Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Radek dzieki, Ruks myslalem o Trw lub Ferodo....

albo ATE, chyba najlepszy wybór

Opublikowano

Grzesiu.... nie ryzykuje jezeli chodzi o bezpieczeństwo, to ma byc nowe.

ma ktos namiar na Deva.... z forum, on chyba handlowal hamulcami?

Nie kupuj czasem Zimmermanów, u mnie się zwichrowaly a mało co używam hamulca
Toś musiał je upalać i studzić wiadrem wody chyva :grin:
Opublikowano

nie ma to jak w domku chociaż jeden dzien w tygodniu..... mozna odespać ;)

Opublikowano

fajne fury

Opublikowano

Hello :hi: ..ta rs :slina:

Opublikowano

Grzesiu.... nie ryzykuje jezeli chodzi o bezpieczeństwo, to ma byc nowe.

ma ktos namiar na Deva.... z forum, on chyba handlowal hamulcami?

Nie kupuj czasem Zimmermanów, u mnie się zwichrowaly a mało co używam hamulca
Toś musiał je upalać i studzić wiadrem wody chyva :grin:
No właśnie pisałem przecież że mało co używam hamulca wiec nawet jakbym je studzienki wiarę to i tak nie powinno mieć znaczenia a jednak ten shit się zwichrował
Opublikowano

Ja w s4 wiecznie mialem problemy z tarczami. Czasem padały po jednym dniu, prawda Wąski? ;)

W Beci narazie hamulec nie do zmęczenia

Opublikowano

Pany dzisiaj w nocy wchodzą nowe przepisy...jak my teraz bedziemy wracać ze spotów

Opublikowano

Ja w s4 wiecznie mialem problemy z tarczami. Czasem padały po jednym dniu, prawda Wąski? ;)

W Beci narazie hamulec nie do zmęczenia

tak prawda - chińskie TRW :facepalm: ogólnie jakość obecnych części pozostawia wiele do życzenia ;)

Opublikowano

Pany dzisiaj w nocy wchodzą nowe przepisy...jak my teraz bedziemy wracać ze spotów

Przeciez ty nie jeździsz na spoty wiec masz problem z głowy

Opublikowano

Pany dzisiaj w nocy wchodzą nowe przepisy...jak my teraz bedziemy wracać ze spotów

Przeciez ty nie jeździsz na spoty wiec masz problem z głowy

Jeżdzę, tylko pod innym nickiem

Opublikowano

jak cos moja b8 jest do wzięcia, wymieniony rozrzad, tarcze, klocki, wszystkie filtry i olej. chce wieksze

Opublikowano

Panowie gdyby ktoś szukał to jest piękne a8 z 2006 roku. Full opcja w silniku 4.2 Benzyna....cała w oryginale....czarna....

Opublikowano

pamietac zmiana przepisow dotyczy tez przewozu dzieci w fotelikach, juz nie ma ograniczen wiekowych 12 lat, tylko wzrost 150 cm, z tylu 135.

Opublikowano

Policjanci bedą chodzić z metrem??

Opublikowano

Panowie gdyby ktoś szukał to jest piękne a8 z 2006 roku. Full opcja w silniku 4.2 Benzyna....cała w oryginale....czarna....

i to jest auto dla mnie, tylko gaz zamontowac i jazda, cena?
Opublikowano

BOSERON to nie auto dla Ciebie...cena nie jest promo bo to igła :)))

Opublikowano

Panowie gdyby ktoś szukał to jest piękne a8 z 2006 roku. Full opcja w silniku 4.2 Benzyna....cała w oryginale....czarna....

tak, wiec gruszka musi stawać na palcach

Policjanci bedą chodzić z metrem??

Policjanci bedą chodzić z metrem??

BOSERON to nie auto dla Ciebie...cena nie jest promo bo to igła :)))

do dobrego wozu mozna dołożyć, ale rozsądnie, Rusek ile moze byc PW
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.