Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bronek... jego czas sie skończył.... Pis dal wiecej Policji niz PO dlatego blizej mi do Dudy

elektorat Kukiza to ludzie niezadowoleni z tych Wladz dlatego Duda przejmie ich glosy... no i dobrze niech sie zmienia.... stagnacja jest zła bo usypia czujność

ja glosowalem na Kukiza i dla mnie Duda to w zasadzie Kaczynski a Kaczynski i Bronek to od lat ta sama ekipa (nie mowie, ze te same poglady) - i naprawde mocno sie zastanawiam nad tym, czy Duda moj glos dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Bronek... jego czas sie skończył.... Pis dal wiecej Policji niz PO dlatego blizej mi do Dudy

elektorat Kukiza to ludzie niezadowoleni z tych Wladz dlatego Duda przejmie ich glosy... no i dobrze niech sie zmienia.... stagnacja jest zła bo usypia czujność

To nie pis dał, tylko ja i inni poddatnicy.

Zmieni się tyle, że znów kaczor z Macierewiczem będą badać mgłę i spuszczą ze smyczy Ziobre

Edytowane przez gruszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

dlaczego głosowałeś na Dudę ?

KERCZI napisał Ci wyżej, bo jestem ze wsi, a tu jak dał Ci do zrozumienia, ludzie podejmują mądrzejsze decyzje niż Ci z miasta :grin: ,

Teraz na jesień czekać koalicji PiS i partii Kukiza i mamy nowy odświeżony rząd.

Duda podczas debaty zniszczy Komora, to akurat jest pewne bo ten obecny umie jedynie przeczytać z kartki to co mu napiszą. Wzywa do debaty Dudę po przegranej pierwszej turze :grin: , śmiech na sali. Nie uczestniczył w debacie jako jedyny, myślał że ma zwycięstwo w kieszeni. Teraz będzie przejmował obietnice Kukiza :grin: . Śmiech na sali z tego szoguna, na szczęście rządy PO się pomału kończą i wróci nam 65 lat wieku emerytalnego :D

a tak w ogóle to

GDZIE JEST KRZYŻ

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać bronka :naughty: :naughty: DUDA górą w końcu, brawo dla Kukiza ale jego wyborcy na 100% nie pójda głosować na bronka więc zwycięstwo jest bliskie :kox:

dlaczego głosowałeś na Dudę ?

KERCZI napisał Ci wyżej, bo jestem ze wsi, a tu jak dał Ci do zrozumienia, ludzie podejmują mądrzejsze decyzje niż Ci z miasta :grin: ,

Teraz na jesień czekać koalicji PiS i partii Kukiza i mamy nowy odświeżony rząd.

Duda podczas debaty zniszczy Komora, to akurat jest pewne bo ten obecny umie jedynie przeczytać z kartki to co mu napiszą. Wzywa do debaty Dudę po przegranej pierwszej turze :grin: , śmiech na sali. Nie uczestniczył w debacie jako jedyny, myślał że ma zwycięstwo w kieszeni. Teraz będzie przejmował obietnice Kukiza :grin: . Śmiech na sali z tego szoguna, na szczęście rządy PO się pomału kończą i wróci nam 65 lat wieku emerytalnego :D

a tak w ogóle to

GDZIE JEST KRZYŻ

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Nex jak chcesz to dam Ci te dwa lata emerytury bo widze ze Cie to boli ;)))

A zmiażdżyć? Tak może zmiażdżyć komora bo co jak co ale PIS w gadce jest mocny...i na tym koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek... jego czas sie skończył.... Pis dal wiecej Policji niz PO dlatego blizej mi do Dudy

elektorat Kukiza to ludzie niezadowoleni z tych Wladz dlatego Duda przejmie ich glosy... no i dobrze niech sie zmienia.... stagnacja jest zła bo usypia czujność

To nie pis dał, tylko ja i inni poddatnicy.

Zmieni się tyle, że znów kaczor z Macierewiczem będą badać mgłę i spuszczą ze smyczy Ziobre

Pierwszy raz się z toba zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruks wszystko co napisałeś się zgadza i potwierdza moje słowa. Torsen tylko wtedy się przyda gdy zgubisz przyczepność. Zakładając jazdę na semi slicku lub pełnym slicku jest to możliwe gdy masz sporo niutona.

I oczywiście trzeba jeszcze umieć wykorzystać nadsterowność do ustawienia fury w winkiel.

Pisząc o szperze płytkowej miałem na myśli grippera. A zacieśnianie zakrętu opisywłem w aucie FWD. Dlatego mogliśmy się nie zrozumieć.

