Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja byłbym zainteresowany :-)

Będziesz może jutro w GK?

Cuber - dzięki :-)

Edytowane przez Misio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

z jakiej naprawy? bo moje auto od okolo 2 tygodni sie z mechanikiem nie widzialo :decayed:

ja wiem, ze to juz stanowczo za dlugo, i nie jest to normalne no ale jakos tak wyszlo :P

jesli chodzi o pasek klinowy to tak, odebralem juz dawno, a jesli chodzi o rozrzad to oddaje 28 XII na 3 dni. ;)


a jak tam magiel? hula? ile Cie skasowali, ile gwarancji i gdzie ostatecznie robiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiej naprawy? bo moje auto od okolo 2 tygodni sie z mechanikiem nie widzialo :decayed:

ja wiem, ze to juz stanowczo za dlugo, i nie jest to normalne no ale jakos tak wyszlo :P

jesli chodzi o pasek klinowy to tak, odebralem juz dawno, a jesli chodzi o rozrzad to oddaje 28 XII na 3 dni. ;)

a jak tam magiel? hula? ile Cie skasowali, ile gwarancji i gdzie ostatecznie robiles?

A to tylko mi się chyba zdawało że w piątek widziałem tam Twojego jak odstawiałem swojego. Może podobny.

Magiel naazie chodzi ale za dużo nie pojeździłem. Robiłem tutaj: http://www.regeneracjaprzekladni.com/

Gwarancji dwa lata. Za regeneracje wzięli 600 + osłony 50 zł + 300 zł montaż demontaż + nowe końcówki i drążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlugo czekales na zregenerowanie?

FANTA - graty! jestem pewien ze bedzie kocur :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlugo czekales na zregenerowanie?

FANTA - graty! jestem pewien ze bedzie kocur :kox:

:wink: jest co rezać :thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a dlugo czekales na zregenerowanie?

Auto oddałem w czwartek rano, a gotowe było około południa w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje z Warszawy jedna rzecz przed Świętami, ktos bedzie moze wracał?

Tranzit zamieniaj sie, 2.0 przedlift nie sa az tak problematyczne jak polifty, ja mialem 2.0 163km i pękł wał wiec to co pisal ruks jest cos na rzeczy, ale zawsze łatwiej to pogonic niz merola dziadka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz... To akurat jest polift (2003 rok - lifting był w 2001 roku)... Co więcej to właśnie przedlifty miały problem z rudą oraz pompami paliwowymi. Polift jest na common railu - wtryski da się niedrogo zregenerować. Reszta przypadłości typowa dla diesli...

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jaki koszt maty podgrzewajacej na fotel kierowcy do foteli sport , na cale siedzenie , pytam tak z ciekawosci jak ktos ma jak sprawdzic

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit zamieniaj sie, 2.0 przedlift nie sa az tak problematyczne jak polifty, ja mialem 2.0 163km i pękł wał wiec to co pisal ruks jest cos na rzeczy, ale zawsze łatwiej to pogonic niz merola dziadka,

A podobno to 177 KM są bardziej kosztowne w utrzymaniu niż 163 :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda w 177 pompy wtryskowe sie łuszczyły i pękały łańcuchy które juz byly montowane of sciany grodziowej i do wymiany konieczne wyciąganie silnika, w 163 turbiny padaly i waly sie ukrecaly, 150 km to pierwsza jednostka najlepisza jezeli chodzi o ten silnik choc niewiele roznila sie od 163

Ja bym sie wymienił, przynajmniej koszty eksploatacji Ci spadną bo spalanie mietka do bmw jest nieporownywalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...