Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry! :hi:

ma ktos moze sprawne turbo z AWXa na handel ? :)

proponuję kupić nowy wkład i samemu założyć -koszt ok 400 zł

Siema ;), potrzebuję namiar na kogoś kto siedzi w temacie sprzęgieł np sachsa :P dowiedzieć się parę informacji ktoś coś? :)

Gruszka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry! :hi:

ma ktos moze sprawne turbo z AWXa na handel ? :)

proponuję kupić nowy wkład i samemu założyć -koszt ok 400 zł

Siema ;), potrzebuję namiar na kogoś kto siedzi w temacie sprzęgieł np sachsa :P dowiedzieć się parę informacji ktoś coś? :)

Gruszka

I Ty brutusie?

Opublikowano

Panie i Panowie...gdyby ktoś potrzebował tłustych kół to mam dostęp do 19-21" całe koła, same felgi, same opony, wszystko praktycznie nowki. Począwszy od VW, AUDI a kończywszy ma Maseratti, Ferrari itd. Faktury VAT, na wszystko, bardzo dobre ceny

66b621889a0f1978e6e2085da3890d8f.jpg

Opublikowano

Karol szukam do Paska B6 karawan felg Lugano w 19 calach. Miałbyś cos takiego?

Opublikowano

Pokaz jak wyglądają

Opublikowano

Panie i Panowie...gdyby ktoś potrzebował tłustych kół to mam dostęp do 19-21" całe koła, same felgi, same opony, wszystko praktycznie nowki. Począwszy od VW, AUDI a kończywszy ma Maseratti, Ferrari itd. Faktury VAT, na wszystko, bardzo dobre ceny

66b621889a0f1978e6e2085da3890d8f.jpg

teraz :mellow: jak ja szukałem to nikt nic

Edytowane przez nimskrk

Opublikowano

Sie kurde nie mogę ogarnąć na telefonie z kopia obrazu...:/ jak bede mil kompa przed soba to podeśle na PW Karol do Ciebie

Opublikowano

Pozdrowienia z Chorwacji :)

Opublikowano

Panie i Panowie...gdyby ktoś potrzebował tłustych kół to mam dostęp do 12-21" całe koła, same felgi, same opony, wszystko praktycznie nowki. Począwszy od VW, AUDI a kończywszy ma Maseratti, Ferrari itd. Faktury VAT, na wszystko, bardzo dobre ceny

kolo szukam 12 do malca masz coś ciekawego -czy Ci muszę fotę wkleić?

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

Pozdrowienia z Chorwacji :)

Gdzie tam jesteś? :wink:

Opublikowano

Panie i Panowie...gdyby ktoś potrzebował tłustych kół to mam dostęp do 12-21" całe koła, same felgi, same opony, wszystko praktycznie nowki. Począwszy od VW, AUDI a kończywszy ma Maseratti, Ferrari itd. Faktury VAT, na wszystko, bardzo dobre ceny

kolo szukam 12 do malca masz coś ciekawego -czy Ci muszę fotę wkleić?

Do malca to tylko 13" z cieniasa

Opublikowano

Pozdrowienia z Chorwacji :)

Gdzie tam jesteś? :wink:
Istria
Opublikowano

Pozdrowienia z Chorwacji :)

Gdzie tam jesteś? :wink:
Istria
No to pozdrowienia, ja właśnie wróciłem. A gdzie konkretnie stacjonujesz?
Opublikowano

W labinie stacjonujemy.

Korzystal ktos moze z tego?

http://rabac-excursions.eu

Opublikowano

A o co Ci chodzi? Ja byłem w błękitnej grocie teraz

Opublikowano

witajcie

poszukuje tapicera w Kr lub w bliskiej odległości co mi załozy pas bezpieczeństwa tylni środkowy i dwa airbag-i do siedzeń przednich

Ktoś ? Coś?

Pozrawiam :)

Opublikowano

witajcie

poszukuje tapicera w Kr lub w bliskiej odległości co mi załozy pas bezpieczeństwa tylni środkowy i dwa airbag-i do siedzeń przednich

Ktoś ? Coś?

Pozrawiam :)

604 462 325 Jędruś ul.Łany

Opublikowano

A nie Hubercik??

Opublikowano

witajcie

poszukuje tapicera w Kr lub w bliskiej odległości co mi załozy pas bezpieczeństwa tylni środkowy i dwa airbag-i do siedzeń przednich

Ktoś ? Coś?

Pozrawiam :)

604 462 325 Jędruś ul.Łany
Dzieki.dzwonie[emoji8]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.