-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Oj jak ja bym chętnie się z Wami spotkał... Ale coś mi ostatnio niezbyt do Was po drodze ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam Czy ktoś z "południa" (fajnie z Małopolski) byłby wstanie mi pomóc w ogarnięciu tematu przednich czujników parkowania w A4 B6 AVANT. Tylne mam fabryczne.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziękuję za tak liczne przyjęcie I pysznego grilla
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postaram się też być na 17 Ale mogę się spóźnić...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to jak ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to dla sprecyzowania - gdzie i o której widzimy się jutro?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak z tym grillem ? Która godzina?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może 07.02 zrobimy poprawkę
-
Polecane opony letnie
Dzięki, więc pewnie po wyprawie nad morze zamówię właśnie Dunlopy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może i być grill w Pruszczu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gdzie aktualnie się spotykacie?
-
Misio obserwuje zawartość Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia i Polecane opony letnie
-
Polecane opony letnie
Rozglądam się za oponkami na lato 205/55R16 Zależy mi na cichości, dobrej przyczepności na mokrym, rancie na oponie no i też na ekonomi (i chyba własnie w takiej kolejności) Podobają mi się: Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 (MFS) Goodyear EfficientGrip 205/55 R16 (MFS) chociaż tu mnie martwi index C przy mokrej nawierzchni... Co powiecie o tych oponkach, a może ktoś by coś innego jeszcze zaproponował?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to fajnie że się taka impreza szykuje !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może 31.01 lub 7.02 ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy zimową porą są jakieś spotkania ?