Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nex dla twojej informacji akurat ten egzemplarz ma tyle ile na budziku, sprawdzałem w ASO

Serwisowany do 2013 w ASO?

Jeżeli tak to masz k**ewskiego pecha

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi 80 Coupe Quattro 1986 Susz

i Audi

Opublikowano
Nex dla twojej informacji akurat ten egzemplarz ma tyle ile na budziku, sprawdzałem w ASO

Serwisowany do 2013 w ASO?

Jeżeli tak to masz k**ewskiego pecha

tak, według książki ostatni przeglad w marcu 2013 przy przebiegu 189 tys km . ASO Hamburg

czytałem ze po 200 tys km urywa sie wal korbowy w tym modelu , pech..... ale przy okazji turbina i wtryski zregenerowane więc mam nadzieje ze będzie to jakoś jeździło , zobaczymy, sprzedałbym ją po naprawie ale za takie koszty nikt Ci nie dopłaci.....nawet jeżeli wszystko udokumentowane mam.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

BTW HOLLAND :notworthy:

Opublikowano

No to od jutra kurs pilota paralotni....trzymać kciuki...tylko oczywiście z moim szczęściem pewnie pogoda bedzie z d*py...:/

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

No i Holland PANY !!!!!!!

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi 80 Coupe Quattro 1986 Susz

i Audi

Widziałem ale to angilik :/

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

ja tysz chce :decayed:

bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl

Opublikowano

:hi: na to to i nawet CB nie pomoże bo trzeba być prze chu.em żeby to wypatrzeć. :shock3:

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

ja tysz chce :decayed:

bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl

mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?

Opublikowano

zamontowal

Opublikowano

W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Opublikowano
:hi: na to to i nawet CB nie pomoże bo trzeba być prze chu.em żeby to wypatrzeć. :shock3:

Takie wynalazki są już zabronione. Od dziś co więcej, wszystkie fotoradary mają być żółte i wszystkie muszą być załadowane. Zabronione są atrapy...

ABG

Opublikowano
Zagadaj do fantowskiego, z tego co pamiętam do On się kiedyś nad taką zmianą doktoryzował :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

Czy ktoś tu szukał klasycznej BMW??

BMW E30 325e "Super ETA" (4357485121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tak ja mam z a3 z przeszczepionym kapslem ze starej gały :wink: z mieszkiem nie bylo najmniejszego problemu i siadł w ramkę jak trzeba..

ciekawe czy do B5 też by siadło, tylko żę u mnie jest wkręcana.

mozemy sprobowac przelozyc :wink:

ja tysz chce :decayed:

bo u mnie w przedlifcie jest inny mieszek niz u Ogra, grunt zeby mieszek wszedl

mieszek, mieszkiem, o gałkę się rozchodzi. Fanta, nie montowałeś w końcu do siebie ?

a po co kupowalbym gdybym nie zakladal? jest zalozona

Opublikowano
W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git.

Opublikowano

siara, a jak wyglada sprawa z mieszkiem?

Opublikowano
W A3 jest na wcisk, u nas jest przykręcana.

Zobacz następnym razem u Ślepego... U mnie też już od dawna zamontowana... Troszkę trzeba obciąć i git.

gałkę, czy lewarek ;-) ?

Opublikowano

lewarek chyba

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Ogr, znalazlem cos idealnego, rezaj

KLIK

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.