Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapytaj tu http://www.bba-reman.com/PL/index.aspx Robiłem tam pompe wspomagania do Skody i chodzi do dzisiaj :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przemuś, jestes jutro w kielcach na treningu przedbarborkowym?

Opublikowano

Nie jadę na Barbórke ;-)

Opublikowano

Bry.

Czy ktoś gdzieś w Krakowie regenerował przekłądnie kierowniczą ?

Znalazłem takie firmy ale pierun wie czy są coś warte.

http://www.regeneracjaprzekladni.com/

http://www.kuzicars.pl/sklep/

mnie tez to czeka w najblizszym czasie :confused4:

Opublikowano

Bry.

Czy ktoś gdzieś w Krakowie regenerował przekłądnie kierowniczą ?

Znalazłem takie firmy ale pierun wie czy są coś warte.

http://www.regeneracjaprzekladni.com/

http://www.kuzicars.pl/sklep/

mnie tez to czeka w najblizszym czasie :confused4:

No mówił Adrian. Chyba przetrę szlaki w tej firmie CSR. Zrobią kompleksowo i dadzą 24mc gwarancji.

Opublikowano

ja jeszcze czekam bo za 2 tyg robie rozrzad a na razie na maglu luzow nie ma, tylko delikatnie sie poci, wiec jeszcze chwile powinno wytrzymac, po nowym roku bede regenerowac.

No i FMIC jeszcze po nowym roku wpadnie.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

ja jeszcze czekam bo za 2 tyg robie rozrzad a na razie na maglu luzow nie ma, tylko delikatnie sie poci, wiec jeszcze chwile powinno wytrzymac, po nowym roku bede regenerowac.

No i FMIC jeszcze po nowym roku wpadnie.

Szalejesz. U mnie nagle zaczęła gubić płyn.

Opublikowano

u mnie momentalnie zaczela sie pocic jak zalozylem 18-nastki, na mniejszych felgach/wezszych oponach tego nie ma. Nawet zalozylem jakis czas temu 15" na miesiac zeby zobaczyc czy bedzie lać a tu spokoj, zalozylem znowu 18" i znowu zaczal plyn spierdzielac.

Opublikowano

Szersza guma to i ma co robić.

Opublikowano

jak cos to przedzwon do Adriana i spytaj go co on mi dolewal za specyfik do uszczelniania maglownicy - pomogl na jakis czas, wiec moze u Ciebie tez zda egzamin chociaz do momentu oddania na regeneracje ;)

Opublikowano

jak cos to przedzwon do Adriana i spytaj go co on mi dolewal za specyfik do uszczelniania maglownicy - pomogl na jakis czas, wiec moze u Ciebie tez zda egzamin chociaz do momentu oddania na regeneracje ;)

Nie pomoże ;-)

Opublikowano

jak cos to przedzwon do Adriana i spytaj go co on mi dolewal za specyfik do uszczelniania maglownicy - pomogl na jakis czas, wiec moze u Ciebie tez zda egzamin chociaz do momentu oddania na regeneracje ;)

to troche tak jakby dziurawa prezerwatywe zakleić tasma, albo zszyć

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Bry.

Czy ktoś gdzieś w Krakowie regenerował przekłądnie kierowniczą ?

Znalazłem takie firmy ale pierun wie czy są coś warte.

http://www.regeneracjaprzekladni.com/

http://www.kuzicars.pl/sklep/

Polecam tą drugą firmę ul.Powstańców

Opublikowano

Bry.

Czy ktoś gdzieś w Krakowie regenerował przekłądnie kierowniczą ?

Znalazłem takie firmy ale pierun wie czy są coś warte.

http://www.regeneracjaprzekladni.com/

http://www.kuzicars.pl/sklep/

Polecam tą drugą firmę ul.Powstańców

A inni odwrotnie. Tych pierwszych nie znasz ? 24mc gwarancji dają niby.

Edytowane przez OGr

Opublikowano

jak cos to przedzwon do Adriana i spytaj go co on mi dolewal za specyfik do uszczelniania maglownicy - pomogl na jakis czas, wiec moze u Ciebie tez zda egzamin chociaz do momentu oddania na regeneracje ;)

to troche tak jakby dziurawa prezerwatywe zakleić tasma, albo zszyć

jesli uszczelni do momentu oddania do regeneracji to dlaczego nie skorzystac...? :huh:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Jak ostatnio zauważyliście, że piszczy mi coś na osprzęcie to mój mechanik polecił mi od pomp wspomagania i przekładni gościa Janusza Pajdaka z miejscowości Zabawa 143 - zakład się nazywa Auto Service Janusz Pajdak

Radekst po dokręceniu śrub było lepiej z jazdą?
Opublikowano

Radekst po dokręceniu śrub było lepiej z jazdą?

niestety..

w weekend zakladam zimowki i zobaczymy czy bedzie ok, jesli pomoze to znaczy ze cos z kolami jest nie tak.

Opublikowano

Kuzicars jest OK, tez dają gwarancje

Opublikowano

Kuzicars jest OK, tez dają gwarancje

Już umowilem się na jutro do tej drugiej firmy. Zobaczymy.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.