Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak zaczniecie u nas kupować bo tak to same straty kawę wypijecie kibel zatkacie same straty a firma ma się rozwijać to moje oczko w głowie

Najwięcej to ty tracisz pieniędzy firmowych na tę wazelinę którą zasypujesz szefa :decayed::grin:

Przecież ja nie robię tego dla szefa

Myślę że chętnie jutro z Tobą porozmawia na ten temat :grin:

Z przyjemnością siąde do debaty :)
Opublikowano

Halo..

ktoś tu "deal'uje" żarniki kesenonowe DS1 ?

HID B 726

35 W 05J

w BMW mi padło cholera...

Wczoraj zamówiłem u H4mm3R'a: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291539-palniki-zarniki-xenon-philips-d1s-d2s/

Dzięki - brzmi rozsadnie mimo że sprzedawca tajemniczy a warunki twarde ( numer konta tylko) :)

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

Halo..

ktoś tu "deal'uje" żarniki kesenonowe DS1 ?

HID B 726

35 W 05J

w BMW mi padło cholera...

Wczoraj zamówiłem u H4mm3R'a: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291539-palniki-zarniki-xenon-philips-d1s-d2s/

Dzięki - brzmi rozsadnie mimo że sprzedawca tajemniczy a warunki twarde ( numer konta tylko) :)

Mam te żarniki u siebie. Z ORI to one raczej nie mają wiele wspólnego ale póki co świecą już ze 3-4 miechy i narazie nie narzekam ale myślę że następnym razem jednak kupowałbym Philipsy czy Osramy...

Opublikowano

Halo..

ktoś tu "deal'uje" żarniki kesenonowe DS1 ?

HID B 726

35 W 05J

w BMW mi padło cholera...

Wczoraj zamówiłem u H4mm3R'a: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291539-palniki-zarniki-xenon-philips-d1s-d2s/

Dzięki - brzmi rozsadnie mimo że sprzedawca tajemniczy a warunki twarde ( numer konta tylko) :)

Mam te żarniki u siebie. Z ORI to one raczej nie mają wiele wspólnego ale póki co świecą już ze 3-4 miechy i narazie nie narzekam ale myślę że następnym razem jednak kupowałbym Philipsy czy Osramy...

Toż tam philipsy właśnie. Niby.

Opublikowano

:hi: Będzie ktoś dzisiaj z vagiem? Coś immo mi nie domaga i pewnie będzie trzeba lutować na krótko cewkę :angry: no i zaczyna mnie wkur... kontrolka poduchy :P

Opublikowano

Halo..

ktoś tu "deal'uje" żarniki kesenonowe DS1 ?

HID B 726

35 W 05J

w BMW mi padło cholera...

ja mam ale oryginalne w cenie 170 zł 1 szt jak by co

Edytowane przez Wąski

Opublikowano
  • Autor

Siemka,

Panowie był ktoś w GK aby sprawdzić co i jak ?

Opublikowano

Dobry... A ja panowie mam wysranego 3.0TDI. Nie chcę serii, więc może by potem na eksploatacji zaoszczędzić jakąś benzynę wsadzić? ^^

A tak poważnie, muszę się rozglądać za jakimś ASB/dawcą.

Opublikowano

Dobry... A ja panowie mam wysranego 3.0TDI. Nie chcę serii, więc może by potem na eksploatacji zaoszczędzić jakąś benzynę wsadzić? ^^

A tak poważnie, muszę się rozglądać za jakimś ASB/dawcą.

Nie pakuj benzyny do auta które w serii miało diesla.

Opublikowano

Wiem, wiem… zgrywam się spiny Transita.

Może ktoś wie… To prawda, że ASB z A6 nie podejdzie do A4, bo vacumpompa jest gdzie indziej montowana?

Opublikowano

Wiem, wiem… zgrywam się spiny Transita.

Może ktoś wie… To prawda, że ASB z A6 nie podejdzie do A4, bo vacumpompa jest gdzie indziej montowana?

ASB z A6 ma lustrzane odbicie głowic walki pozamieniali dowcipnisie :) podobno sie upcha - cięcie gięcie :)

Opublikowano

Dzięki - brzmi rozsadnie mimo że sprzedawca tajemniczy a warunki twarde ( numer konta tylko) :)

Mam te żarniki u siebie. Z ORI to one raczej nie mają wiele wspólnego ale póki co świecą już ze 3-4 miechy i narazie nie narzekam ale myślę że następnym razem jednak kupowałbym Philipsy czy Osramy...

Toż tam philipsy właśnie. Niby.

Ja mam naklejkę OSRAM i opakowanie niby że ORI ale jakoś różnią się sporo od tych które były założone a były ORI...

IMAG0009.jpg

IMAG0007.jpg

ja mam ale oryginalne w cenie 170 zł 1 szt jak by co

Bardzo dobra cena, brałbym ;-)

Edytowane przez ruks

Opublikowano
  • Autor

czyli nikt nic nie wie na temat GK ........

Opublikowano

Będę o 17 tam w scan medzie to dam znać

Opublikowano

Dzięki - brzmi rozsadnie mimo że sprzedawca tajemniczy a warunki twarde ( numer konta tylko) :)

Mam te żarniki u siebie. Z ORI to one raczej nie mają wiele wspólnego ale póki co świecą już ze 3-4 miechy i narazie nie narzekam ale myślę że następnym razem jednak kupowałbym Philipsy czy Osramy...

Toż tam philipsy właśnie. Niby.

Ja mam naklejkę OSRAM i opakowanie niby że ORI ale jakoś różnią się sporo od tych które były założone a były ORI...

IMAG0009.jpg

IMAG0007.jpg

ja mam ale oryginalne w cenie 170 zł 1 szt jak by co

Bardzo dobra cena, brałbym ;-)

D1S ori phillipsa mają chyba hologram albo kod 3d wewnątrzn tej blaszanej puszki.

a necie w którego handlarza są filmiki jak sprawdzić ori phillipsa

:hi: Będzie ktoś dzisiaj z vagiem? Coś immo mi nie domaga i pewnie będzie trzeba lutować na krótko cewkę :angry: no i zaczyna mnie wkur... kontrolka poduchy :P

pewnie będe miał

Opublikowano

witam parówy

to co dzisiaj kiełbaski ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.