Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc

dlaczego pierszy kupiec to glupiec, mnie sie juz pare razy sprawdzilo ze tyle ile dawal pierwszy kupiec to kazdy następny nawet nie zblizyl sie do tej kwoty.....

Opublikowano

czesc

dlaczego pierszy kupiec to glupiec, mnie sie juz pare razy sprawdzilo ze tyle ile dawal pierwszy kupiec to kazdy następny nawet nie zblizyl sie do tej kwoty.....

No wlasnie.... Sam sobie odpowiedziałeś....

Kerczi jak Tobie cene przez tel powiedział 400 zł to od razu przez tel umawiałeś się na termin tak? A na miejscu mówiłeś że jesteś z forum ?

Nie umawiałem sie, przyjechałem z ulicy normalnie

Opublikowano

boseron lej go jak ktoś chce za dobrą kasę..

ja bym sie ani chwili nie zastanawial

i tak sobie mysle czy nie wystawic mojego tak jak stoi..

Opublikowano

boseron lej go jak ktoś chce za dobrą kasę..

ja bym sie ani chwili nie zastanawial

i tak sobie mysle czy nie wystawic mojego tak jak stoi..

A kto starego zardzewiałego paścia będzie chciał

Opublikowano

boseron lej go jak ktoś chce za dobrą kasę..

ja bym sie ani chwili nie zastanawial

i tak sobie mysle czy nie wystawic mojego tak jak stoi..

A kto starego zardzewiałego paścia będzie chciał

Ale on nie mowi o aucie. Wczytaj się w przesłanie.

Opublikowano

Pany mam kupca na b8..... co robic, wszystko porobilem ale juz bym cos zmienil.... i kasa godziwa

Jak tylko ktoś przyjedzie bez miernika lakieru i zdecyduje się kupić, to... nawet się nie zastanawiaj... A jak będziesz słuchał mądrzejszych od siebie w kwestiach motoryzacyjnych (czytaj. Miodek, Gabriel) to może w końcu trafisz na PRAWDZIWĄ okazję... Pamiętaj też, że taniego mięsa nawet psy nie jedzą... :hi:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Zdrowie foczki

Opublikowano

boseron lej go jak ktoś chce za dobrą kasę..

ja bym sie ani chwili nie zastanawial

i tak sobie mysle czy nie wystawic mojego tak jak stoi..

A kto starego zardzewiałego paścia będzie chciał
Ciekawe czy tam też taki byłeś
Opublikowano
:hi: Cześć :)
Opublikowano

A jak będziesz słuchał mądrzejszych od siebie w kwestiach motoryzacyjnych (czytaj. Miodek)

wg mnie troche przesadzieles :P
Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Dante masz już coś na oku?

Opublikowano

Dante masz już coś na oku?

Szukam cały czas

Opublikowano

Dante masz już coś na oku?

Szukam cały czas

Zrób sobie wycieczkę na zachód

Opublikowano

Dante masz już coś na oku?

Yhy zaćmę

Opublikowano

A jak będziesz słuchał mądrzejszych od siebie w kwestiach motoryzacyjnych (czytaj. Miodek)

wg mnie troche przesadzieles :P

Już poprawiłem :wink:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

chlop byl, przeszkadzalo mu...... rysa na panelu klimatronika i zbyt twarde zawirszenie, dodam ze mam 1ba, poza tym jak stwierdzil myslal ze w audi a4 komfort jazdy bedzie duzo lepszy niz w jego oplu vectrze, powiedzialem ze spawana z czterech cwiartek i dlatego tak jest ;) pojechal....

Opublikowano

chlop byl, przeszkadzalo mu...... rysa na panelu klimatronika i zbyt twarde zawirszenie, dodam ze mam 1ba, poza tym jak stwierdzil myslal ze w audi a4 komfort jazdy bedzie duzo lepszy niz w jego oplu vectrze, powiedzialem ze spawana z czterech cwiartek i dlatego tak jest ;) pojechal....

I przepuścił taaaaka okazje?????

Opublikowano

ale nic sie nie dzieje, mam wszystko porobione wiec nie oddam tanio, moge sprzedac a nie musze. tyle w temacie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.