Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?

I jeździmy przepisowo?

Trochę mnie hipokryzji

nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić :wink::naughty:

A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonami
nio

ty to byś na stojaka pod tym tramwajem przeszdł na zimnym łokciu

Opublikowano

Skoro facetowi skacze zbyt wysoko adrenalina i popełnia tak kardynalne błędy to niech tramwajem jeździ ;)

Ale, że żaden z nas nigdy ścigając się przed lub po spocie nigdy nic nie nawywijał?

I jeździmy przepisowo?

Trochę mnie hipokryzji

nie jestem wzorem idealnego kierowcy ale nie wyobrażam sobie na mieście lecieć pod prąd by kogoś wyprzedzić mając do dyspozycji ....rs6...znalazł bym 100 innych miejsc by gościa zrobić :wink::naughty:

A ja mając takie auto zmieściłbym się między wagonami
nio

ty to byś na stojaka pod tym tramwajem przeszdł na zimnym łokciu

Się wie

Opublikowano

Ramzes ale ze Ty na drugim końcu Polski interes otwierasz..... i to bez zgody Szefa....

34f2513a46947634586b8951402cd0a6.jpg

Opublikowano
Opublikowano

ta nauka mnie wykonczy, czytam i czytam....

076ebba16dc368bdf36f3fd6e0328090.jpg

Opublikowano

ta nauka mnie wykonczy, czytam i czytam....

076ebba16dc368bdf36f3fd6e0328090.jpg

:grin:

Opublikowano

:hi: siemka

Opublikowano

Powitać . :-)

Potrzebuję pożyczyć kamerę na małe kasety Hi8 , lub 8mm .

Ma ktoś jeszcze takie zabytki ?

Opublikowano

sorki nie pomogę :(

Opublikowano

Powinienem mieć. Miałem kiedyś taką. Musze poszukać. Dam znać jak znajdę ;)

ABG

Opublikowano

Siemka :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor

Dzień Dobry :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Kurrrrr....ale teraz ITD działa szybko...

własnie przyszedł mi na Jaga mandat z fotoradaru z 09 MAJA - Jebańczyki....

149 na 70 :facepalm::kox:

najlepsza jest propozycja...

500zł i 10pkt ze wskazaniem albo ugoda i 500zł bez punktów jeśli nie wskaże kierowcy :)

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Kurrrrr....ale teraz ITD działa szybko...

własnie przyszedł mi na Jaga mandat z fotoradaru z 09 MAJA - Jebańczyki....

149 na 70 :facepalm::kox:

najlepsza jest propozycja...

500zł i 10pkt ze wskazaniem albo ugoda i 500zł bez punktów jeśli nie wskaże kierowcy :)

:grin:

Opublikowano

Kurrrrr....ale teraz ITD działa szybko...

własnie przyszedł mi na Jaga mandat z fotoradaru z 09 MAJA - Jebańczyki....

149 na 70 :facepalm::kox:

najlepsza jest propozycja...

500zł i 10pkt ze wskazaniem albo ugoda i 500zł bez punktów jeśli nie wskaże kierowcy :)

Co wybierzesz?

Opublikowano

a gdzie Cie ustrzelili i z czego? z stacjonarnego czy mobilnego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.