Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Misio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Misio

  1. Tomeks - dlatego mnie to tak zdziwiło :-) Ale że teraz wyciągają ponad 200KM z 2,0... to stwierdziłem że może...
  2. A co to znaczy zdrowa seria ?? Tomeks - bo myśmy tam sie źle zgadali jak mówiłeś o tych 270 to myślałem że tyle masz wyciągnięte z motoru a nie przelatane
  3. Bardzo dziękuję za Spota !! Tomeks - ile Ty masz KM pod maską?
  4. Ja dziś jadę na spotkanie ale w Gdańsku
  5. OK - postaram się stawić punktualnie :-)
  6. To jak, gdzie, o której? Może jakieś konkrety bo ja muszę jeszcze dojechać... A wcześniej dowiedzieć się gdzie to jest
  7. To proponujcie miejsce Ja się tu niezbyt orientuję a chętnie się z Wami spotkam. to jak ?
  8. Czy jutro (wtorek) ktoś planuje być na spotkaniu?
  9. Mnie nie ma w Krakowie
  10. A ja właśnie dojechałem na Wybrzeże W najbliższe dwa tygodnie będę spocił na Pomorzu Fajnie tu bo więcej śniegu niż u nas - może troszkę się pobawię z moim quattro
  11. WOW Piękna
  12. Może jeszcze w przyszłym tygodniu z Wami uda mi się o tym podyskutować
  13. No nie wiem... Po za jazdą po łuku to scenic płynął dużo lepiej/bardziej komfortowo niż moja a4 :-( Na ostrych łukach to niestety scenic z racji "wzrostu" bardzo kiepsko sobie radzi... Ale to też może wina mojego zawieszenia w Audi...
  14. A czy będzie ktoś kto się zna na CB radiach?
  15. spróbuję i ja być...
  16. OK Rozumiem :-) Bardzo podziękował :-) PS. Czy tu, na forum, jest coś w stylu - kliknij "pomógł"? A co powiedzielibyście na temat takiego oleju do tego silnika? Millers Oils Trident 5W40 Czy jednak lepszy Motul 8100 x-cess 5W40 Oba w normie 505.00 A jednak piszą że Millers jest pełnym syntetykiem a Motul HC ? I jaka jest procedura sprawdzenia poziomu oleju w tych silnikach?
  17. Przez ostatnie 7 lat jeździłem francuzami Poprzednie Hyundaie też raczej zaliczały się do miękkich autek...miękko nie znaczy że buja, a że auto płynie po nierównościach i co najwyżej słychać że coś pod kołami jest nie tak....
  18. Może i śmieszne pytanie ale czy do A4 są zawieszenia "miękkie" / "kanapowe"? :-)
  19. Czy ktoś z okolic Pucka organizuje jakieś spotkania?
  20. O żeby Audi zawsze było nasze
  21. Ja powinienem być. Łukasz też wspominał że będzie
  22. Ktoś ma może najdłuższy... Gorzej jak dziś ktoś już w robocie...
  23. No to może dla oszczędnych jest ciekawa propozycja Goodyear 4sezon. Zjeździłem takie 3 komplety w dwóch autach - a latem całkiem fajnie, zimą też sobie radzą (i to będąc w poważnych zimach nad morzem gdzie sporo dróg nie odśnieżają czy w górach). Adell - ma komplet letnich i zimowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.