Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Bry! :hi:

Boseron, przez ostatnie pol roku naczytales sie chyba wiecej niz przez cale zycie :decayed:

ma ktos moze sprawne turbo z AWXa na handel ? :)

BRD do regeneracji mam jakbyś nie znalazł AWX-a.

wiem, Adrian mi dzisiaj mowil jak odbieralem swojego strucla :P

znalezc znajde, ostatecznie kupie z allegro, ale w pierwszej kolejnosci szukam od kogos znajomego :wink:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

bry :hi:

Panowie ktoś ostatnio dostał może jakieś pisemko z GITD w sprawie przekroczenia prędkości?

Jechałem znajomego autem i gdzieś w Katowicach błysnęło mi przy 105 kmh na 70-tce.

Da się taki mandat anulować? Można wysłać jakieś pisemko które pozwoli nie płacić? Tylko proszę o konkrety od kogoś kto miał takie sytuacje, a nie gawędziarzy co to ich znajomego ciotki, zięcia, szwagra, brat anulował sobie mandat....

Nie swędzi mnie 400zł :facepalm:


Aaaaaa pismo jest bez zdjęcia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BRD do regeneracji mam jakbyś nie znalazł AWX-a.

a ile to cudo ? bo mnie korci coś większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

Panowie ktoś ostatnio dostał może jakieś pisemko z GITD w sprawie przekroczenia prędkości?

Jechałem znajomego autem i gdzieś w Katowicach błysnęło mi przy 105 kmh na 70-tce.

Da się taki mandat anulować? Można wysłać jakieś pisemko które pozwoli nie płacić? Tylko proszę o konkrety od kogoś kto miał takie sytuacje, a nie gawędziarzy co to ich znajomego ciotki, zięcia, szwagra, brat anulował sobie mandat....

Nie swędzi mnie 400zł :facepalm:

Aaaaaa pismo jest bez zdjęcia.....

niestety wiekszosc wnioskow, ktore sie teraz wysyla powoduje to, ze sa kierowane sprawy do sadu i czesto dopiero tam sa uniewinnienia. jest troche z tym zabawy.

ktore wezwanie dostales? quiz - ja jechalem - ktos jechal - poprostu zaplaccie - takie dostales?

aktualne wnioski masz na stronie http://anuluj-mandat.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety wiekszosc wnioskow, ktore sie teraz wysyla powoduje to, ze sa kierowane sprawy do sadu i czesto dopiero tam sa uniewinnienia. jest troche z tym zabawy.
ktore wezwanie dostales? quiz - ja jechalem - ktos jechal - poprostu zaplaccie - takie dostales?
aktualne wnioski masz na stronie Anuluj Mandat - Strona gĹĂłwna

Jeszcze tego nie widziałem, bo to znajomy dostał. Czyli mówisz że nie będzie opcji żeby anulować samymi pisemkami? za***iście bo skończy się na tym że zapłacę żeby go nie ciągać po sądach.... :facepalm:

Ale spróbować warto, czy to strata czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opcja, tylko zawsze sie trzeba liczyc z tym, ze oni kieruja mimo wszystko sprawe do sadu.

jest tez opcja wskazania alternatywnego, czyli wskazuje sie dwie osoby. albo ja albo moj brat/kolega itp.
wtedy wskazanie nastepuje, a oni niech sobie ustalaja kto prowadzil, wtedy uzasadnienie sadu wyglada tak

[...] zachodzi fundamentalna różnica pomiędzy pytaniem o powierzenie przez właściciela innej osobie pojazdu do prowadzenia lub używania, a pytaniem o to, kto prowadził pojazd w określonym miejscu i czasie. O ile bowiem w przypadku pierwszego pytania na pewno nie chodzi o samego właściciela, skoro powierzył pojazd komuś innemu, o tyle, w przypadku drugiego pytania, bardzo często chodzi o samego właściciela. Ustawodawca wiec nie bez przyczyny sformuował tak, a nie inaczej, pytanie, na które brak odpowiedzi rodzi odpowiedzialność wykroczeniową. [......] Taka redakcja przepisów chroni fundamentalne prawo do obrony wynikające z art. 74 par 1 kpk w zw. z art. 20 par 3 kpw, bowiem właściciel pojazdu, który dopuścił się wykroczenia w ruchu drogowym, nie może być przymuszonym do przyznania się do winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest opcja, tylko zawsze sie trzeba liczyc z tym, ze oni kieruja mimo wszystko sprawe do sadu.

