Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko są polarki?? Jeśli tak to weźmiesz jeden dla mua??

Czytaj forum :rant:

Czytam czytam i nic nie widze...mialem dostac pod choinke a tu nic ;p

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jarko są polarki?? Jeśli tak to weźmiesz jeden dla mua??

Czytaj forum :rant:

Czytam czytam i nic nie widze...mialem dostac pod choinke a tu nic ;p

Szpaner :cool1:

Dopiero co polary pojechały do szycia, a ten już nosi..

Coś Ty ten polar biednej szwaczce z rąk wytargał ? :polew:

:polew: :polew: :polew:

Mój to prototyp :naughty:

I służy do testów :naughty: Dzisiaj był na poczcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 19:28_________________________________________________We wtorek haftów gotowych było 70%. W poniedziałek mam się zgłosić po odbiór, więc zapewne w środę sylwestrową wyślę paczuszki :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/polar_helikontex_zamowienia_do_10122008r-t54779.135.html#quickreply

Czytaj dokładnie :rant:

Opublikowano

dobra dobra myslalem ze te 70% juz wytargales :)

Opublikowano

Jarko kolega pyta to odpowiedz :wink4: a nie

Opublikowano

Jarko kolega pyta to odpowiedz :wink4: a nie

W poniedziałek mają być gotowe :tongue4:

Opublikowano

KERCZI jak tam blaszki ???

Jak sa juz gotowe to wez dzis na spota :P

Acha jeszcze jedna prosba: jak ktos ma tej tasmy materialowej czarnej do zaczeppow rolety, zeby nie skrzypialo to mogl by mi wziasc na spocika :P Szukalem po sklepach i pytalem po ludziach i nikt juz tego niema :(

Opublikowano

w kluszkowcach jest :good:, w białce słyszałem na CB ze tez jest fajnie, wierhomla tez działa kasprowy Alberto :decayed: tez ponoc ok. Kolejki najmniejsze w kluszkowcach :wink4:

HMMMmmmmm Kluszkowce :gwizdanie:, ten wyciąg na którym byłeś jest 500 m wyżej mojego domu, że też wcześniej nie wiedziałem że jeżdzisz.Ja jeździłem 26..12 do ok 9 wieczorem. Pozdrowionka

Opublikowano
w kluszkowcach jest , w białce słyszałem na CB ze tez jest fajnie, wierhomla tez działa kasprowy Alberto tez ponoc ok. Kolejki najmniejsze w kluszkowcach

HMMMmmmmm Kluszkowce , ten wyciąg na którym byłeś jest 500 m wyżej mojego domu, że też wcześniej nie wiedziałem że jeżdzisz.Ja jeździłem 26..12 do ok 9 wieczorem.

Jak pojade nastepnym razem to dam znac. Byłem pierwszy raz w tym roku wiec sie nie chwaliłem :tongue4:

Opublikowano

A ja jeszcze raz przypomnę tym co polarek zamawiali...

Bardzo proszę o wpłaty na dzisiejszym spocie :)

Opublikowano

Powitać :hi:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 16:17_________________________________________________Nie dobrze się dzieje jak już geje głosują

http://moto.onet.pl/111459,galeria_media.html[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 16:18_________________________________________________SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Opublikowano

Na radiu gadali że w Jurgowie jest fajny nowy wyciąg :)

Jeżeli mówisz o tym : http://www.hawran.pl/trasy_zjazdowe.html

to byłem rok temu i mogę polecić :)

Opublikowano

Nie maiłem planu tam jechać ale.... nie zam innych dróg dojazdowych .Ale i tak było warto :)

Ozi jakie warunki w Kluszkowcach,bo się wybieram ...

Warunki super, dzis troche duże kolejki, ale jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za spota :naughty: jedzonko w jefsie calkiem całkiem :gwizdanie:

Opublikowano

No a ja znów nie dałem rady :evil: ale od stycznia wszystko wraca do normy :)

Opublikowano

no jedzonko ok :

Janusz , Grzesiek :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

No a ja znów nie dałem rady :evil: ale od stycznia wszystko wraca do normy :)

:bicz:

Musze Cię zmartwić :gwizdanie: kupuje felunek z ET42 i bede potrzebował dystanse :gwizdanie:

Opublikowano

witam Panowie :hi: co dzisiaj ciekawego na spocie??

Opublikowano

No a ja znów nie dałem rady :evil: ale od stycznia wszystko wraca do normy :)

:bicz:

Musze Cię zmartwić :gwizdanie: kupuje felunek z ET42 i bede potrzebował dystanse :gwizdanie:

i co związku z tym :gwizdanie:

wszyscy wiedzą że to prezent był

Opublikowano
  • Autor

i co związku z tym :gwizdanie:

wszyscy wiedzą że to prezent był

hmmmm no to musisz mi zrobić taki sam prezent bo mam nie długo urodziny :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: nie ma sprawy :cool1: napiję się chętnie z Tobą :slina:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 21:24_________________________________________________http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=212550

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.