Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...
Fanta nie chciałbyś poznać moich kolegow... tfu... znajomych.... ;) we wtorek wbijam na spota.... Dante ja nie mam minut darmowych....

Transitku ups... słup sie wstawil ale ja mam usprawiedliwienie bo mnie dawno nie bylo

odrazu zarzuce temat... co myślicie o tym wózku... wart uwagi.... silnik napęd ok, jakies wady?

http://otomoto.pl/C34197215.html

no nie chciałbym :no::oczko:

czym przyjedziesz na spota ?

Boseron powiem ci fajny rodzinny samochód którego zawsze szukałes i dużo miejsca ma z tylu.

Transit a kogo to obchodzi ze musisz przewijać ? Masz jeszcze jakieś ciekawe uwagi ?

mi też przewijanie nie przeszkadza :wink::thumbup1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto z Was jedzie do Kielc?

Opublikowano

siemka :hi:

dzien dobry, co slychac.... :)

....a gdzieś Ty był...
boseron jest teraz tajnym agentem i ma zakaz spotykania sie z kolegami

ja już nie mówię, że można by czasem zadzwonić...
Fanta nie chciałbyś poznać moich kolegow... tfu... znajomych.... ;) we wtorek wbijam na spota.... Dante ja nie mam minut darmowych....

Transitku ups... słup sie wstawil ale ja mam usprawiedliwienie bo mnie dawno nie bylo

odrazu zarzuce temat... co myślicie o tym wózku... wart uwagi.... silnik napęd ok, jakies wady?

http://otomoto.pl/C34197215.html

no nie chciałbym :no::oczko:

czym przyjedziesz na spota ?

Boseron powiem ci fajny rodzinny samochód którego zawsze szukałes i dużo miejsca ma z tylu.

Transit a kogo to obchodzi ze musisz przewijać ? Masz jeszcze jakieś ciekawe uwagi ?

mi też przewijanie nie przeszkadza :wink::thumbup1:

jest blokada ilosci cytowanych postów -nie da się całej strony zapisać tak że macie szczęście

Kto z Was jedzie do Kielc?

podobno Fanta

filmik z wystrzału opony :kwasny:

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/zablokowana-autostradowa-obwodnica-krakowa/

Opublikowano

:hi:

Siemka :hi:
Boseron jak nie masz minut to puszcz sygnał... :decayed:

Do pracy D4NTE a nie forum ... :decayed:

Dużo ciekawiej wygląda twoje auto na tych felgach co masz obecnie ;)

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Pablo nie wykopał byś gdzieś w zasobach klawiatury do 3510i ?

Opublikowano

Pablo nie wykopał byś gdzieś w zasobach klawiatury do 3510i ?

Sprawdzę.

Niestety nie ma na hurtowni ani u chłopaków na serwisie.

Szukaj na alledrogo.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

filmik z wystrzału opony :kwasny:

Ĺmiertelny wypadek na obwodnicy Krakowa. Policja szuka ĹwiadkĂłw. FILM - KrakĂłw - WiadomoĹci - Radio KrakĂłw

Wystrzał może i jest, ale nie tej ciężarówki co trzeba... Zwróć uwagę na odblaskowe prostokąty na końcu naczepy... Na zdjęciach są dłuższym bokiem pionowo a na filmiku dłuższym bokiem poziomo.


http://moto.onet.pl/odnaleziono-100-zabytkow-motoryzacji/xqccf

Opublikowano

filmik z wystrzału opony :kwasny:

Ĺmiertelny wypadek na obwodnicy Krakowa. Policja szuka ĹwiadkĂłw. FILM - KrakĂłw - WiadomoĹci - Radio KrakĂłw

Wystrzał może i jest, ale nie tej ciężarówki co trzeba... Zwróć uwagę na odblaskowe prostokąty na końcu naczepy... Na zdjęciach są dłuższym bokiem pionowo a na filmiku dłuższym bokiem poziomo.

Na serio to napisałeś? :huh:

Przecież nie widać prostokątów tej naczepy którą ciągnął ten z którego był wystrzał...

Opublikowano

filmik z wystrzału opony :kwasny:

Ĺmiertelny wypadek na obwodnicy Krakowa. Policja szuka ĹwiadkĂłw. FILM - KrakĂłw - WiadomoĹci - Radio KrakĂłw

Wystrzał może i jest, ale nie tej ciężarówki co trzeba... Zwróć uwagę na odblaskowe prostokąty na końcu naczepy... Na zdjęciach są dłuższym bokiem pionowo a na filmiku dłuższym bokiem poziomo.

Na serio to napisałeś? :huh:

Przecież nie widać prostokątów tej naczepy którą ciągnął ten z którego był wystrzał...

patrzyl nie na ta naczepe :P

Transit, wystrzal jest z tej ktora jedzie z naprzeciwka.

Opublikowano

O szlag... Źle patrzyłem :facepalm: Macie racje...

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Transit odstaw to gówno, bo pomału tracisz kontakt :)

Dzięki za życzenia

Opublikowano

Transit odstaw to gówno, bo pomału tracisz kontakt :)

Dzięki za życzenia

Racja... Musze przestać drinkować wieczorami...

ABG

Opublikowano

a ja bym sie chętnie napił


i dzisiaj musze coś przyprocentować bo mam dosyć


Panowie kupię Samsunga galaxy s3 w fajnym stanie i cenie :wink:

Opublikowano

Panowie kupię Samsunga galaxy s3 w fajnym stanie i cenie :wink:

Ja mam tylko nową (wersja Neo) :arrow2:http://allegro.pl/nowy-samsung-galaxy-s3-siii-neo-i9301-black-krakow-i4886636213.html

Jest też wersja LTE.

Jak nie to poczekaj kilka miesięcy jeszcze i Ci moją sprzedam :naughty::decayed:

Opublikowano

Do pracy D4NTE a nie forum ... :decayed:

Dużo ciekawiej wygląda twoje auto na tych felgach co masz obecnie ;)

Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja...

Opublikowano

Komfort to ja mam teraz w becie na alu 15" :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

mam na sprzedaż body nikon d5000

jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pw :wink:

Opublikowano

Boseron powiem ci fajny rodzinny samochód którego zawsze szukałes i dużo miejsca ma z tylu.

Transit a kogo to obchodzi ze musisz przewijać ? Masz jeszcze jakieś ciekawe uwagi ?

mi też przewijanie nie przeszkadza :wink::thumbup1:

Ale po co produkować tyle śmieci, w dobrym tonie jest przyciąć co zbędne :D

Kto z Was jedzie do Kielc?

Ja :wink: Chyba ża masz na myśli jutrzejszy superoes to nie jadę :wink:

Opublikowano

Do pracy D4NTE a nie forum ... :decayed:

Dużo ciekawiej wygląda twoje auto na tych felgach co masz obecnie ;)

Się pracuje... ;-) też mi się one podobają, a jaki komfort na 17...poezja...

To Ty kupiłeś 17 na zimę ? eeeeeee

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.