Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbotec

thx, tak myślałem

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

kolega

Opublikowano

Myślicie ze można jyz wrzucić lato??

Opublikowano

Myślicie ze można jyz wrzucić lato??

tak

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

kolega

turbiny też regenerujesz?

Opublikowano

Myślicie ze można jyz wrzucić lato??

tak

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

kolega

turbiny też regenerujesz?

On ma wiele pasji jak ja ;)

Opublikowano

Myślicie ze można jyz wrzucić lato??

tak

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

kolega

turbiny też regenerujesz?

On ma wiele pasji jak ja ;)

:polew:

Szukam lokatora/lokatorów do kawalerki w Mydlnikach ul. W.W.Darowskiego.
Kawalerke zwalniam od 1 kwietnia.
Możliwość wynajmu garażu
Opublikowano

Myślicie ze można jyz wrzucić lato??

tak

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

kolega

turbiny też regenerujesz?

a JAK to moja pasja :grin:

Opublikowano
Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać?

moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze.

No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego :facepalm:

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację.

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację.

ale to nie do mnie

do paska b6 2.0 z 2007 roku

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację.

ale to nie do mnie

do paska b6 2.0 z 2007 roku

Tym bardziej ;-)

Opublikowano
Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać?

moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze.

No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego :facepalm:

258235.gif?st=sfL4J4ocASi0JKJl48uQOg&e=1

to spytam inaczej, poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie auto detailingiem. ;)

Opublikowano

Panowie regenerował ktoś turbinę w Jaworznie? u kogo? Turbotec?

Wsadzaj GTB a nie bawisz się w regenerację.

ale to nie do mnie

do paska b6 2.0 z 2007 roku

Mam takie turbo chyba jak coś

Opublikowano

świeżo po regeneracji?

Opublikowano

Nie, ale w bdb stanie po małym przebiegu. Musze sprawdzić czy nie poszła...

Opublikowano

czekam:wink:

Opublikowano
Nie prościej byłoby lakiernikowi, który będzie malował Ci auto - zlecić polerke niemalowanych elementów? Koniecznie trzeba do kogoś innego auto oddawać?

moze i prosciej ale nie o to chodzi, polerka ma byc zrobiona tak jak sie należy a watpie zeby lakiernik zrobil to dobrze.

No tak... Zapomniałem, że polerke najlepiej robią grabarze i kominiarze... Niestety nie znam żadnego :facepalm:

258235.gif?st=sfL4J4ocASi0JKJl48uQOg&e=1

to spytam inaczej, poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie auto detailingiem. ;)

Radek nie świruj z detailingiem. Dobry lakiernik zrobi polerke. Myslisz że oni po sobie nie poprawiaja lakieru polerką?

Opublikowano

wydaje mi sie ze jednak w firmie zajmujacej sie profesjonalnie detailingiem zrobia to lepiej niz lakiernik.


w prawdzie lakiernika mam dobrego, ale nie jestem przekonany czy ogarnie dobrze polerke, przemysle jeszcze ;)

Opublikowano

jak Ci firma detailingowa powie cene to zwątpisz...

Opublikowano

wiem ile to kosztuje :wink:

ale cos za cos, jak robi sie cos profesjonalnie i na najlepszych srodkach to musi to swoje kosztowac.

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.