Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdjęcia wyglądają jak film od Kercziego przesłany przez BT :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

hej.

Audi jeszcze się nie psuje? Moje już zaczyna sygnalizować kontrolkami że należy zasilić kasę Volkswagen AG. 6 kkm bezawaryjnej jazdy to już przesada :wink:

Kolega z forum ma dziś podjechać i się podpiąć sprawdzić co jest grane...

Edytowane przez electrofinger

Opublikowano

Cytat od znajomego znajomej:

Jadę z Opola do Częstochowy I widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki I że nie ma grosza I czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie I zaczynamy luźną rozmowę.
Do słowa do słowa wychodzi na to, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic MI nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie.
No I jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik I mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł I ileś tam punktów, Bo tu i tam przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu I jeszcze coś tam I jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać.
Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał I nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam I tam, kiedy wysiadł wyjął portfel I daje trzy, stówy.
Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat.
Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie I przecież nic Panu do tego.
A on: - Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten ku**s mandat Panu wypisuje... To mu zajebałem portfel.

za***iste. :decayed:

Opublikowano

_DANI_ odezwałbyś się a nie tylko przeglądał :)

Opublikowano

za***ista historyjka ☺

Opublikowano

KKN sa na kielbaskach pod hala :)

A wlasciwie to juz sie pomalu rozjezdzaja

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Dani powiedz chociaż cześć jak brat cie prosi

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

2e3c4399eb8aba238b6debb4e9a4dde0.jpg

Znaju?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

czesc Wam, potrzebuje kupic tarcze ham. przód do siebie i lewy przegub..... Kerczi, Wąski?

Opublikowano
  • Autor

czesc Wam, potrzebuje kupic tarcze ham. przód do siebie i lewy przegub..... Kerczi, Wąski?

hmmm przecież jesteś najlepszym łowcą okazji......... :naughty:

Opublikowano

Grzesiu.... nie ryzykuje jezeli chodzi o bezpieczeństwo, to ma byc nowe.

ma ktos namiar na Deva.... z forum, on chyba handlowal hamulcami?

Opublikowano

Grzesiu.... nie ryzykuje jezeli chodzi o bezpieczeństwo, to ma byc nowe.

ma ktos namiar na Deva.... z forum, on chyba handlowal hamulcami?

693 456 699

Ew. Wandej, tez ma podobno dobre ceny. 506 202 557

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Grzesiu.... nie ryzykuje jezeli chodzi o bezpieczeństwo, to ma byc nowe.

ma ktos namiar na Deva.... z forum, on chyba handlowal hamulcami?

Nie kupuj czasem Zimmermanów, u mnie się zwichrowaly a mało co używam hamulca
Opublikowano

Siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.