Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no problem, przyjeżdżaj kiedy chcesz :wink4: niech sąsiedzi plotkują :polew:

:polew:

przypomniałem sobie na parkingu ze mialem odebrac od Ciebie perfumki :decayed: dobrze że w sumie nie daleko miszkasz :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

Dobranoc Panowie miłych snów zyczę :hi:

Opublikowano

cze Maroo

Opublikowano

masakrycznie cały dzien boli mnie łeb, nie pamiętam jak wróciłem do domu :shocked:

p.s. no w takim stanie to klubowiczów nie widziałem a moderator masakra :kox:

nie sądziłem ze potraficie sie tak "ładnie" bawić

wielkie dzieki wszystkim

Opublikowano

dzieki Maro za spocika. Spij dobrze

Opublikowano

Boseron - następny pijok przylazł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________

Spij dobrze

muszę mieć Cię na oku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boseron - następny pijok przylazł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________

Spij dobrze

muszę mieć Cię na oku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buahaha a Ty ciągle o jednym :)

Żebym nie musiał przypominać Twojej miny z wczoraj jak stałeś za themOnem :):polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu nie wiedziałem ze tak dobrze tanczysz zwłaszcza na kanapie :good:

Opublikowano

Trzeniu nie wiedziałem ze tak dobrze tanczysz zwłaszcza na kanapie :good:

:mysli:

Opublikowano

Boseron - następny pijok przylazł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________

Spij dobrze

muszę mieć Cię na oku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buahaha a Ty ciągle o jednym :)

Żebym nie musiał przypominać Twojej miny z wczoraj jak stałeś za themOnem :):polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pory całe także luzzzz , nie przebił się :polew: :polew: :polew:

Trzeniu nie wiedziałem ze tak dobrze tanczysz zwłaszcza na kanapie :good:

taaa :polew: :polew: :polew:

a efekty są takie że poleciałem na ścianę :decayed:

20081130074vm8.jpg

Opublikowano

Boseron - następny pijok przylazł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:02_________________________________________________

Spij dobrze

muszę mieć Cię na oku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buahaha a Ty ciągle o jednym :)

Żebym nie musiał przypominać Twojej miny z wczoraj jak stałeś za themOnem :):polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pory całe także luzzzz , nie przebił się :polew: :polew: :polew:

Trzeniu nie wiedziałem ze tak dobrze tanczysz zwłaszcza na kanapie :good:

taaa :polew: :polew: :polew:

a efekty są takie że poleciałem na ścianę :decayed:

20081130074vm8.jpg

Teraz jestes bardziej MESKI :):polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:25_________________________________________________Pany sprzedam telefon HTC DIAMOND bez simlocka z automapa 5.0 i uchwytem do samochodu.

Opublikowano

:hi:

Fajnie że się impreza się wam udała :oklaski:

Trzeniek niezle hehe

Opublikowano

co nieźle ?? zresztą nieważne, Mega za 300,00 pogonie, możesz wybrać kolor :decayed:

Opublikowano

co nieźle ?? zresztą nieważne, Mega za 300,00 pogonie, możesz wybrać kolor :decayed:

No jak co niezle, mówie ze trochę poszalał :)

Opublikowano
:wallbash:
Opublikowano

Dobra nie wnikam w temat :decayed:

Opublikowano

Pablo a Ty gdzie wczoraj szalałeś? :naughty: na czaterii? :decayed:

Opublikowano

Pablo a Ty gdzie wczoraj szalałeś? :naughty: na czaterii? :decayed:

Nigdzie.

Opublikowano

z Gracjanem :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.