Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wrzucaj jak będziesz miał jakiś ko kretny program. Ciekaw jestem czy opłaca się wziąć udział. W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

taaaaa... najlepiej kierowcę :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O

Opublikowano

W sobotę miałem okazję potestować B8 i C7 w porównaniu do konkurencyjnej marki i powiem szczerze że o ile wnętrze spoko to prowadzenie mizeria. Zero funu z jazdy :-/

przez cala zime Ci mowilem, ze z b8ka tak jest :) na szczęście możesz pozmieniać kilka rzeczy i jest lepiej

Na przykład co? Silnik przełożyć do bagażnika i wstawić magiel z bety? :-D Te B8 co ciekawe miały całkowicie wyłączalne ESP więc nie wiem jak to jest ale może nowsze roczniki maja wyłączalne z tym że niestety były frontem pędzone i powiem szczerze że auto do przetaczania z punktu A do B. Silniki 2,0 TDI dosyć kulturalnie pracują ale ekologię czuć od razu, na plus oprócz jakości wykonania można uznać w miarę dobrze działająca skrzynie i to byłoby na tyle. Może w Q byłoby coś lepiej ale generalnie auto nie dla mnie :-P W C7 było jeszcze gorzej, cięższe, brak możliwości wyłączenia ESP i w tej wersji która jeździłem brak łopatek :-O

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Opublikowano

Hejka jak by ktoś chciał sobie zarobić parę złotych przy sprzedażny choinek to zapraszam na pv

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki :)

Opublikowano

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki :)

nie gadaj - z tego się nie wyrasta!

​chcesz gotowe, to sobie kup fieste R5 :)

Opublikowano

Ogólnie mam na mysli to że zamiatają wszystko pod dywan bo nie 800000 samochodów a 36000, i nie oszukiwali tylko pomylili sie itd. ...a pistolet z którego oddano strzał był zabawkowy i na plastikowe kule ;)

Opublikowano

no mysle, ze z NOx nie pojdzie im tak latwo.

Opublikowano

ale można już wyczuć retorykę jaką sie posługują. Tak na prawdę jak tylko się z UE dogadają to klienci odpuszczą bo nikomu nie zalezy na lataniu do ASO żeby Ci soft wgrywali który nic nie wnosi do samochodu z punktu widzenia uzytkwnika. Nie ma z żadnej strony ssania na taką akcję serwisową.

Opublikowano

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki :)

nie gadaj - z tego się nie wyrasta!

​chcesz gotowe, to sobie kup fieste R5 :)

Na szczęście jeszcze da się znaleźć dobrze jeżdżące użytkowe auto ale faktycznie jest ich niewiele. Fiesta R5 odpada bo ma słabą navi, najpierw musisz trasę przejechać i podyktować żeby ją zapisała ;-D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

np zmienisz zawias z gornym camberem, ustawić inna geometrie i dac grubszy stab do przodu :)

Ja już jwstem za stary na to i mam dosyć przerabiania aut, lepiej kupić coś co jako wyrób gotowy spełnia wszystkie warunki :)

nie gadaj - z tego się nie wyrasta!

​chcesz gotowe, to sobie kup fieste R5 :)

Na szczęście jeszcze da się znaleźć dobrze jeżdżące użytkowe auto ale faktycznie jest ich niewiele. Fiesta R5 odpada bo ma słabą navi, najpierw musisz trasę przejechać i podyktować żeby ją zapisała ;-D

To PABLO Ci wyreza NAVI do fiesty

Opublikowano

Właśnie! Gdzie jest Pablo!? :decayed:

Opublikowano

ktos cos pije oprocz Tych w scandalach?

Opublikowano

Ja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.