Wiem że się zgadza bo zajmuję się tym zawodowo :wink:

Wydaję mi się też że dość dobrze Cię zrozumiałem ale Ty mnie chyba nie: jakakolwiek szpera przydaje się wtedy kiedy zaczyna pojawiać się poślizg koła, jeśli go nie ma to szpera jest nie potrzebna jaka ona by nie była. Zakładając jazdę na sliku po suchym to w ogóle można darować sobie szperę i w takiej konfiguracji rozpatrywanie o zaletach i wadach szper w ogóle nie ma sensu. Jeżeli miałeś okazje pojeździć na sliku autem ze szperą to ten wysoki poziom przyczepności i spore przeciążenia zawdzięczane były oponom a nie mechanizmom różnicowym o zwiększonym tarciu wewnętrznym :kox:

Jeśli chodzi o zacieśnienie zakrętu z gazem to żadna szpera poza TV (które w zasadzie nie jest już szperą) nie "dociągnie" Cię do zakrętu. Aby możliwe było zacieśnienie zakrętu jadąc z gazem musisz dać więcej obrotów koła zewnętrznego a to może tylko torque vectoring. Szpera potrafi tylko wyrównać moment albo prędkość obrotową :)

Bronek... jego czas sie skończył.... Pis dal wiecej Policji niz PO dlatego blizej mi do Dudy

elektorat Kukiza to ludzie niezadowoleni z tych Wladz dlatego Duda przejmie ich glosy... no i dobrze niech sie zmienia.... stagnacja jest zła bo usypia czujność

To nie pis dał, tylko ja i inni poddatnicy.

Zmieni się tyle, że znów kaczor z Macierewiczem będą badać mgłę i spuszczą ze smyczy Ziobre

Na jakie ja forum wszedłem ? :wink:

Generalnie to nic się nie zmieni póki ta sama ekipa będzie na zmianę wybierana. Była szansa żeby coś się zmieniło gdyby np Kukiz albo Korwin zostali wybrani ale jak widać ludziom dobrze tak jak jest :kwasny: A w zasadzie to prezydent to funkcja reprezentacyjna i ma guzik do powiedzenia co najwyżej może czegoś nie podpisać więc marna szansa na zmiany :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie ja forum wszedłem ? :wink:

Generalnie to nic się nie zmieni póki ta sama ekipa będzie na zmianę wybierana. Była szansa żeby coś się zmieniło gdyby np Kukiz albo Korwin zostali wybrani ale jak widać ludziom dobrze tak jak jest :kwasny: A w zasadzie to prezydent to funkcja reprezentacyjna i ma guzik do powiedzenia co najwyżej może czegoś nie podpisać więc marna szansa na zmiany :grin:

Witajcie,

No właśnie ja też się zastanawiam :wink:

Ludzie w tym kraju chyba naprawdę wierzą, że jak przyjdzie jakiś prezydent Iksiński czy Ygrekowski i obniży wiek emerytalny, obniży podatki etc. Gdzie ja żyję? :facepalm:

Prezydent bez poparcia w parlamencie to sobie może jedynie wszystko wetować jak to dawniej bywało i do niczego to dobrego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie ja forum wszedłem ? :wink:

Generalnie to nic się nie zmieni póki ta sama ekipa będzie na zmianę wybierana. Była szansa żeby coś się zmieniło gdyby np Kukiz albo Korwin zostali wybrani ale jak widać ludziom dobrze tak jak jest :kwasny: A w zasadzie to prezydent to funkcja reprezentacyjna i ma guzik do powiedzenia co najwyżej może czegoś nie podpisać więc marna szansa na zmiany :grin:

Witajcie,

No właśnie ja też się zastanawiam :wink:

Ludzie w tym kraju chyba naprawdę wierzą, że jak przyjdzie jakiś prezydent Iksiński czy Ygrekowski i obniży wiek emerytalny, obniży podatki etc. Gdzie ja żyję? :facepalm:

Prezydent bez poparcia w parlamencie to sobie może jedynie wszystko wetować jak to dawniej bywało i do niczego to dobrego nie prowadzi.

+ 100 ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... a co chcesz zderzaki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... a co chcesz zderzaki? :wink:

nie nie :wink: nie stać mnie teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... a co chcesz zderzaki? :wink:

nie nie :wink: nie stać mnie teraz

kogo jak kogo -dwa samce jedna samica i już są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... a co chcesz zderzaki? :wink:

nie nie :wink: nie stać mnie teraz

kogo jak kogo -dwa samce jedna samica i już są :wink:

nie mam takich drogich samców na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że uda się w końcu rozwiązać katastrofę smoleńską i postawić więcej krzyży w różnych miastach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...