Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Z braku laku ....

Bedzie czekał rano na biurku
Ty to masz gest

Dla pracownikow roku...ZAWSZE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby był jakiś chętny na połączenie audi test drive z nartami

To są jeszcze wolne miejsca.

Wyjazd 08.01-17.01 do Włoch do Madonna Di Campigilio

Wynegocjowane dobre warunki, apartamenty na stoku, skipass w cenie...jest jeszcze kilka miejsc. Więcej info na PRIV.

http://www.audiexperience-winter.it/evento-test-drive-a-madonna-di-campiglio.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na forum jakieś info o testach, plan działania, koszt uczestnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na forum jakieś info o testach, plan działania, koszt uczestnictwa

Dla grupy pol dnia faktycznej jazdy po specjalnie przygotowanym torze - jest podobno kilka rożnych miejsc rownolegle, reszta dnia to prezentacje i inne dupsy. Wszystkie modele quattro. W roli głównej s1,rs4, sq5,q7, a3 e-tron - kazdy ma jeden przejazd dodatkowo tymi

Modelami. Więcej info na ta chwile nie mam. Na dniach będziemy rezerwować konkretny dzień to wtedy bede miał konkretny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na forum jakieś info o testach, plan działania, koszt uczestnictwa

Dla grupy pol dnia faktycznej jazdy po specjalnie przygotowanym torze - jest podobno kilka rożnych miejsc rownolegle, reszta dnia to prezentacje i inne dupsy. Wszystkie modele quattro. W roli głównej s1,rs4, sq5,q7, a3 e-tron - kazdy ma jeden przejazd dodatkowo tymi

Modelami. Więcej info na ta chwile nie mam. Na dniach będziemy rezerwować konkretny dzień to wtedy bede miał konkretny program.

Wrzucaj jak będziesz miał jakiś ko kretny program. Ciekaw jestem czy opłaca się wziąć udział. W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzicars jest OK, tez dają gwarancje

Już umowilem się na jutro do tej drugiej firmy. Zobaczymy.

Naciapane z bagażnika...

ile czasu zajmuje im regeneracja?

Radekst po dokręceniu śrub było lepiej z jazdą?

niestety..

w weekend zakladam zimowki i zobaczymy czy bedzie ok, jesli pomoze to znaczy ze cos z kolami jest nie tak.

wrzucilem dzisiaj jednak zimowki i jest malina, jedzie jak po sznurku.

obejrzalem dokladnie te letnie i na jednej oponie wyszla bulwa, dlatego biło przy wyzszych predkosciach.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hii , a potem czlowiek sie dziwi ze czeka w mega kolejce w urzedzie :-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj jak będziesz miał jakiś ko kretny program. Ciekaw jestem czy opłaca się wziąć udział. W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj jak będziesz miał jakiś ko kretny program. Ciekaw jestem czy opłaca się wziąć udział. W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

taaaaa... najlepiej kierowcę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka jak by ktoś chciał sobie zarobić parę złotych przy sprzedażny choinek to zapraszam na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...