Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie sprzęgło rozebrane i okazało się ze dwumas ma luzy ręce opadają przejechane 17 tys od wymiany

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie sprzęgło rozebrane i okazało się ze dwumas ma luzy ręce opadają przejechane 17 tys od wymiany

kosmos :/

Opublikowano

Tragedia !!!!!

Opublikowano

moze jednak poprzednim razem nie wymienili...

Opublikowano

Kerczi ci dwumas załatwi ;)

Opublikowano

Chłopak mojej siory dostał fotkę z Multoradc CM i standardowa procedura, żeby wskazać kierowcę. Na zdjęciu znak i bariera metalowa. Może bez zastanowienia pisać że nie pamięta kto jechał ? :naughty:

Opublikowano

Wymienia na gwarancji bez problemu ale ile można jeździć żeby wymieniać

Opublikowano

Poszukuję turbo z 2.7TDi o oznaczeniu GTB1756, ostatecznie GTB22 ale ponoć późno wstają :/

Już turbo Garretta (GT17VA) z 1.9TDI znudziło się...? :)

Wkładaj od razu jakieś turbo z IVECO Daily lub ze Sprintera :)

Opublikowano

Poszukuję turbo z 2.7TDi o oznaczeniu GTB1756, ostatecznie GTB22 ale ponoć późno wstają :/

Już turbo Garretta (GT17VA) z 1.9TDI znudziło się...? :)

Wkładaj od razu jakieś turbo z IVECO Daily lub ze Sprintera :)

Poszło PW ;-)

Opublikowano

Jakby co to mam Turbo z IVECO 2.8

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

mam oferte na takie rotory

https://www.dropbox.com/sc/vopjelu5p0mw0is/AABCxlWGpm1OicR2BlNl0EI3a

troche ranty sa styrane. widzialem tutaj pare razy temat renowacji felg. czy ktos kto przerabial taki temat moze cos napisac ile by mniej wiecej kosztowalo odprowadzenie tych felg do porzadku? i ewentualnie polecil kogos w okolicach krakowa.

Opublikowano

Pewnie jak założysz opony i wrzucisz na auto to nie będzie tego widać. A jak chcesz naprawiać to Wieliczka. Widziałem gorsze sztuki zrobione u nich na "cacy" :wink:

Opublikowano

Pewnie jak założysz opony i wrzucisz na auto to nie będzie tego widać. A jak chcesz naprawiać to Wieliczka. Widziałem gorsze sztuki zrobione u nich na "cacy" :wink:

W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18"

Opublikowano

Pewnie jak założysz opony i wrzucisz na auto to nie będzie tego widać. A jak chcesz naprawiać to Wieliczka. Widziałem gorsze sztuki zrobione u nich na "cacy" :wink:

W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18"

110 zł już krzyczą za 18" bo właśnie moje tam się robią.

Opublikowano

Pewnie jak założysz opony i wrzucisz na auto to nie będzie tego widać. A jak chcesz naprawiać to Wieliczka. Widziałem gorsze sztuki zrobione u nich na "cacy" :wink:

W Wieliczce u Czaji mu tego nie ogarną bo rotory są 2 kolorowe oni niestety nie chcą się bawić i malują tylko w jednym kolorze, Koszta jak ostatnio robiłem to ok 100zł za szt. 18"

110 zł już krzyczą za 18" bo właśnie moje tam się robią.

ok ale tak czy owak rotorow tam nie zrobia, tak?

Opublikowano

Najlepiej zadzwoń i zapytaj, ostatnio jak byłem to gość mi pokazywał nowe maszyny to może zrobią. Robią naprawdę profesjonalnie wszystko a jak któraś felga jest krzywa to od razu sprawdzą i naprostują, więc masz chociaż pewne że nie będzie walić.


Swoją drogą środek w tych twoich jest ok chyba i wystarczy ranty ponaprawiać. Takie zaprawki też robią jak coś.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.