ będę robił ruch dziś na wiosce:grin:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Karol aukcje zalicytować i zapłacić czy podeślesz numery konta klakson zapier....aż miło po 5 latach go usłyszeć:banan:ależ będę robił ruch dziś na wiosce:grin:

Przelew zrealizowany zalicytowałem na aukcji wybrałem odbiór osobisty po przedpłacie a że odebrałem wcześniej no to po transakcji :wink: koment do aukcji też poszedł dziękuje:hi:

Opublikowano
hej.

z moim autem nie tak kolorowo jednak, bolączka 2 litrowych jednostek w bmw pękl wał korbowy, silnik na wierzchu, ups..... pytanie czy remontowac czy szukać golego słupka, widzę że wszystkie auta pod 200 tys przebiegu mają jakieś bolączki, kurva nic tylko kupić corse nową, ja pierd.....

Wysłane z mojego GT-I9300

Nie wszystkie, nie wszystkie, tylko te 2x cofnięte :decayed:

Opublikowano
hej.

z moim autem nie tak kolorowo jednak, bolączka 2 litrowych jednostek w bmw pękl wał korbowy, silnik na wierzchu, ups..... pytanie czy remontowac czy szukać golego słupka, widzę że wszystkie auta pod 200 tys przebiegu mają jakieś bolączki, kurva nic tylko kupić corse nową, ja pierd.....

Wysłane z mojego GT-I9300

Zamienił stryjek siekierke na kijek... :facepalm:

ABG

Opublikowano

D4nte zrobiles czujnik??

Opublikowano

Pozdro Pancie ze Slunska...;)

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

KRZYSIEK, cieszę sie. Moze byc i tak. Dzieki w takim razie.

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano
hej.

z moim autem nie tak kolorowo jednak, bolączka 2 litrowych jednostek w bmw pękl wał korbowy, silnik na wierzchu, ups..... pytanie czy remontowac czy szukać golego słupka, widzę że wszystkie auta pod 200 tys przebiegu mają jakieś bolączki, kurva nic tylko kupić corse nową, ja pierd.....

Wysłane z mojego GT-I9300

A nie pasuje jakis slupek ktory nie ma tej wady?

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witojcie :hi:

ABG

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

D4nte zrobiles czujnik??

Hamulca zrobiłem, byłem w skodzie w piątek tak jak Karol pisał a później założył mi Wojtek na razie chula :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I ile zapłaciłes w Skodzie Danciok ??

Opublikowano

Kerczi masz może ori ramiona wycieraczek wraz z piórami aero do B6??

Opublikowano
I ile zapłaciłes w Skodzie Danciok ??

50,36 zł

Kerczi masz może ori ramiona wycieraczek wraz z piórami aero do B6??

ja kupowałem u nich 2 lata temu i do dzisiaj chodzą RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG. (4339640820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Również kupuję u Gładysza, na telefon mają niższe ceny :wink:

Opublikowano
Opublikowano

KERCZI jak juz zrobię całość to szkoda sprzedawać a z drugiej strony audi..... hm.... jest dylemat, zobaczymy

Nex dla twojej informacji akurat ten egzemplarz ma tyle ile na budziku, sprawdzałem w ASO

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Podejdzie tylko będziesz musiał się trochę pomęczyć z naciągnięciem mieszka na ramkę z B6. Można też przełożyć samą gałkę.

Opublikowano

Dzięki za odp. Jak mam oddać starą gałeczke do obszycia za 100zl to lepiej parę zł dołożyć i kupić ori szt

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.