Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, Danciok moze bys wpadł na spota, nie obadalem jeszcze Twojej furmanki na zywo...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak odbiorę z serwisu to przyjadę ;-) robili mi z tym j**anym ciśnieniem oleju...

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

powitac ze Szkoły

Dante cos pechowo zaczales przygode z b8, zycze dalej bezawaeyjnosci

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Opublikowano
:hi: powitać :kawa:
Opublikowano

a7bb3afb397a76d95bb717d418bbb423.jpg

9350dcb1d12d8299b3f50e8e58bbe58f.jpg

Gdyby ktos cos to wczoraj przyjechalo mi 5 aft ;)

Opublikowano

Zamień sobie lampę tylna

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Opublikowano

Pierrrrr....nowy silnik czy remont starego?

Opublikowano

Pierrrrr....nowy silnik czy remont starego?

Remont starego, już po próbach szczelności, kompresji, złożony na nowych szpejach...zobaczymy co to będzie, w sobotę dopiero go odpalili i nim chwilę jeździłem ale jeszcze nie odebrałem. W tygodniu może już go będę miał :)

Opublikowano

Ja bym mu oddał auto albo kazał sie dorzucić do remontu

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Edytowane przez OGr

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-)

(Wadliwe łańcuchy były bo się naciągały i chyba napinacze)

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Współczuję :/

Opublikowano

Współczuję :/

Frajda z jazdy zrekompensuje wszystko :)

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-)

No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ?

Opublikowano

A co było?? To jeszcze nie zrobiłeś??

Przeskoczył mi łańcuch o dwa zęby :kwasny:

Ajć :;/ A rozrządu nie robiłeś pewnie ? Tam jakiś element nie był wadliwy czasem czy to nie ten model ?

Nie no rozrząd jest nowy ;-) łańcuch, rolki, napinacz jest już ten nowszej generacji poprawiony założony :-)

No teraz jest nowy ale jakbyś to zrobił wcześniej to by pewnie nie przeskoczył ;-) ?

Uwierz mi że wcześniej się nie dało...musiałem nim wrócić do domu a nic nie wskazywało że coś jest z autem nie teges, wróciłem bez problemu do domu robiąc ok 800 km, odstawiłem autko na parking strzeżony, nie ruszałem go przez dwa dni bo załatwiałem papiery. Umówiłem się na serwis startowy i jak go odpaliłem w dniu serwisu zaczął utykać... :kwasny:

Opublikowano

Współczuję :/

Frajda z jazdy zrekompensuje wszystko :)
Na pewno ;)
Opublikowano

A nie Hubercik??

wszystkich musisz znać :whistling:

Współczuję :/

Frajda z jazdy zrekompensuje wszystko :)
Na pewno ;)

Łaudi to przecie

Opublikowano

czasami to mi sie wydaje ze ta przewaga dzieki technice nie idzie w parze.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.