Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hejka wszystkim


Mam do sprzedania NOWE OBD z kabelkami za flaszkę whisky :wink:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Jestem tu nowy.

Spotkania są cyklicznie co tydzień we wtorki?

W ten wtorek też będzie jakieś spotkanie?

Pozdrawiam

Tak cyklicznie co Wtorek :)

ps. Siemka All :)

Opublikowano

Może ja byłbym zainteresowany :-)

Będziesz może jutro w GK?

Cuber - dzięki :-)

Edytowane przez Misio

Opublikowano

Bry ;)

Opublikowano

Bry ;)

Bry, odebrałeś auto ?

Opublikowano

z jakiej naprawy? bo moje auto od okolo 2 tygodni sie z mechanikiem nie widzialo :decayed:

ja wiem, ze to juz stanowczo za dlugo, i nie jest to normalne no ale jakos tak wyszlo :P

jesli chodzi o pasek klinowy to tak, odebralem juz dawno, a jesli chodzi o rozrzad to oddaje 28 XII na 3 dni. ;)


a jak tam magiel? hula? ile Cie skasowali, ile gwarancji i gdzie ostatecznie robiles?

Opublikowano

z jakiej naprawy? bo moje auto od okolo 2 tygodni sie z mechanikiem nie widzialo :decayed:

ja wiem, ze to juz stanowczo za dlugo, i nie jest to normalne no ale jakos tak wyszlo :P

jesli chodzi o pasek klinowy to tak, odebralem juz dawno, a jesli chodzi o rozrzad to oddaje 28 XII na 3 dni. ;)

a jak tam magiel? hula? ile Cie skasowali, ile gwarancji i gdzie ostatecznie robiles?

A to tylko mi się chyba zdawało że w piątek widziałem tam Twojego jak odstawiałem swojego. Może podobny.

Magiel naazie chodzi ale za dużo nie pojeździłem. Robiłem tutaj: http://www.regeneracjaprzekladni.com/

Gwarancji dwa lata. Za regeneracje wzięli 600 + osłony 50 zł + 300 zł montaż demontaż + nowe końcówki i drążki.

Opublikowano

a dlugo czekales na zregenerowanie?

FANTA - graty! jestem pewien ze bedzie kocur :kox:

Opublikowano

a dlugo czekales na zregenerowanie?

FANTA - graty! jestem pewien ze bedzie kocur :kox:

:wink: jest co rezać :thankyou2:

Opublikowano

a dlugo czekales na zregenerowanie?

Auto oddałem w czwartek rano, a gotowe było około południa w piątek.

Opublikowano

to elegancko :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

potrzebuje z Warszawy jedna rzecz przed Świętami, ktos bedzie moze wracał?

Tranzit zamieniaj sie, 2.0 przedlift nie sa az tak problematyczne jak polifty, ja mialem 2.0 163km i pękł wał wiec to co pisal ruks jest cos na rzeczy, ale zawsze łatwiej to pogonic niz merola dziadka,

Opublikowano

Łukasz... To akurat jest polift (2003 rok - lifting był w 2001 roku)... Co więcej to właśnie przedlifty miały problem z rudą oraz pompami paliwowymi. Polift jest na common railu - wtryski da się niedrogo zregenerować. Reszta przypadłości typowa dla diesli...

ABG

Opublikowano

Kto wie jaki koszt maty podgrzewajacej na fotel kierowcy do foteli sport , na cale siedzenie , pytam tak z ciekawosci jak ktos ma jak sprawdzic

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tranzit zamieniaj sie, 2.0 przedlift nie sa az tak problematyczne jak polifty, ja mialem 2.0 163km i pękł wał wiec to co pisal ruks jest cos na rzeczy, ale zawsze łatwiej to pogonic niz merola dziadka,

A podobno to 177 KM są bardziej kosztowne w utrzymaniu niż 163 :-/

Opublikowano

tak to prawda w 177 pompy wtryskowe sie łuszczyły i pękały łańcuchy które juz byly montowane of sciany grodziowej i do wymiany konieczne wyciąganie silnika, w 163 turbiny padaly i waly sie ukrecaly, 150 km to pierwsza jednostka najlepisza jezeli chodzi o ten silnik choc niewiele roznila sie od 163

Ja bym sie wymienił, przynajmniej koszty eksploatacji Ci spadną bo spalanie mietka do bmw jest nieporownywalne

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.