Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ramzes dorzucasz sie do usterek jak by co i kazdy slyszał

Łukasz mam nadzieję ze nie kupiłeś tego złomu który jest pod brendem czterech kółek....... i ma się zwać A8.............

Więcej info powiem Ci przez telefon ( nie ma to jak sprawdzić VIN ) :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo?

Opublikowano

Łukasz mam nadzieję ze nie kupiłeś tego złomu który jest pod brendem czterech kółek....... i ma się zwać A8.............

a to ktos inny to produkuje? Cuber, rozwin temat bo jestem bardzo ciekaw co jest nie tak z A8. Zaznaczam, ze nie chce sobie kupic A8 lub dolaczac do grupowej szydery z kolejnego zakupu Boserona. Po prostu interesuje mnie temat.

Opublikowano
  • Autor

Łukasz Sam Wam napisze ;)

Opublikowano

boseron juz dzisiaj był nim na zakupach w Bonarce

Opublikowano
  • Autor

Przebieg :) i częste ( zbyt częste ) wizyty w ASO za nim dojechała do PL

Opublikowano

przebieg? pewnie mial zegary zmieniane...

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Cuber dzieki za spr vin, przynajmniej nie kupilem kota w worku.

a wiec na blacie 310 kkm a w ASO 390 kkm w 2012roku ;)

i 160 wpisów. generalnie odpuszczam temat,

p. s. Ramzes ciesz sie bo portfel nadal bedziesz mial gruby ;)

a taki byl ładny amerykański

Opublikowano

O kurde ktoś dbał strasznie (160 wizyt w ASO) :grin:

Opublikowano

mnie sie wydaje, ze Cuber zle te auta sprawdza ;)

Opublikowano
  • Autor

mnie sie wydaje, ze Cuber zle te auta sprawdza ;)

tez nie wierzę czasem w to co mówię ;)

Opublikowano

Cuber dzieki za spr vin, przynajmniej nie kupilem kota w worku.

a wiec na blacie 310 kkm a w ASO 390 kkm w 2012roku ;)

i 160 wpisów. generalnie odpuszczam temat,

p. s. Ramzes ciesz sie bo portfel nadal bedziesz mial gruby ;)

a taki byl ładny amerykański

Jak znam życie to siedzisz teraz na Allegro i szukasz innej

Opublikowano
  • Autor

Jest parę po 30 tyś resztę zostaw na ewentualne naprawy ale i tak bym nie szukał A8.....

Poszukaj fajnej C6-stki :) tylko obawiam sie ze za fajną to minimum 50 tys .....

Opublikowano

Cuber ale jak Boseron kupi fajną a6 to co on będzie robił ?

Opublikowano

Przejechalem sie A8 i zakochalem sie, komfort jazdy powala, nie mowie ze c6 ma gorszy..... dobra, powrot do rzeczywistości stara poczciwa X3 ech.....

Ramzes Cuber umie zniechecic czlowieka do zakupu skutecznie ale musze przyznac racje.

Opublikowano

BOSERON nie mów ze nie bierzesz...przecież przebiegiem człowiek nie jeździ...co z tego ze ma 500kkm...4.2 to dobre motory

Opublikowano

Co z tego ze ma 500kkm ? Boski pojeździ 3 miesiące i zmieni na inny

Opublikowano

Dokladnie..na blacie jest 310 to inny bedzie miał problen

Opublikowano

no 500 kkm to chyba jeszcze nie tragedia na taki motor ale te 160 wizyt w aso daje do myślenia

Kerczi nie podpuszczaj, Ramzes sprawdz czy Cie nie ma na Wąwozowej

Opublikowano

Boski, 160 wizyt też o niczym nie mowi. Liczba wizyt jest proporcjonalna do zrobionego przebiegu, poza tym jeszcze dochodzą jakies pierdoły w serwisie i czasem się zdarza że wizyty się dublują ( widnieją jako dwie a była jedna przy przebiegu xxxxxx)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.