Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Misio

  1. Oj jak ja bym chętnie się z Wami spotkał... Ale coś mi ostatnio niezbyt do Was po drodze ?
  2. Witam Czy ktoś z "południa" (fajnie z Małopolski) byłby wstanie mi pomóc w ogarnięciu tematu przednich czujników parkowania w A4 B6 AVANT. Tylne mam fabryczne.
  3. Dziękuję za tak liczne przyjęcie I pysznego grilla
  4. Postaram się też być na 17 Ale mogę się spóźnić...
  5. to dla sprecyzowania - gdzie i o której widzimy się jutro?
  6. To jak z tym grillem ? Która godzina?
  7. To może 07.02 zrobimy poprawkę
  8. Dzięki, więc pewnie po wyprawie nad morze zamówię właśnie Dunlopy
  9. Może i być grill w Pruszczu
  10. A gdzie aktualnie się spotykacie?
  11. Rozglądam się za oponkami na lato 205/55R16 Zależy mi na cichości, dobrej przyczepności na mokrym, rancie na oponie no i też na ekonomi (i chyba własnie w takiej kolejności) Podobają mi się: Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 (MFS) Goodyear EfficientGrip 205/55 R16 (MFS) chociaż tu mnie martwi index C przy mokrej nawierzchni... Co powiecie o tych oponkach, a może ktoś by coś innego jeszcze zaproponował?
  12. No to fajnie że się taka impreza szykuje !
  13. może 31.01 lub 7.02 ??
  14. Czy zimową porą są jakieś spotkania ?
  15. A całą przednią ramkę jak się ściąga, czy to dużo roboty?
  16. Odgrzewam kotleta. Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć na temat przełożenia przycisków w klimatroniku - jak to się ciężko rozbiera i jak się do tego zabrać?
  17. Witam w to piątkowe popołudnie
  18. Akurat dla mnie była to chyba jedna z dalszych sugerowanych miejscówek ale... Bunkrów nie było, ale i tak było zaje...fajnie
  19. Też nikogo nie znam, nawet nie udało mi się jeszcze dotrzeć na jakiś spot w Gdańsku, a chcę się wybrać Warto dotrzeć na spota !! Ja z Krakowa nawet w styczniu raz dotarłem Dużo nas nie było, ale za to jak fajnie
  20. To i ja się postaram być
  21. Witam Dziś się szykujecie na spotkanie?
  22. Piękna fura!! Przyjedź na spota - pewnie coś chłopaki podpowiedzą
  23. No to we wtorek i ja się znowu pewnie pokażę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.