Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś spolszczenie do RNS-E Led z softem 0220?

Marcin z Navipolu albo SIEMIAN z forum

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: U mnie już -4 a w B-B ponoć na chodnikach szklanka i o gips nie trudno.

Ja nadal żyje nadzieją że nie będzie trzeba zakładać zimy :decayed:

no jak sie z garazu nie wyjezdza to po co zime zakladac :grin:

pisałem Ci już że nie mam garażu :glupek2:, za to wiesz jaka mam do domu górę :grin:

Edytowane przez nex

Opublikowano

Ja zimę założę jak kupię dystanse a to jak będzie wypłata wiec zimowe wypiera... :-D

Opublikowano

Daj linka do ogłoszenia z tą B7-ką...

Naciapane z bagaznika ...

No wlasnie, podeslalbys jakies info o tej B7. Znajomi szukaja auta.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

dzięki za spota :)

już wierzę że TFSI pożerają olej - bo z rury ostro wylatuje :] trzeba będzie maskę umyć ;p

Opublikowano

Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża :D

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża :D

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Przyjeżdżaj i nie wymyślaj....są tacy co przed wjazdem wlewają litr oleju a przed wyjazdem 2litry żeby dojechać do domu...prawda FANTOMAS?!? ;)))))

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża :D

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka


Przyjeżdżaj i nie wymyślaj....są tacy co przed wjazdem wlewają litr oleju a przed wyjazdem 2litry żeby dojechać do domu...prawda FANTOMAS?!? ;)))))

I inni co przyjeżdżają ulepami bmw 1.7 xi z napędem na przód.

Chociaż końcówkę wydechu miała kot :kox:

Edytowane przez lennox

Opublikowano

Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża :D

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

nie ma co ogladac, same ulepy, wieśwageny i drechowozy (czyt. bmw)

Opublikowano

Kurcze, przyjechałbym na taki spot pogadać, pooglądać, popytać, ale rozlecianą B5 to wstyd, jak tak czytam co tam wjeżdża :D

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Masz racje, kiedyś jak ktoś taką przyjechał to stał sam kilkanaście metrów z boku, nikt nie chciał z nim gadać

Edytowane przez nex

Opublikowano

Chłopy co sie tu dzieje, cisza jak nigdy jakby jeszcze ze spota nie wrócili...

Opublikowano

To jest cisza przed burzą. Wszyscy czekają na linka B7 którą miał zamieścić Kerczi. Jak już zamieści, to dopiero rozgorzeje dyskusja... A że zdjęcia retuszowane, a że przebieg kombinowany, a że skrzynia manualna a według VIN-u miał być automat, a że to, a że tamto... Każdy będzie ekspertem, będzie jak lew bronił swojego jedynie słusznego zdania i wszystko skończy się ustawką na Błoniach (mam nadzieje że bez maczet). Tak więc cierpliwości :wink:

PS: Ja z Fantomasem będziemy się temu wszystkiemu biernie przyglądać zajadając kebaby od Pani Stasi z Czyżyn i co jakiś czas będziemy wydłubywać kłaczki spomiędzy zębów :grin:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

wy będziecie tylko oliwy dolewać...do silnika FANTOMASA :D A że zdjęcia B7 będą retuszowane to wszyscy wiedzą;)

Opublikowano

Ja biorę ta b7 wiec macie problem z głowy

Kerczi już za nią płacze a jeszcze nie sprzedał

Opublikowano

Ja biorę ta b7 wiec macie problem z głowy

Kerczi już za nią płacze a jeszcze nie sprzedał

Hahaha, dobre ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Ja biorę ta b7 wiec macie problem z głowy

Kerczi już za nią płacze a jeszcze nie sprzedał

jak kto?? Przecież umówiliśmy się że mi ją zostawia :whistling:

Opublikowano

Ja biorę ta b7 wiec macie problem z głowy

Kerczi już za nią płacze a jeszcze nie sprzedał

jak kto?? Przecież umówiliśmy się że mi ją zostawia :whistling:

Tam juz nie ma co modzic wiec po co ci takie auto ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.