Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ruksiu... Karol mial na mysli inne LSD - mniej mechaniczne a bardziej chemiczne :)

True :))

Na jakie ja forum wszłem ?

Wszles na forum naukowe, dział - fizyka kwantowa.

Btw. Nie przywitałes sie w odpowiednim dziale...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ruksiu... Karol mial na mysli inne LSD - mniej mechaniczne a bardziej chemiczne :)

True :))
Tu się nie wypowiadam bo się na chemii nie znam aż tak dobrze jak na fizyce i matematyce :-D :-D :-D
Opublikowano

ruksiu... Karol mial na mysli inne LSD - mniej mechaniczne a bardziej chemiczne :)

True :))
Tu się nie wypowiadam bo się na chemii nie znam aż tak dobrze jak na fizyce i matematyce :-D :-D :-D

No! A ja jestem po biol-chemie

Opublikowano

ruksiu... Karol mial na mysli inne LSD - mniej mechaniczne a bardziej chemiczne :)

True :))
Tu się nie wypowiadam bo się na chemii nie znam aż tak dobrze jak na fizyce i matematyce :-D :-D :-D
No! A ja jestem po biol-chemie
I pewnie było sporo zajęć praktycznych ;) Dobra idę uczyć się do egzaminu :)
Opublikowano

Ruks wszystko co napisałeś się zgadza i potwierdza moje słowa. Torsen tylko wtedy się przyda gdy zgubisz przyczepność. Zakładając jazdę na semi slicku lub pełnym slicku jest to możliwe gdy masz sporo niutona.

I oczywiście trzeba jeszcze umieć wykorzystać nadsterowność do ustawienia fury w winkiel.

Pisząc o szperze płytkowej miałem na myśli grippera. A zacieśnianie zakrętu opisywłem w aucie FWD. Dlatego mogliśmy się nie zrozumieć.

Opublikowano

:hi: siemka

Opublikowano

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

Opublikowano

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

Dlatego wlasnie boje sie Pisu i jego elektoratu

Opublikowano

masz się bać, o to chodzi!! :grin:

Edytowane przez nex

Opublikowano

Poczekaj jak pisiory ci nawalą

Opublikowano

Za to Tobie nawalą wszyscy... Pisiory, peowcy, peeselowcy, korwiny, szarpeje, inoxy i kogo sobie tylko wymarzysz...

ABG

Opublikowano

Za to Tobie nawalą wszyscy... Pisiory, peowcy, peeselowcy, korwiny, szarpeje, inoxy i kogo sobie tylko wymarzysz...

ABG

Te, a Tobie kto głosu udzielił a?

Opublikowano

Bartłomiej Jarubas Ogórek Kukiz Nowak Gruszka. Znasz typa?

ABG

Opublikowano

Bartłomiej Jarubas Ogórek Kukiz Nowak Gruszka. Znasz typa?

ABG

A to nie znam gościa :)))

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

Zacytuje:

Duda wygrał z Komorowskim tylko na wsi - tam na kandydata PiS głosowało 43,8 proc. wyborców, podczas gdy na urzędującego prezydenta 25,6 proc. - wynika z sondażu. W miastach - bez względu na ich wielkość - większe poparcie uzyskał Komorowski.

:)))))) wszystko in na temat :))

Opublikowano

Siemanko :)

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

dlaczego głosowałeś na Dudę ?

Opublikowano

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

dlaczego głosowałeś na Dudę ?

Bo chce mieć pewnie obowiązkową msze świętą w niedziele o 6:00 rano

Opublikowano

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

dlaczego głosowałeś na Dudę ?

Przeciez napisałem wyżej...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.