Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj znać na PW ile wołasz.

Pany, mam dwa lapki biznesowe. HP probook 13" modele 4330. Jakby ktoś szukał to piszcie na PW po szczegóły.

Naciapane z bagażnika...

Edytowane przez OGr

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daj znać na PW ile wołasz.

Pany, mam dwa lapki biznesowe. HP probook 13" modele 4330. Jakby ktoś szukał to piszcie na PW po szczegóły.

Naciapane z bagażnika...

Na jakim srodku i ile?

Opublikowano

Daj znać na PW ile wołasz.

Pany, mam dwa lapki biznesowe. HP probook 13" modele 4330. Jakby ktoś szukał to piszcie na PW po szczegóły.

Naciapane z bagażnika...

Na jakim srodku i ile?
I3, 8gb, 500gb, 3g. Drugi Dual, 4gb, 120gb. Muszę je rozebrać, wyczyścić, ponakladac świeże pasty, termopady i postawić windy. Jak skończę to dam znać.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

No ale cenami mógłbyś sypnąć

Opublikowano

No moglbys z ta cena. Podrzuc na pw jak przekalkulujesz.

Opublikowano

:hi:

miłego dnia

Opublikowano

Spoko, podrzucę Wam.

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

a7bb3afb397a76d95bb717d418bbb423.jpg

9350dcb1d12d8299b3f50e8e58bbe58f.jpg

Gdyby ktos cos to wczoraj przyjechalo mi 5 aft ;)

CHWALISZ się czy co :whistling: na forum tego nie sprzewdasz -okazji brak :grin:

Piękne te fury -parę jenów koleśie wsadzili -poradzimy :wink:

Opublikowano

Hej :hi:

:hi:

miłego dnia

FANTA przyjdziesz na spota kiedyś czy felgi porysowałeś na krawężnikach i Ci głupio ? :decayed:

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Hej :hi:

:hi:

miłego dnia

FANTA przyjdziesz na spota kiedyś czy felgi porysowałeś na krawężnikach i Ci głupio ? :decayed:

dzisaij nie dam rady ale za tydzien postaram sie pojawic :wink: btw mozemy spota spontanicznie zrobic w inny dzien bo mi wtorek ostatnio srednio pasuje a szczerze brakuje mi spotów

Opublikowano

Hej :hi:

:hi:

miłego dnia

FANTA przyjdziesz na spota kiedyś czy felgi porysowałeś na krawężnikach i Ci głupio ? :decayed:

dzisaij nie dam rady ale za tydzien postaram sie pojawic :wink: btw mozemy spota spontanicznie zrobic w inny dzien bo mi wtorek ostatnio srednio pasuje a szczerze brakuje mi spotów

oooo jaka zmiana

Opublikowano

Hej :hi:

:hi:

miłego dnia

FANTA przyjdziesz na spota kiedyś czy felgi porysowałeś na krawężnikach i Ci głupio ? :decayed:

dzisaij nie dam rady ale za tydzien postaram sie pojawic :wink: btw mozemy spota spontanicznie zrobic w inny dzien bo mi wtorek ostatnio srednio pasuje a szczerze brakuje mi spotów

Można się wybrać jakąs grupą klubową np na klasyki :a4fan:

Opublikowano

Hej :hi:

:hi:

miłego dnia

FANTA przyjdziesz na spota kiedyś czy felgi porysowałeś na krawężnikach i Ci głupio ? :decayed:

dzisaij nie dam rady ale za tydzien postaram sie pojawic :wink: btw mozemy spota spontanicznie zrobic w inny dzien bo mi wtorek ostatnio srednio pasuje a szczerze brakuje mi spotów

Można się wybrać jakąs grupą klubową np na klasyki :a4fan:

jestem za :wink:

Opublikowano

Na zlot 126 p

Opublikowano

Na zlot 126 p

eee no to to podstawa :wink: jedziemy jutro czy w inny dzień?

Opublikowano

Na zlot 126 p

eee no to to podstawa :wink: jedziemy jutro czy w inny dzień?

Zlot maluchów jest 14-16 sierpnia kolego.

Opublikowano

Na zlot 126 p

eee no to to podstawa :wink: jedziemy jutro czy w inny dzień?

Zlot maluchów jest 14-16 sierpnia kolego.

mam na myśli też bronowicką :D:P

Opublikowano
:hi: hello
Opublikowano

Jeśli ktoś może to niech weźmie vaga. [emoji4]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.