Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tego drugiego Ogra chyba juz mało kto pamieta.... teraz to moj Ziomal z roboty ;)

to dobrze :) co się tak krzywisz :whistling: w jakiej sekcji robi ?
Siedzę za kratami :-)
Nie jednemu Psu Ogr.

Mowimy o starym Ogrze

ciekawą wybrał drogę kariery :) ciekawe co powie nasz kolega Kepassa :D

Wymienia sie doswiadczeniami

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie ten RESORT :grin:

Opublikowano

Chyba nie ten sort ;)))

Opublikowano

w dzisiejszych czasach nie jeden chcialby miec stałą stabilną ciekawą pracę i nie uważam zeby w Policji bylo gorzej niz gdzie indziej

ludzie dzis szukają kazdej pracy, nie kazdy ma szczęście

Opublikowano

w dzisiejszych czasach nie jeden chcialby miec stałą stabilną ciekawą pracę i nie uważam zeby w Policji bylo gorzej niz gdzie indziej

ludzie dzis szukają kazdej pracy, nie kazdy ma szczęście

Z tego co piszesz można wykonkludowac ze jak ktoś szuka KAŻDEJ pracy to idzie do policji...;)))

Opublikowano

11039049_876493225755362_473954749009336

Opublikowano

w dzisiejszych czasach nie jeden chcialby miec stałą stabilną ciekawą pracę i nie uważam zeby w Policji bylo gorzej niz gdzie indziej

ludzie dzis szukają kazdej pracy, nie kazdy ma szczęście

Z tego co piszesz można wykonkludowac ze jak ktoś szuka KAŻDEJ pracy to idzie do policji... ;)))

:wink:

Chyba nie ten sort ;)))

to na pewno

Opublikowano

w dzisiejszych czasach nie jeden chcialby miec stałą stabilną ciekawą pracę i nie uważam zeby w Policji bylo gorzej niz gdzie indziej

ludzie dzis szukają kazdej pracy, nie kazdy ma szczęście

Z tego co piszesz można wykonkludowac ze jak ktoś szuka KAŻDEJ pracy to idzie do policji... ;)))

:wink:

Nie, nie martw sie, nie musisz mi odpisywać...

Opublikowano

Gabriel klasyki dziś są na kopcu Kościuszki :)


w dzisiejszych czasach nie jeden chcialby miec stałą stabilną ciekawą pracę i nie uważam zeby w Policji bylo gorzej niz gdzie indziej
ludzie dzis szukają kazdej pracy, nie kazdy ma szczęście

Z tego co piszesz można wykonkludowac ze jak ktoś szuka KAŻDEJ pracy to idzie do policji... ;)))
:wink:

Nie, nie martw sie, nie musisz mi odpisywać...

spoko loko

Opublikowano

dzieki za info, pojawiasz sie?

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Gabriel klasyki dziś są na kopcu Kościuszki :)

To może i swoim wpadnę. On już prawie jak klasyk ;-)

Opublikowano

Gabriel klasyki dziś są na kopcu Kościuszki :)

To może i swoim wpadnę. On już prawie jak klasyk ;-)

Ale czym?? Kopcem??

Opublikowano

No tym samym gównem ;-)

Opublikowano

W d*pach sie juz poprzewracało, człowiek na spoty przywozi swoje kopce jak mu nie pasują te zaproponowane

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

W d*pach sie juz poprzewracało, człowiek na spoty przywozi swoje kopce jak mu nie pasują te zaproponowane

Opublikowano

jak żyć :grin:

Opublikowano

Karol jedziesz pod kopiec dziś :P

Opublikowano

Nie, dzisiaj jest piłka

Poza tym mój strucel sie tam nie nadaje

Opublikowano

7bb224a0a1ffcfad964d078c477d1370.jpg

Było jeszcze RS3 ale nie zmieściło się w kadrze [emoji3]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.