Treść opublikowana przez Misio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks - dlatego mnie to tak zdziwiło :-) Ale że teraz wyciągają ponad 200KM z 2,0... to stwierdziłem że może...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co to znaczy zdrowa seria ?? Tomeks - bo myśmy tam sie źle zgadali jak mówiłeś o tych 270 to myślałem że tyle masz wyciągnięte z motoru a nie przelatane
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardzo dziękuję za Spota !! Tomeks - ile Ty masz KM pod maską?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dziś jadę na spotkanie ale w Gdańsku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK - postaram się stawić punktualnie :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak, gdzie, o której? Może jakieś konkrety bo ja muszę jeszcze dojechać... A wcześniej dowiedzieć się gdzie to jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To proponujcie miejsce Ja się tu niezbyt orientuję a chętnie się z Wami spotkam. to jak ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy jutro (wtorek) ktoś planuje być na spotkaniu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie nie ma w Krakowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja właśnie dojechałem na Wybrzeże W najbliższe dwa tygodnie będę spocił na Pomorzu Fajnie tu bo więcej śniegu niż u nas - może troszkę się pobawię z moim quattro
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
WOW Piękna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może jeszcze w przyszłym tygodniu z Wami uda mi się o tym podyskutować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No nie wiem... Po za jazdą po łuku to scenic płynął dużo lepiej/bardziej komfortowo niż moja a4 :-( Na ostrych łukach to niestety scenic z racji "wzrostu" bardzo kiepsko sobie radzi... Ale to też może wina mojego zawieszenia w Audi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja dziękuję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czy będzie ktoś kto się zna na CB radiach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spróbuję i ja być...
-
[B6 BAU] Ile wchodzi litrów oleju do 2,5 TDI V6 180 KM?
OK Rozumiem :-) Bardzo podziękował :-) PS. Czy tu, na forum, jest coś w stylu - kliknij "pomógł"? A co powiedzielibyście na temat takiego oleju do tego silnika? Millers Oils Trident 5W40 Czy jednak lepszy Motul 8100 x-cess 5W40 Oba w normie 505.00 A jednak piszą że Millers jest pełnym syntetykiem a Motul HC ? I jaka jest procedura sprawdzenia poziomu oleju w tych silnikach?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przez ostatnie 7 lat jeździłem francuzami Poprzednie Hyundaie też raczej zaliczały się do miękkich autek...miękko nie znaczy że buja, a że auto płynie po nierównościach i co najwyżej słychać że coś pod kołami jest nie tak....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może i śmieszne pytanie ale czy do A4 są zawieszenia "miękkie" / "kanapowe"? :-)
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Czy ktoś z okolic Pucka organizuje jakieś spotkania?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O żeby Audi zawsze było nasze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ja dziękuję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja powinienem być. Łukasz też wspominał że będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś ma może najdłuższy... Gorzej jak dziś ktoś już w robocie...
-
Czy jest jeszcze sens kupowania/wymiany opon na zimowe
No to może dla oszczędnych jest ciekawa propozycja Goodyear 4sezon. Zjeździłem takie 3 komplety w dwóch autach - a latem całkiem fajnie, zimą też sobie radzą (i to będąc w poważnych zimach nad morzem gdzie sporo dróg nie odśnieżają czy w górach). Adell - ma komplet letnich i zimowych