Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :)

To co z tymi błotnikami przed liftem ? Alu czy stalowe ? :wink:

te z "duzymi" bocznymi lusterkami maja stalowe blotniki.

zmienialem dwie a5tki na polift i obie mialy stalowe nadkola

Czyli masz na mysli model 2010 w gore a nie polift z nowymi lampami...w to jestem w stanie uwierzyć...

obiecuje, ze bede dbal jak o swoje i zawsze grzal i studzil...tak jakby mial turbine :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde;/ niedobrze ;/ mam nadzieje ze nic mi nie przyjdzie...dobra dzięki Wąski! :)

Nic Ci nie przyjdzie...w Krakowie nie ma póki co kamery z ktorej moze przyjść mandat...pomijając wszystko kamera z ktorej cos moze przyjść musi byc żółta i oznakowana jak fotoradar

Opublikowano

Gabriel na sms-a byś odpowiedział jaśnie Panie... Pancie potrzebuje pożyczyć kule dla koleżanki bo ma nogę w gipsie ma ktoś swoje prywatne? :-)

Opublikowano

Ja mam analne ale to chyba nie o to chodzi co??

Opublikowano
  • Autor

Ja mam analne ale to chyba nie o to chodzi co??

hmmmmmm no Karol nie posadzał bym Cię o to ........ale w sumie to dużo tłumaczy dlaczego czasem tak szeroko stawiasz nogi idąc :)

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Ty, CUBER...szkoda ze TAM nie byłeś taki do przodu...;)))

Opublikowano
  • Autor

Ty, CUBER...szkoda ze TAM nie byłeś taki do przodu... ;)))

skoro masz Kule to Ty tam musisz bywać :D

Opublikowano

A czy ja powiedziAlem ze moje? Znalazłem w firmie...często Ramzes tu bywa

Opublikowano

Gabriel na sms-a byś odpowiedział jaśnie Panie... Pancie potrzebuje pożyczyć kule dla koleżanki bo ma nogę w gipsie ma ktoś swoje prywatne? :-)

Ja mam, ale jak odepne babie to mi z domu spierd.li

Opublikowano

Gabriel na sms-a byś odpowiedział jaśnie Panie... Pancie potrzebuje pożyczyć kule dla koleżanki bo ma nogę w gipsie ma ktoś swoje prywatne? :-)

Ja mam, ale jak odepne babie to mi z domu spierd.li
:decayed:

Sa chętni żeby dziś zagrać o 19:30 na com-com zonie w piłkę. Brakuje mi 2 os

Za free jak coś :-P

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Kurde;/ niedobrze ;/ mam nadzieje ze nic mi nie przyjdzie...dobra dzięki Wąski! :)

Nic Ci nie przyjdzie...w Krakowie nie ma póki co kamery z ktorej moze przyjść mandat...pomijając wszystko kamera z ktorej cos moze przyjść musi byc żółta i oznakowana jak fotoradar
Oczywiście że nic nie przyjdzie. Póki co, ZIKIT nie jest uprawniony do wystawiania mandatów. A to, że zmieniają kamery na czytelniejsze - tak wybraliśmy w referendum. Jeśli ktoś twierdzi inaczej - odsyłam do Ustawy o znakach i sygnałach drogowych :hi:

ABG

Opublikowano

Dobra dzięki Panowie :) Oby było tak jak mówicie :)

Opublikowano

A czy ja powiedziAlem ze moje? Znalazłem w firmie...często Ramzes tu bywa

Ja swoich kulek nie pożyczam

Opublikowano

Żadna kamera na skrzyżowaniu nie jest ustawiona po to aby wlepić ci mandat, one tylko kontrolują natężenie ruchu. Mam Kolegę w ZIKIT ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dante dzięki za gierkę było super

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Żadna kamera na skrzyżowaniu nie jest ustawiona po to aby wlepić ci mandat, one tylko kontrolują natężenie ruchu. Mam Kolegę w ZIKIT ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dante dzięki za gierkę było super

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ty masz kolegów :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Żadna kamera na skrzyżowaniu nie jest ustawiona po to aby wlepić ci mandat, one tylko kontrolują natężenie ruchu. Mam Kolegę w ZIKIT ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dante dzięki za gierkę było super

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ty masz kolegów :)

No :)

Żadna kamera na skrzyżowaniu nie jest ustawiona po to aby wlepić ci mandat, one tylko kontrolują natężenie ruchu. Mam Kolegę w ZIKIT ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dante dzięki za gierkę było super

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ty masz kolegów :)

No :)

Opublikowano

Siemka :hi:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dancioch sprzedałes??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.