jest tez opcja wskazania alternatywnego, czyli wskazuje sie dwie osoby. albo ja albo moj brat/kolega itp.
wtedy wskazanie nastepuje, a oni niech sobie ustalaja kto prowadzil, wtedy uzasadnienie sadu wyglada tak

[...] zachodzi fundamentalna różnica pomiędzy pytaniem o powierzenie przez właściciela innej osobie pojazdu do prowadzenia lub używania, a pytaniem o to, kto prowadził pojazd w określonym miejscu i czasie. O ile bowiem w przypadku pierwszego pytania na pewno nie chodzi o samego właściciela, skoro powierzył pojazd komuś innemu, o tyle, w przypadku drugiego pytania, bardzo często chodzi o samego właściciela. Ustawodawca wiec nie bez przyczyny sformuował tak, a nie inaczej, pytanie, na które brak odpowiedzi rodzi odpowiedzialność wykroczeniową. [......] Taka redakcja przepisów chroni fundamentalne prawo do obrony wynikające z art. 74 par 1 kpk w zw. z art. 20 par 3 kpw, bowiem właściciel pojazdu, który dopuścił się wykroczenia w ruchu drogowym, nie może być przymuszonym do przyznania się do winy.

Ale w tym wypadku jeśli na zdjęciu będzie widać wyraźnie kto prowadził to raczej nie do obrony nawet jeśli podamy dwóch kierowców bez dokładnego wskazania...

Lipa chyba z tego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale oni nie wiedza, ze z Ciebie taki przystojny brunet jest :decayed: :decayed: :decayed:

No k**wa jakby sąd to brał pod uwagę to bym jeszcze zwrot kosztów za benzynę dostał :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto łamie przepisy ruchu drogowego ten płaci. Lenox nie bądź baranem na drodze ZWOLNIJ!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie

Jeszcze tylko weekend i koniec urlopu

Karol miałeś dzwonić i co??:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto łamie przepisy ruchu drogowego ten płaci. Lenox nie bądź baranem na drodze ZWOLNIJ!!!! :-D

Hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRD do regeneracji mam jakbyś nie znalazł AWX-a.

a ile to cudo ? bo mnie korci coś większego

Dogadamy się w razie W. Nie wolisz GTB17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie

Jeszcze tylko weekend i koniec urlopu

Karol miałeś dzwonić i co??:/

Miałem, ale jak dowiedziałem sie jestes jeden dzien w Dubrovniku i jedziesz do Czarnogóry to odpuściłem temat i pojechałem na narty....moze uda sie next time...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;), potrzebuję namiar na kogoś kto siedzi w temacie sprzęgieł np sachsa :P dowiedzieć się parę informacji ktoś coś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry! :hi:

ma ktos moze sprawne turbo z AWXa na handel ? :)

proponuję kupić nowy wkład i samemu założyć -koszt ok 400 zł

Siema ;), potrzebuję namiar na kogoś kto siedzi w temacie sprzęgieł np sachsa :P dowiedzieć się parę informacji ktoś coś? :)

Gruszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry! :hi:

ma ktos moze sprawne turbo z AWXa na handel ? :)

proponuję kupić nowy wkład i samemu założyć -koszt ok 400 zł

Siema ;), potrzebuję namiar na kogoś kto siedzi w temacie sprzęgieł np sachsa :P dowiedzieć się parę informacji ktoś coś? :)

Gruszka

I Ty brutusie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...gdyby ktoś potrzebował tłustych kół to mam dostęp do 19-21" całe koła, same felgi, same opony, wszystko praktycznie nowki. Począwszy od VW, AUDI a kończywszy ma Maseratti, Ferrari itd. Faktury VAT, na wszystko, bardzo dobre ceny

66b621889a0f1978e6e2085da3890d8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol szukam do Paska B6 karawan felg Lugano w 19 calach. Miałbyś cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...