Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro TN5 to Tomasson TN5 :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stacja Auchan kolo Bonarki - ktos sie orientuje czy tam jest dobrej jakosci paliwo? Czytalem ze kiedys Orlen dowozil ale to bylo 2-3 lata temu, cos sie zmienilo? Cena 4.39 kusi :)

Edytowane przez ilear

Opublikowano

skoro TN5 to Tomasson TN5 :wink:

Jeżeli to ten wzór to ładne kółko

43c9e5cf2e76c3b6d8fd125fc6ffb6f5.jpg

Stacja Auchan kolo Bonarki - ktos sie orientuje czy tam jest dobrej jakosci paliwo? Czytalem ze kiedys Orlen dowozil ale to bylo 2-3 lata temu, cos sie zmienilo? Cena 4.39 kusi :)

Znajomi z pracy tam diesla tankują i sobie chwalą...ja benzynę 98 nieraz lałem i też nie zauważyłem żeby coś było nie tak z jakością :wink:
Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

Opublikowano

Ok, dzieki za info :) ON po 4.39, u mnie w miasteczku 4.80 na Orlenie :facepalm:

Edytowane przez ilear

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema::kawa:

Opublikowano

Kox.....8d6d50ef3298fb0706569d758cc64a0b.jpg

zaczyna się :facepalm:

Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW

Kox.....8d6d50ef3298fb0706569d758cc64a0b.jpg

zaczyna się :facepalm:

Co Ci zaś?

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Dziś Hiszpański...ale jutro....owszem

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Dziś Hiszpański...ale jutro....owszem

Kolega :facepalm: ale mówię ok 12?

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Dziś Hiszpański...ale jutro....owszem

Kolega :facepalm: ale mówię ok 12?

A to owszem

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Dziś Hiszpański...ale jutro....owszem

Kolega :facepalm: ale mówię ok 12?

A to owszem

kawa+mleczko= czerwony dywan

Opublikowano

zaś masz czas dla kolegi dziś ?

Dziś Hiszpański...ale jutro....owszem

Kolega :facepalm: ale mówię ok 12?
A to owszem

kawa+mleczko= czerwony dywan

Proszzzzzz

Opublikowano

Helloł :hi::kawa:

Kox.....8d6d50ef3298fb0706569d758cc64a0b.jpg

:kox:

Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW

??? Mozesz rozwinac bo ja nie w temacie? BMW tam tankowalo i sie zepsulo ? :)

Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW

??? Mozesz rozwinac bo ja nie w temacie? BMW tam tankowalo i sie zepsulo ? :)

Kolego to szydera nie czytaj tego

Opublikowano

:grin::hi:

Opublikowano

ja tam leje czesto i nie widze roznicy, wczoraj ON 4.51 :) ciekawe czy zejdzie ponizej 4

BOSERON to by wszystko wyjaśniało jeśli chodzi o naprawę BMW

??? Mozesz rozwinac bo ja nie w temacie? BMW tam tankowalo i sie zepsulo ? :)

Kolego to szydera nie czytaj tego

Szydera nie szydera ale BOSERON już 4 razy remontował silnik a tankuje tylko tam...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.