Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis kradziez auta to zakodowanie transpondera w kluczyku. obejscie immobilizera ktore trwa.... max 20 sekund, szkoda b7 :(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Witam

przerabia ktos w krk małopolsce lampy zwykle na bixy ? (pomijam narazie samopoziom) na kloszu mam h7 lub d2s

ps piekna ta b7

Edytowane przez Coltrane

Opublikowano

nie ma co przerabiac tylko kupić nowe lampy bixy, inaczej rzeźba i efekt może być różny. Chyba że masz jakieś graty które chcesz wykorzystać.

Opublikowano
  • Autor

Witam

przerabia ktos w krk małopolsce lampy zwykle na bixy ? (pomijam narazie samopoziom) na kloszu mam h7 lub d2s

ps piekna ta b7

Dokłądnie Jak przedmówca też twierdzę ze lepiej kupić ori bixy niż coś przerabiać w kloszach na H7....

ps. Dzien Dobry :)

Opublikowano

ps piekna ta b7

...była... ;)

Opublikowano

Będzie miał ktoś dzisiaj VAG-a na spocie?

Potrzebuję wykasować wszystkie błędy.

http://moto.onet.pl/aktualnosci/fotoradary-beda-blyskac-na-potege-posypia-sie-mandaty/5t9dxr

Edytowane przez Lopezzz

Opublikowano

nie przerabiaj bo zle to bedzie wyglądać, no chyba ze to mega okazja cenowa ;)

Opublikowano

A namiary jakieś na tego Patryka z Kielc od liczników można prosić kerczi :)? To osoba z forum czy nie?

Opublikowano

Panowie jest bardzo gorąca prośba z mojej strony,

chcę zakupić auto z poniższej aukcji:

http://allegro.pl/audi-a-5-abt-310-ps-zamiana-i5388816871.html

czy jest z okolic Krakowa ktoś kto by mógł rzucić na niego okiem?

ja mam do przejechania prawie 700 kilometrów po niego i nie chciał bym jechać w ciemno,

jestem w stanie za pomoc odwdzięczyć się konkretnie :)

Edytowane przez Booster

Opublikowano

Witam

przerabia ktos w krk małopolsce lampy zwykle na bixy ? (pomijam narazie samopoziom) na kloszu mam h7 lub d2s

ps piekna ta b7

Dokłądnie Jak przedmówca też twierdzę ze lepiej kupić ori bixy niż coś przerabiać w kloszach na H7....

ps. Dzien Dobry :)

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i5329830032.html

tutaj robia to w ten sposob ...

jezeli chcialbym sam ogarnac temat bixenonów (narazie bez samopoziomowania to czego bede potrzebiwal (jakie lampy skrętne cyz nie?) jest w stanie ktos mi pomoc z malopolski w tym temacie ?

Edytowane przez Coltrane

Opublikowano

Jeśli chcesz zalozyc xenon to potrzebujesz lampy, najlepiej przejściówkę kufatec do podpięcia xenonu, mały włącznik drl i troche narzędzi, vcds do zakodowania i to wszystko ;))

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Panowie jest bardzo gorąca prośba z mojej strony,

chcę zakupić auto z poniższej aukcji:

http://allegro.pl/audi-a-5-abt-310-ps-zamiana-i5388816871.html

czy jest z okolic Krakowa ktoś kto by mógł rzucić na niego okiem?

ja mam do przejechania prawie 700 kilometrów po niego i nie chciał bym jechać w ciemno,

jestem w stanie za pomoc odwdzięczyć się konkretnie :)

ok załatwione :wink:

Opublikowano

Kurrrr

Kolejny

00b8a374e2a5902932cbc9e21c249a56.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Witam.

Panowie dziękuję za wczorajszego spota, jak zwykle było bardzo sympatycznie i wesoło.

Specjalne podziękowania za VAG-a :)

Opublikowano

only yanosik mówisz

Opublikowano

only yanosik mówisz

W Jagu nie mam ale chyba kupie

Opublikowano

Karol daj spokój bo za niedlugo Ramzes awansuje na Twojego osobistego kierowce.

ja jak wiecie jezdze co tydzien trasy po tysiac km i tylko yanosik mi dupe ratuje, jezeli chodzi o samą navi to nie ma go co sluchac bo czasem pier.. i głupoty, ale fotoradary ma obcykane.

wlasnie zaraz startuje do kochanego Krakowa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.