Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: spotkał się ktoś na forum z rozpiskom pinów zegaraów B5 bez FISa?

Podaj maila to spróbuje Ci coś podesłać.

[email protected]

Wysłałem, może Ci pomoże,

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trafiły się taborety ladne w dobrych $ w okolicy Wrocka. Gdyby były rzeczywiście ładne to były by do wzięcia, więc potrzebne troche miejsca w aucie.

Da Bóg to bede wracał dostawczym ;)

Ja bym raczej obstawiał że jak SARNA da to nie wrócisz pomocą

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

trafiły się taborety ladne w dobrych $ w okolicy Wrocka. Gdyby były rzeczywiście ładne to były by do wzięcia, więc potrzebne troche miejsca w aucie.

Da Bóg to bede wracał dostawczym ;)

Ja bym raczej obstawiał że jak SARNA da to nie wrócisz pomocą

Buahahah...oj FANTOMAS FANTOMAS ;)

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

Opublikowano

:siema: spotkał się ktoś na forum z rozpiskom pinów zegaraów B5 bez FISa?

Podaj maila to spróbuje Ci coś podesłać.

[email protected]

Wysłałem, może Ci pomoże,
Dzięki... Spróbuję to rozszyfrować po kolorach przewodów. Potrzebuje impulsy do prędkościomierza.
Opublikowano

Ale dzisiaj wszyscy rozgadani :naughty:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

siema, jade w sobote po te taborety :] wytargowałem u gościa żeby jeszcze głośniki od Banga dorzucił :D tylko jak ja ogarnę podpięcie tego gówna jak ja mam tuner tylko na 8 głośników :facepalm: Najwyżej pójdzie pod młotek

Opublikowano

no to zupelnie nie potrzebne Ci bangi bo do banga musisz ciagnac swiatłowód...

Opublikowano

siema, jade w sobote po te taborety :] wytargowałem u gościa żeby jeszcze głośniki od Banga dorzucił :D tylko jak ja ogarnę podpięcie tego gówna jak ja mam tuner tylko na 8 głośników :facepalm: Najwyżej pójdzie pod młotek

no proszę ten co nic nie będzie dokładał do auta :decayed:

a tak ogólnie.... :hi:

Opublikowano

:siema: w końcu piąteczek :decayed:

Opublikowano

Taki piatunio wręcz ;)

Opublikowano

siema, jade w sobote po te taborety :] wytargowałem u gościa żeby jeszcze głośniki od Banga dorzucił :D tylko jak ja ogarnę podpięcie tego gówna jak ja mam tuner tylko na 8 głośników :facepalm: Najwyżej pójdzie pod młotek

no proszę ten co nic nie będzie dokładał do auta :decayed:

a tak ogólnie.... :hi:

O fotelach mówiłem juz dawno, a reszta cóż okazje się trafiały więc grzech nie skorzystać :D

Skoro Bangi nie podejdą to będą do sprzedania, myśle że ktoś na forum łyknie;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

siema, jade w sobote po te taborety :] wytargowałem u gościa żeby jeszcze głośniki od Banga dorzucił :D tylko jak ja ogarnę podpięcie tego gówna jak ja mam tuner tylko na 8 głośników :facepalm: Najwyżej pójdzie pod młotek

no proszę ten co nic nie będzie dokładał do auta :decayed:

a tak ogólnie.... :hi:

O fotelach mówiłem juz dawno, a reszta cóż okazje się trafiały więc grzech nie skorzystać :D

Skoro Bangi nie podejdą to będą do sprzedania, myśle że ktoś na forum łyknie;)

A tak z ciekawości jakie fotel zapodajesz?? i how much? :wink: Może być na PW

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
:hi: ale korki...
Opublikowano

Fajowski tylko bez Q :-/

Naciapane z bagaznika ...

:hi: ale korki...

Tez zauwazyles? Masakra jakas. Pol dnia w nich dzisiaj spedxilem :-/

Naciapane z bagaznika ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.