Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie ...... do wanny baterię ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto tu działa w komórkach ?

potrzebuje głośnik do Noki E51

na dziś

Wrzuć go w prezent od Cubra, spusc wode i kup cos normalnego z nadgyzionym jablkiem

Opublikowano
  • Autor

Ale to nadgryzione jabłko nie jest normalne :P

Opublikowano

Ale to nadgryzione jabłko nie jest normalne :P

CUBER to włącz nawigacje do Bochni :)))

Opublikowano

coś z nadgryzionym japkiem to ja se mogę jabłecznik kupić i tyle w temacie przewartościowanych gadżetów

Jak znajdziesz mi telefon w którym bateria trzyma tydzień to nawet może mieć logo gruszki.

U mnie ważne jest żeby pacjenci nie słyszeli w słuchawce "zostaw wiadomość bo się asystentce znowu zapomniało telefon naładować" a N51 daje rade lepszego nie potrzeba

Opublikowano

coś z nadgryzionym japkiem to ja se mogę jabłecznik kupić i tyle w temacie przewartościowanych gadżetów

Jak znajdziesz mi telefon w którym bateria trzyma tydzień to nawet może mieć logo gruszki.

U mnie ważne jest żeby pacjenci nie słyszeli w słuchawce "zostaw wiadomość bo się asystentce znowu zapomniało telefon naładować" a N51 daje rade lepszego nie potrzeba

To kup SAMSUNG SOLID

Opublikowano

coś z nadgryzionym japkiem to ja se mogę jabłecznik kupić i tyle w temacie przewartościowanych gadżetów

Jak znajdziesz mi telefon w którym bateria trzyma tydzień to nawet może mieć logo gruszki.

U mnie ważne jest żeby pacjenci nie słyszeli w słuchawce "zostaw wiadomość bo się asystentce znowu zapomniało telefon naładować" a N51 daje rade lepszego nie potrzeba

To kup SAMSUNG SOLID
Albo telefon na kablu
Opublikowano

ale powiedz mi po co

Karol na marginesie dzięki za odpowiedź na sms-a :huh:

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Ja polecam telefon o nazwie BARTEK - w ogole nie bedzie go musiała ładować, Ty nie bedziesz miał problemów z klawiatura i nie bedziesz musiał wymieniać głośniczka...

6d27b7431342ae69e1a8aef22da8248b.jpg

ale powiedz mi po co

Karol na marginesie dzięki za odpowiedź na sms-a :huh:

Yyy nie dostałem żadnego smsa jesli mowisz o mnie...

Opublikowano
  • Autor

Ale to nadgryzione jabłko nie jest normalne :P

CUBER to włącz nawigacje do Bochni :)))

To się nie liczy, navi w Audi dała radę tylko nie miała podanego numeru stąd też wjechała od najbliższej strony :P

Opublikowano

nie mogę takiego mieć bo jak się wykręca numer to mnie mdli i kręci mi się w głowie

Opublikowano

Ale to nadgryzione jabłko nie jest normalne :P

CUBER to włącz nawigacje do Bochni :)))

To się nie liczy, navi w Audi dała radę tylko nie miała podanego numeru stąd też wjechała od najbliższej strony :P

Bardziej chodziło mi o brak Google maps w Twojej Lumii Microsoft :))))

Opublikowano

Nie ...... do wanny baterię ;)

Chyba na baterię ;)

Jak ktoś mi da Androida z konkret specami rozmiaru japka pieńć to biorę z miejsca.

Opublikowano

Nie ...... do wanny baterię ;)

Chyba na baterię ;)

Jak ktoś mi da Androida z konkret specami rozmiaru japka pieńć to biorę z miejsca.

Ciekawe na jak długo...na miesiac??

Na andku Masz, galaxy s6 mini

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chodziło mi o brak Google maps w Twojej Lumii Microsoft :))))

hmmm przeca mam ;):P

Opublikowano

jak tam Krakusy

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za Spota :)

Opublikowano

Dzieki za spota. BOSERON nie pieką Cie uszy??

Opublikowano

Dzieki za spota. BOSERON nie pieką Cie uszy??

Lepiej, żeby go uszy piekły niż to, co piecze Ramzesa :grin:

ABG

Opublikowano

Pany to od jutra aktualizują sie nam za darmo systemy do Windows 10 ...kto sie zapisał?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.