Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W labinie stacjonujemy.

Korzystal ktos moze z tego?

http://rabac-excursions.eu

To fajna miejscówka, ja miałem bazę wypadową w Ika, z łódek nie korzystałem bo zabrakło czasu ale wygląda na to że warto popłynąć Brijuni.

BTW

Miodzio ratuj nową mapą do RNS bo mnie prowadzi takimi ścieżkami:

a884169b36902fb51c3a9e89831058ee.jpg

a7bb3afb397a76d95bb717d418bbb423.jpg

9350dcb1d12d8299b3f50e8e58bbe58f.jpg

Gdyby ktos cos to wczoraj przyjechalo mi 5 aft ;)

Napisz coś o tej e46

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-)

No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ?

Uwierz mi że wcześniej się nie dało...musiałem nim wrócić do domu a nic nie wskazywało że coś jest z autem nie teges, wróciłem bez problemu do domu robiąc ok 800 km, odstawiłem autko na parking strzeżony, nie ruszałem go przez dwa dni bo załatwiałem papiery. Umówiłem się na serwis startowy i jak go odpaliłem w dniu serwisu zaczął utykać... :kwasny:
Masakra, współczuję. Z ciekawości jaki to silnik i ile ma nalatane?
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Silnik:2.0 TFSI Kod silnika:CDNB ma 180 tyś


Opublikowano

W labinie stacjonujemy.

Korzystal ktos moze z tego?

http://rabac-excursions.eu

To fajna miejscówka, ja miałem bazę wypadową w Ika, z łódek nie korzystałem bo zabrakło czasu ale wygląda na to że warto popłynąć Brijuni.

BTW

Miodzio ratuj nową mapą do RNS bo mnie prowadzi takimi ścieżkami:

a884169b36902fb51c3a9e89831058ee.jpg

a7bb3afb397a76d95bb717d418bbb423.jpg

9350dcb1d12d8299b3f50e8e58bbe58f.jpg

Gdyby ktos cos to wczoraj przyjechalo mi 5 aft ;)

Napisz coś o tej e46

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-)

No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ?

Uwierz mi że wcześniej się nie dało...musiałem nim wrócić do domu a nic nie wskazywało że coś jest z autem nie teges, wróciłem bez problemu do domu robiąc ok 800 km, odstawiłem autko na parking strzeżony, nie ruszałem go przez dwa dni bo załatwiałem papiery. Umówiłem się na serwis startowy i jak go odpaliłem w dniu serwisu zaczął utykać... :kwasny:
Masakra, współczuję. Z ciekawości jaki to silnik i ile ma nalatane?

110 tys przebiegu.

Bezwypadek, brembo heble, jakis gwint tylko jeszcze nei wiem jaki stan igla, bbs skrecany 18"

330 ci

Xenon, klimatronic, kamera cofania

Telewizor itd

Opublikowano

110 tys przebiegu.
Bezwypadek, brembo heble, jakis gwint tylko jeszcze nei wiem jaki stan igla, bbs skrecany 18"
330 ci
Xenon, klimatronic, kamera cofania
Telewizor itd

A cena? Chyba że masz tam jakąś E87 to by mnie bardziej interesowała...

Opublikowano

E87 niet

Podjedz zobacz, pogadamy :)

Ale na allegro drozszej nie znajdziesz

Opublikowano

Silnik:2.0 TFSI Kod silnika:CDNB ma 180 tyś

Ciekawe dlaczego przeskoczył, był w tym aucie kiedyś robiony?

Opublikowano

raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat :)

Opublikowano

E87 niet

Podjedz zobacz, pogadamy :)

Ale na allegro drozszej nie znajdziesz

Jakby była okazja to bym brał a jak nie to szukam czegoś nowszego albo starszego ze szperą w serii :)

raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat :)

A no to skoro tak to nie jest najgorzej, myślałem że faktycznie remont :mellow:

Edytowane przez ruks

Opublikowano

E87 niet

Podjedz zobacz, pogadamy :)

Ale na allegro drozszej nie znajdziesz

ile chcesz za te wozy ze fot pw prosze :wink:

Opublikowano

E87 niet

Podjedz zobacz, pogadamy :)

Ale na allegro drozszej nie znajdziesz

Jakby była okazja to bym brał a jak nie to szukam czegoś nowszego albo starszego ze szperą w serii :)

raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat :)

A no to skoro tak to nie jest najgorzej, myślałem że faktycznie remont :mellow:

Tu szpera jest

Opublikowano

E87 niet

Podjedz zobacz, pogadamy :)

Ale na allegro drozszej nie znajdziesz

Jakby była okazja to bym brał a jak nie to szukam czegoś nowszego albo starszego ze szperą w serii :)

raczej nie bo nie ma nic w historii aso ale jak czytałem na forach to przeskakują w autach poniżej 100 tyś też. Dlatego miało to być zrobione na początek. A stało się jak się stało... dobrze że nic nie pokrzywiło i nie ma wielkich strat :)

A no to skoro tak to nie jest najgorzej, myślałem że faktycznie remont :mellow:

Tu szpera jest

Masz jakiś papier że jest? W e46 były tylko w M wiec jeśli ktoś nie dołożył to na pewno nie ma

Opublikowano

Dla mnie temat jest prosty, rozrząd zrobiony i przeskoczył....a zrobiony bo blat przekręcony...

Opublikowano

blat sie przykreca, a nie przekreca :)

Opublikowano

Dla mnie temat jest prosty, rozrząd zrobiony i przeskoczył....a zrobiony bo blat przekręcony...

W B8 w navi też się zapisuje przebieg?
Opublikowano

blat sie przykreca, a nie przekreca :)

Jak się przekręca to nie trzeba już przykręcać..

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dla mnie temat jest prosty, rozrząd zrobiony i przeskoczył....a zrobiony bo blat przekręcony...

W B8 w navi też się zapisuje przebieg?

w MMI 2g jestes wstanie sprawdzic przebieg

Opublikowano
48d05320c40e8315d2297004b570deeb.jpg
Opublikowano

Gruszka, fajna eSa. Wracasz do OOOO czy na handel ?

Opublikowano

Za bezpieczny weekend WLADZIU :))

3695c20487c7dc0db8b497c0496fc8dc.jpg

Ahoj. Wreszczcie jakas delegacja :decayed: jak tam ludziska zyjecie?

48d05320c40e8315d2297004b570deeb.jpg

Grusia. Wrócił? Odpocząłeś coś? :JC_fan:

Edytowane przez david_n

Opublikowano

Za bezpieczny weekend WLADZIU :))

3695c20487c7dc0db8b497c0496fc8dc.jpg

Ahoj. Wreszczcie jakas delegacja :decayed: jak tam ludziska zyjecie?

48d05320c40e8315d2297004b570deeb.jpg

Grusia. Wrócił? Odpocząłeś coś? :JC_fan:

Wrocil. Odpoczal. Wozy na miejscu :)

Gruszka, fajna eSa. Wracasz do OOOO czy na handel ?

Na sprzedaz.

Woz jest jak z fabryki. Niedofakingwiary.

58d0603fad6bfd85737e2c5facdd368e.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.