Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który z Was był przed chwilą u mnie po lampy? bo się nie zdążył przedstawić...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mówił Ci już zarejestrował i jeździ

Nikt w Krakowie nie zarejestruje auta bez mojej wiedzy wiec bądź spokojny ;)

A może i nie długo bez mojej zgody ;)

Opublikowano

Nikt w Krakowie nie zarejestruje auta bez mojej wiedzy wiec bądź spokojny ;)

A może i nie długo bez mojej zgody ;)

że niby idziesz w pisiory

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

poleci ktos jakiegos speca od spawania plastikow?

Ul. Na Zakolu Wisły jest spoko koleś, spawa naprawdę OK i ceny OK.

Nr nie mam, ale jadąc Nowohucką to jest jego reklama przy wjeździe właśnie na ul. Na Zakolu Wisły.

Jak będziesz chciał zorganizuję Ci namiar.

Pzdr.

Poprawię, koleś...ten koleś ma z 65 lat :)

Edytowane przez Rychoo0

Opublikowano

poleci ktos jakiegos speca od spawania plastikow?

Ul. Na Zakolu Wisły jest spoko koleś, spawa naprawdę OK i ceny OK.

Nr nie mam, ale jadąc Nowohucką to jest jego reklama przy wjeździe właśnie na ul. Na Zakolu Wisły.

Jak będziesz chciał zorganizuję Ci namiar.

Pzdr.

Poprawię, koleś...ten koleś ma z 65 lat :)

Tutaj też macie gościa przy Opolskiej:

http://audi.pacula.eu/audi-a4-naprawa-obudowy-klimatronika-2din/

Opublikowano

dzieki Panowie.

Opublikowano

Panowie ma ktoś może nasadkę 36mm

Opublikowano

Ogr , masz tam u siebie w garazu jakis kaloryferek ? Zeby nie napisac koze xD i umiesz rozebrac fotel ?:-) podgrzewanie mi nie cale dziala , tylko boczki :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ogr , masz tam u siebie w garazu jakis kaloryferek ? Zeby nie napisac koze xD i umiesz rozebrac fotel ?:-) podgrzewanie mi nie cale dziala , tylko boczki :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Ogrzewania nie mam ale jest halogen 500W który dobrze grzeje :-) Kiedyś rozbieralem fotel w B4. Chwilę to się rozbiera ale wtedy robiłem to na mieszkaniu po prostu.

Po rozebraniu też możesz sobie od razu wyprać materiał. Moje niby były czyste a syf leciał niesamowity z nich.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Kurde o tym nie pomyslalem zeby wykrecic fotel i wziasc go do domu ;-) great mysl :-) fakt ^^

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dzien dobry

nie spac zwiedzać!

Opublikowano

Po co?

ABG

Opublikowano

Siema Panowie :hi: wreszcie piąteczek :cygaro:

Opublikowano

Heyo , weekend czas zaczac ;-)

Ma ktos manual wyjmowania fotela kierowcy ?

I czy jak mam poduszki w fotelach , przy wyciaganiu fotela rozpinam wtyczki , to nie wlaczajac zaplonu itp musze aku odpinac ? Czy nie ma takiej potrzeby ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Fantomas tak w aspekcie ostatniego tematu na spocie:

:P

Opublikowano

Heyo , weekend czas zaczac ;-)

Ma ktos manual wyjmowania fotela kierowcy ?

I czy jak mam poduszki w fotelach , przy wyciaganiu fotela rozpinam wtyczki , to nie wlaczajac zaplonu itp musze aku odpinac ? Czy nie ma takiej potrzeby ?

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odepnij aku i będzie ok ;-)

Opublikowano

Pany dzis mialem taką oto sytuacje :

bylem w galerii Kazimierz jak wiadomo bilety parkingowe, wychodze po 2h wkladam bilet do automatu i.... naleznosc 2154zl !!! myślę f*ck co jest. okazało sie ze miesiac temu bylem na spocie i wyjezdzajac szlaban podniosl sie bez wniesienia przeze mnie opaty i bilet zostal mi w samochodzie. dzis wlasnie ten bilet przez pomylke wlozylem do automatu stad ta kwota, automat zablokowalem bo oplaty 2154zl ovzywiscie nie uiscilem i dzwonie do biura obsługi sprzedaje temat a gosc mowi :

nasz system rozpoznaje nr rejestracyjny i jak ktos nie przekroczy 2h i wyjezdza to szlaban otwiera sie automatycznie bez pobierania spowrotem biletu. ufff pomyslalem ;)

oczywiście kazal sie nie przejmowac, tak sobie mysle jak komus przyjdzie zostawic auto na dluzszy czas na parkingu marketowym to pojdzie z torbami... choć na to tez jest sposób prosty ;)

Opublikowano

ja mialem kiedy 4099zl w krakowskiej ;)

Opublikowano

Na zakupy już nie starcza, ale ważne żeby bryką na parking zjechać ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.