Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry, :hi:

Znowu zniknąłem na trochę, ale szykowałem rzeczy. Czy ktoś ze spotujących nie wozi może żaby w bagażniku? Trzeba gwint w dół kręcić. ;)

b150091ecb91a9402d61665864ee45e7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

proponuję dystans bo to kółko wygląda na bardzo małe-wczoraj LANS na Kazku :wink:

Felga jest na równo z blachą a dystans min 15mm, bo musi być z kołnierzem. Na razie nie roluję ;)

Ale fakt, żałuje, że nie wziąłem 19tek

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry, :hi:

Znowu zniknąłem na trochę, ale szykowałem rzeczy. Czy ktoś ze spotujących nie wozi może żaby w bagażniku? Trzeba gwint w dół kręcić. ;)

b150091ecb91a9402d61665864ee45e7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

proponuję dystans bo to kółko wygląda na bardzo małe-wczoraj LANS na Kazku :wink:

Felga jest na równo z blachą a dystans min 15mm, bo musi być z kołnierzem. Na razie nie roluję ;)

Ale fakt, żałuje, że nie wziąłem 19tek

Panie to trzeba prostować nadkola :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Felga jest na równo z blachą a dystans min 15mm, bo musi być z kołnierzem. Na razie nie roluję ;)

Ale fakt, żałuje, że nie wziąłem 19tek

Firma EIBACH ma dystanse 10 mm , 12 mm , 15 mm z centrowaniem :) Do mnie własnie dotarły 12 mm i jest idealnie teraz ;)

Do Ciebie mają 10 mm :) =>http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8ed,-b7)-s90-2-10-027-pi-4706.html

Do mnie jedynie jakie najmniejsze to 12 mm

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że moją poprzednią B7 3.0 zwineli gosciowi....

Skurwiele...

gość czekał pod murkiem....

jak wjezdzał do garażu podziemnego to wszedł do garażu....

i 10 minut później wyjechał....

garaż podziemny, monitoring...kosmos....

Opublikowano

ale z tego co pamiętam to ty miałeś jakąś odcinke i co tak szybko ziom dał radę ???

Opublikowano

ale z tego co pamiętam to ty miałeś jakąś odcinke i co tak szybko ziom dał radę ???

mial... przy 4500rpm na kazdym biegu ;)

Opublikowano

no właśnie wyłączył gosc tą odcinkę bo Żona podobno nie mogla sobie z tym poradzić...:(((

być może uratowałoby to życie autku... bo była przed wszystkim...


Panowie mam do sprzedania 17" 5x112 - 2 kpl. opon lato + zima - felgi jak nowe, opony na 2 sezony

chetny ktos???

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że moją poprzednią B7 3.0 zwineli gosciowi....

Kraków? Osiedle?

Opublikowano

gdzieś okolice orlenu gdzie ostatnio byl KARAMBOL z udziełem TIRA....

Opublikowano

Felga jest na równo z blachą a dystans min 15mm, bo musi być z kołnierzem. Na razie nie roluję ;)

Ale fakt, żałuje, że nie wziąłem 19tek

Firma EIBACH ma dystanse 10 mm , 12 mm , 15 mm z centrowaniem :) Do mnie własnie dotarły 12 mm i jest idealnie teraz ;)

Do Ciebie mają 10 mm :) =>http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8ed,-b7)-s90-2-10-027-pi-4706.html

Do mnie jedynie jakie najmniejsze to 12 mm

Więcej niż 5mm bez rolowania nie wejdzie. ;)

Opublikowano

Zna ktoś jakiegoś speca od wymiany licznika kodowania itp w małopolsce :P?

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Zna ktoś jakiegoś speca od wymiany licznika kodowania itp w małopolsce :P?

nie ma w Małpolsce nikogo kto ogarnia w B7....najblizej masz Patryka z Kielc...

Opublikowano

no właśnie wyłączył gosc tą odcinkę bo Żona podobno nie mogla sobie z tym poradzić...:(((

być może uratowałoby to życie autku... bo była przed wszystkim...

Panowie mam do sprzedania 17" 5x112 - 2 kpl. opon lato + zima - felgi jak nowe, opony na 2 sezony

chetny ktos???

Avus 3 ?? :)
Opublikowano

no właśnie wyłączył gosc tą odcinkę bo Żona podobno nie mogla sobie z tym poradzić... :(((

być może uratowałoby to życie autku... bo była przed wszystkim...

Panowie mam do sprzedania 17" 5x112 - 2 kpl. opon lato + zima - felgi jak nowe, opony na 2 sezony

chetny ktos???

Avus 3 ?? :)

nie :)

Opublikowano

:/... A co tam masz ?

Opublikowano

a9e92e9cc756fe03.jpg

Opublikowano

a9e92e9cc756fe03.jpg

Thx...jestem wariat ale nie aż taki :)
Opublikowano

Na aucie nie wyglądają złe :))

6e5b938d3d9d858c743623e24db05ae8.jpg

Fajna była...szkoda jej...

f7ce029f940a9136544a384512b008fb.jpg

Pewnie wlasnie na forum kupujemy graty do naszych furmanek z niej...

Opublikowano

Szkoda ,szkoda :/

Opublikowano

Panowie wężyki podciśnienia mi potrzeba, gdzie szukać, jakie i po ile? ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.