Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ładnie się bawiliście :grin:


a co to lennox taki smutny chodzil :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ładnie się bawiliście :grin:

a co to lennox taki smutny chodzil :decayed:

Bo nie miał brania...

Opublikowano
:)
Opublikowano

to ładnie się bawiliście :grin:

a co to lennox taki smutny chodzil :decayed:

Bo nie miał brania...

:grin:

:)

Kto tu założył konto :hi:

Opublikowano

to ładnie się bawiliście :grin:

a co to lennox taki smutny chodzil :decayed:

Bo nie miał brania...

haha :grin:

Opublikowano

Fantomas.... placisz wszystkie mandaty.... za wszystkich..... i wszedzie

Opublikowano

Łukasz ale przecież wiesz , że to nie wszystko

więc powiem tak

zawsze możemy się jeszcze dogadać ;-))

...a w piątek mówił że mnie kocha i dla mnie wszystko zrobi a dzisiaj proszę eeehhhhh...

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Łukasz ale przecież wiesz , że to nie wszystko

więc powiem tak

zawsze możemy się jeszcze dogadać ;-))

...a w piątek mówił że mnie kocha i dla mnie wszystko zrobi a dzisiaj proszę eeehhhhh...

:decayed:

szkoda że na basenie nie mieliśmy kamery... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Łukasz ale przecież wiesz , że to nie wszystko

więc powiem tak

zawsze możemy się jeszcze dogadać ;-))

...a w piątek mówił że mnie kocha i dla mnie wszystko zrobi a dzisiaj proszę eeehhhhh...

:decayed:

szkoda że na basenie nie mieliśmy kamery... :decayed::decayed::decayed:

nawet nie wiesz jak załuje....

Opublikowano

Ten filmik na długo pozostanie w mojej pamięci... :naughty: Ale dziwnie się czuję, bo wcale nie żałuję, że go obejrzałem...

Edytowane przez poziek

Opublikowano

kurva ale mi bemben urósł.... za duza pompa..... dieta!

Opublikowano

Dziś jest spot o 20 tak jak na 1 stronie w temacie w każdy wtorek? Czy coś się pozmieniało od tamtego czasu bo pasuje w końcu się pokazać ;)

Opublikowano

CUBER co z wnioskami o zmianę nickow?? Sharpei i Matej czekają...

Przypomniałem sobie właśnie o Jeszcze jednym nicku... Inox :D

no i fajnie.....

mały quiz na dzisiejszy dzień , czyj to hollywoodzki usmiech....

474da87c833a4eb4d6846ad96691f6b9.jpg

rozwiazanie wieczorem ;)

FANTOMAS :D

Co wygrałem?? ;)

ABG

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano
  • Autor

Wygrałeś banana :wink:

Opublikowano

to ładnie się bawiliście :grin:

a co to lennox taki smutny chodzil :decayed:

Tyś widział smutnego... :wink:

Byłem czujny :grin:

Opublikowano

Tak tak czujny [emoji1] zobaczymy na filmach [emoji1]

Opublikowano

Dante Tranzit zwycięzcy konkursu, nagrodą jest wspólny pobyt w BT tylko zastanawiam sie kto komu nos bedzie wsadzal

adc6b7ff7048330beef8486c6ac35f6a.jpg

Opublikowano

Dante Tranzit zwycięzcy konkursu, nagrodą jest wspólny pobyt w BT tylko zastanawiam sie kto komu nos bedzie wsadzal

adc6b7ff7048330beef8486c6ac35f6a.jpg

No teraz się nie dziwie że nie tylko themon na takie ciacho leciał :grin:

Opublikowano

No THEMON poszedł po bandzie w sobotę bardziej niż ja z Bossem

Opublikowano

Spotkałem raz Boserona wychodzącego z jednego z klubów gogo w Krakowie, ale nie wiedziałem, że wychodził z pracy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.